Сподееееляй, народе

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderators: Yan, Xellos, Roland, Moridin, Morwen, Marfa

Xellos
Moderator

Re: Сподееееляй, народе

Post by Xellos » Fri Jun 08, 2018 6:12 pm

Marfa wrote:
Fri Jun 08, 2018 4:52 pm
Антъни Бурдейн си отишъл :cry: Що така бе, човек? :(
Eeee бааси :( :(
"Хотели, как лучше, а получилось, как всегда".
Да започна да ти разправям, как"Сийке!... Ами не ми е по характера... Не съм от тях!...

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Fri Jul 27, 2018 8:31 pm

Споделям, че миналият петък с колегите си направихме епохално 12-часово комбо от:
1. Стрелба на стрелбище
2. Laser tag
3. Караоке

Разцепихме се от кеф по всичките тея места и накрая се прибрах в нас към 3:30 сутринта без къвто и да е глас останал в мен.

Специално за @termit малко подробности за стрелбището. Стреляхме с 5 оръжия - 3 пистолета (два полуавтоматични и един револвер) и две пушки. Това е списъкът на оръжията:

1. Heckler and Koch SFP9 (9mm)
2. Kimber 1911 (.45)
3. Alfa Proj 3551C (Magnum .357)
4. Bushmaster XM-15 (5.56)
5. CSA VZ58 Tactical (7.62x39)

Бушмастера (май) беше с лазерен мерник с червена точка.

Пак стрелях най-добре с револвера - мишените ни бяха с формата на човече и 10 от 12те ми изстрела бяха хедшот. Почувствах се като Джон Уик направо, а колегите казаха, че ако има зомби апокалипсис, ще ми дадат оръжията на мен и ще ходят да спят. 8-)
Мишената ми с револвера беше първо на 6 метра, после я сложих на 12.

И с другите два пистолета стрелях по-добре от в България - там целех в главата и средата на мишената и повечето ми изстрели са в тези зони. С пушките се оправям по-зле - тежат ми и ми е трудно да видя мишената и да се прицеля в тая изкривена поза. Мишените бяха на 6 метра за пистолетите и на 12 за пушките.

За следващия път сме набелязали една пушчица дето фърля 50 калиброви патрони... По 20 долара на патрон е, ама YOLO!!!!

Laser tag-a е неописуем фън! Направихме 3 игри по 20 минути всяка и след всяка игра от нас течаха реки пот. Там така и не се научих как да стрелям със скапания лазер, ама пак - цялото това търчене из тъмното и опитите да гръмнеш другарчето бяха убер забавни. Последната игра я играхме в 3 тийм-а, в които бяхме разпределени на случен принцип. В един от вражеските тиймове имаше 3 невръстни детенца, които решиха, че съм лесна жертва и тичаха в група след мен и ме стреляха. Успях да им избягам, скрих се и ги застрелях всичките. Разочарованите им фалцетни писъци бяха музика за ушите ми. :twisted:
Подозирам, че по този начин звучат онлайн кампаниите на Call of Duty.

А караокето беше някакъв епос, в който колегата Махди още от самото начало зададе тон като абсолютно анихилирa Nothing Else Matters и на нас ни стана ясно, че очевидно сме се събрали за да вием в микрофона, а не да пеем. Та вихме, групово, дори на песни, които не са за групов вой. Мислехме, че за 2 часа ще ни писне. След 2 часа си купихме още един час и след това още един и след това още половин, че не се бяхме навили достатъчно. Тряяше да ни видите как приключихме вечерта с канадската класика My Heart Will Go On - изпълнение, което ще се явява в кошмарите ми поне едно десетилетие сега. На следващото караоке (такова със сигурност ще има - всички сме съгласни за това) може и да се опитаме да пеем, макар че лигавият групов вой на стари поп и рок шлагери май все пак е по-забавен. Мисля, всъщност, че всички в групата (без Махди) биха могли да пеят ако си го поставят за цел, щото от време на време в средата на воя излизаше и по някоя индикация, че виещото лице може да нареди някви звуци там. :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Killua
Forsaken

Post by Killua » Sat Jul 28, 2018 9:23 pm

Хриси много яко звучи! :heart:
Кога си идвахте в бг пак?
shadow dance nikoga ne luje

termit
Aes Sedai

Post by termit » Sat Jul 28, 2018 11:24 pm

@Amelia еее супер звучи, ще черпиш че те зарибих ;) Завиждам леко заради пушките, особено VZ-то, никога не съм гърмял с тоя калибър. Но ако ходиш да стреляш с .50, искам снимкииииии - там вече ще е черната завист от моя страна ;)
Elves dig rocket launchers.

