Сподееееляй, народе

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Litz » Fri Apr 26, 2019 12:11 am

Аз не го заменям. Просто , когато ми се припие, пуша половин джойнт и не пия.

На предишната вечеря с колегите изпих 8 бири, три шота йегер. На последната изпуших половин джойнт и тва беше.

Освен това когато пиех, нямах никакъв проблем с това да обърна половин бутилка водка, нищо че преди тва съм изпила два Аулина. Наблюдавала съм се и когато първо пиех нямах проблем с тва да го комбинирам с трева/гъби /дмт етц. Но когато първо реших желанието за пиене го нямаше.

Не смятам, че е заменяне, а просто maintenance. Отношението ми към двете неща е тотално различно.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Amelia » Fri Apr 26, 2019 3:13 am

Roland wrote:
Thu Apr 25, 2019 6:08 pm
Подписвам се под целия тоя разговор. А депресията също не е шега и не всеки има възможността да изтърси стотарките да говори с професионалист.
За щастие, държавите в света, които разпознават депресията като здравословен проблем, но очакват от населението си да ръси стотарки за консултация с професионалисти са малко и Лиц май не живее в една от тях.

@Litz , имай милост към мозъчната си химия, наистина, и се опитай да разредиш колкото се може повече приема на квито и да е опиоиди. Тоя коктейл от химикали, дето си вкарваш в организма, в дългосрочен план може да доведе до най-различни сериозни проблеми. И да, това важи дори за канабиса, дето по няква неясна за мен причина се пробутва на целокупното човечество като няква магическа билка - панацея, дето лекува абсолютно всичко от рак до пърхут, без квито и да е странични ефекти. А реално си е шайтец от типа на цигарите и алкохола и приема му се корелира с обостряне на всякакви там психологически проблеми.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Amelia » Sat May 04, 2019 12:27 am

Така. Къщата вече е наша, имаме ключове и т.н. и сега следват редица инвестиции, които трябва да се направят с цел хармоничното ни битие в нея. Най-първата от тези инвестиции е нова тоалетна чиния за банята, защото от наличната ме хващат СПИН, проказа и коремен тиф само като я гледам. Отделно, последната година се напатихме с кенефа в апартамента, в който сме под наем - по нефелно казанче не съм виждала през живота си! Ма всеки път като го пуснеш, водата вместо да отмие лайното, почва да го гали нежно сякаш се опитва да го убеди да си тръгне само. Поради тая причина имаме арсенал от плънджери в банята, заради който приятелите ни вече се чувстват неудобно да влизат в нея - предполагам си мислят, че ги колекционираме заради някакъв кинки фетиш, с който съвсем определено не желаят да са наясно. Върху това се наслагва и менталния товар от факта, че това ни е първата евър НАША СИ къща и следователно ВСИЧКО В НЕЯ ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ КАКТО ТРЯБВА, ЗАЩОТО ЩЕ ГО ПОЛЗВАМЕ ФОРЕВЪР И КАТО УМРЕМ ЩЕ ГО НОСИМ С НАС НА ОНЯ СВЯТ!!!!!!!!!!!!!

Та, след като поставих нещата в перспектива, искам да споделя, че вчера аз и Александър избирахме кенеф и душ за банята в продължение на над 4 часа, като по едно време се наложи да отскочим и до новата къща да правим измервания. Нейде към полунощ, това. Беше 12:20 като се прибрахме и продължихме да циклим върху ревютата в интернет. Заклевам се, изборът на кенеф ни отне повече време от избора на къща и аз изпитвам всякакви конфликтни емоции по този повод.

Преди време четох някво научно изследване, че ако дадеш твърде много избор на хората, те стават нещастни. Избива ги на anxiety, паник атаки и модерния напоследък fear of missing out. АМИ АКО НЕ СИ ИЗБРАЛ ПРАВИЛНИЯ ПРОДУКТ? НА ПРАВИЛНАТА ЦЕНА? А????? Какво ще правим, ако утре се окаже, че Vormax flush технологията на American Standard не върши работа и е трябвало вместо това да вземем някоя от Kohler тоалетните с Aqua Piston или на TOTO тоалетните с Double Cyclon и Tornado Flush? Как ще живеем със себе си, ако сме платили всичките тези пари, а седалката на тоалетната се затваря бързо и шумно, вместо да се затваря бавно и тихо? По скалата от 99 до 100, кое е по-важно за оцеляването на семейството ни - това дали тоалетната е One Piece or Two Piece или това дали е с допълнителна керамична "пола", която покрива сгъвките около тръбата отзад и я прави по-лесна за чистене? Ще задействаме ли лично ние двамата със Сашко Апокалипсиса, ако си вземем antimicrobial porcelain glaze тоалетна, върху която да развием бактериалните мутанти, които ще сложат края на цивилизацията ни и ще забавим ли въпросния край, ако казанчето ни е сертифицирано като "зелено" от EPA, защото излива не повече от 1.28 gallons per flush?