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Sun Jul 29, 2018 1:29 am

@termit
Ще черпя и още как! Следващия път в Бг пак ще идем на стрелбище и the shots are on me, дето се вика. :)

Наистина е страхотно забавление и сега трябва да заведа и Сашко да постреля. Така или иначе непрекъснато играе шутъри, някво странно е да не е стрелял никога с истинско оръжие.

@Killua, мдам, официално един от най-забавните дни в живота ми! А нямаме планове за Бг все още. Ако се прибираме, вероятно ще е нейде 2020-а, но това зависи от един милиард неща.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

coldie
Archmage

Post by coldie » Sat Aug 04, 2018 9:32 pm

Днес излязохме с 1 приятел и един от "братята" му поиска 2 лв. и той му даде. И се присетих за една абсурдна случка от преди години.
Едно циганче ми вика "бате дай 1-2 лева"... и аз му казвам "имам цяло 20"... и той ми вади една пачка от всякакви банкноти и ми вика "ще ти върна".
I`m addicted to the truth, it`s a dangerous love affair.
94.34 Out of the limits.
When defenders follow Lionel Messi on FB, he move to Twitter, when they follow Leo in Twitter, he flow to Instagram.

tigermaster
Elder God

Post by tigermaster » Wed Oct 03, 2018 12:39 am

Вчера си купих контактни лещи. Много е интересно това да виждам, без рамките на очилата да ми търкат ушите, а и имам периферно зрение тоя път... Разбира се, слагането и махането е бая трудно, поне засега, обаче предполагам, че ще му свикна бързо. Само дето сега не ми се свалят, егати, виждам твърде хубаво и вече даже първоначалния дискомфорт го няма.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „Green Book“/“Зелената книга“

The Dragon
Elder God

Post by The Dragon » Tue Jan 22, 2019 1:14 am

Понеже съм между проекти, но ми плащат незаслужено високите пари и май ще имам едноцифрен брой работни дни тази година - едни палави 4 бона за музикално оборудване - и живота ми напоследък е учене на китара, бас, барабани, рисуване, фитнес и пиене по баровете вечер ... kinda enjoy it to be honest.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

penzata
Archmage

Post by penzata » Tue Jan 22, 2019 8:25 am

The Dragon wrote:
Tue Jan 22, 2019 1:14 am
... живота ми напоследък е учене на китара, бас, барабани, рисуване, фитнес и пиене по баровете вечер ... kinda enjoy it to be honest.
:metal: :yay: :bow:

Alexis
Forsaken

Post by Alexis » Wed Feb 27, 2019 8:41 pm

Ако на някой от вас има желание да сподели виждането си за бъдещето на ЕС, може да го направи анонимно и без каквито и да било лични данни тук:

https://ec.europa.eu/consultation/runne ... anguage=en
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

Ghibli
Elder God

Post by Ghibli » Fri Mar 08, 2019 3:01 pm

Поръчах си пъзели от Озон.бг (има намаление на Heye в момента, ако някой се интересува). Предишната промоция пък беше на канадски пъзели, при което аз си харесах някакви, тръгнах да си ги поръчвам, но се отказах и не ги платих. Преди новата поръчка сайтът ми показваше 0 стоки в количката, но днес с изненада разбрах, че по някаква причина в поръчката ми фигурират не само новите, но и старите пъзели. Сега чакам да ми доставят един тон пъзели (11 броя). Хем ме дразни бъгавата система за поръчване на Озон, хем го приемам като знак свише. Мирозданието е прозряло екзистенциалната ми нужда да се зарина с пъзели.
@}->--
"анакин поворачивается к зеркалу, а в нем дарт вейдер. и тут анакин понимает, что ему трудно дышать."

Killua
Forsaken

Post by Killua » Fri Mar 08, 2019 7:31 pm

Сдобиха ме с билети за Фантомът, тук четох доста положителни отзиви (май от @penzata & @tigermaster? но хич не помня в коя тема беше...), та съм надъхана!!
На български ли е? Българи ли са актьорите?
Дано ми хареса и на мен!
shadow dance nikoga ne luje

tigermaster
Elder God

Post by tigermaster » Fri Mar 08, 2019 7:36 pm

На български беше. В началото се учудих, понеже всичките плакати, които бях видял по улиците, бяха на английски.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „Green Book“/“Зелената книга“

The Dragon
Elder God

Post by The Dragon » Thu Apr 04, 2019 7:42 pm

11 полета за 72 часа. Брутално е :(
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Thu Apr 04, 2019 10:18 pm

Пилот ли стана или животът реши да ти напомни за себе си