Тежки, ТЕЖКИ житейски въпроси.

За да им намерим отговор, се обърнахме, естествено, към нашия hive mind. Интернет, сиреч. Където, не знам дали това би ви изненадало или по-скоро не, е пълно с постове на хора, които споделят съкровените си преживявания с тоалетните си чинии и ги оценяват с еди колко си звездички от 5. Очевидно темата е толкова популярна, че се начетохме и на постове на хора, които съвсем сериозно пишат ревю на тоалетната на приятелите си, щото въпросната явно ги е впечатлила толкова много, че писане на ревю е било нужно. Ама, наистина, представете си за момент как бива произведен един такъв доволен клиент! Или по-добре недейте, че ще вземе да ви хване страх да пускате хора до тоалетната у вас, щото кой знае как ще ви разнасят из ефира после. В Ютюб, освен дългите информативни клипчета, след изглеждането на които сега мога да ви говоря поне два часа за различни тоалетни технологии, съществува и видеото на някакъв тип, който очевидно (по звуците от другата страна на вратата) е на купон в някакъв клуб, но краткият му контакт с кенефа е докоснал живота му до такава степен, че просто е било наложително екшънът на казанчето да бъде заснет и споделен с всички нас. Така че всички ние да сме заедно с него, в този момент, в тази тоалетна! Изобщо, това видео е от онея безценни находки в мрежата, които едновременно те карат да обичаш човечеството с цялото си сърце и да се чувстваш ужасно притеснен за бъдещето му.


Шегата настрана, трябва да кажа, че съм му много благодарна за това видео, защото то съдържаше един от тоалетните модели, които обмиляхме да купим и предоставената от него информация беше от животопроменящо значение за нас. Или не беше. Защото, пичове, в момента не мога дори да ви кажа коя от всичките тоалетни купихме в крайна сметка и това го считам за някаква лична, социална и видова трагедия, по най-различни причини. Сериозно, след тоновете информация за 200-те различни артикула, които гледахме, не си спомням изобщо какво избрахме и за какво си дадохме парите...




По бай-Тошово време беше по-добре.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Сподееееляй, народе

Post by Ghibli » Sat May 04, 2019 9:40 am

Честито! Между другото, напиши след известно време как е, доволни ли сте, добре ли се оттича водата.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by трубадур » Sat May 04, 2019 10:32 am

Та викате ква е причината амелията да не пиша за списанието, не можете да си я позволите ли кво, ама изчетох 5 абзаца за кенеф и бяха емоционално ангажиран.

Плюс: ВСИЧКО В НЕЯ ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ КАКТО ТРЯБВА, ЗАЩОТО ЩЕ ГО ПОЛЗВАМЕ ФОРЕВЪР И КАТО УМРЕМ ЩЕ ГО НОСИМ С НАС НА ОНЯ СВЯТ!!!!!!!!!!!!! са дословни думи на жена ми. :mrgreen:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Litz » Mon May 13, 2019 2:04 pm

Тва българите са ужасни хора и има един особен тип такива свине в чужбина дето само хаби кислород И ресурси и ще е добре ако всичките тия си вземат.

Не говоря за баш най-селските бекове дето не говорят грам език. А за оня тип мазни, гнусни типчета, които са завършили там я стоматология, я нещо икономическо и ся живеят с мисълта, че са хванали дявола за рогата. Расисти и хомофоби, мразещи имигранти, въпреки че самите те са такива, мразещи социални политики, въпреки че са се възползвали от тях. Комуникиращи само със себеподобни и ненаучили се, че не означава не.

Ся принципно аз си нямам вземане даване с тея индивиди, щото тва че само до преди месец исках да се унищожа, не значи че нямам никво себеуважение нали. Но бях на Оратница , които бяха невероятни както винаги и публиката на поне едно 40 процента не бяха българи, повечето от тях дори не бяха доведени от българи. От българите там повечето бяха от свестните, но тва не пречи на идиотите да са по-силни. Когато Оратница питаха кои не са българи, за да става обединението двама от гореописаните почнаха да крещят "УУУУУ. МАХАЙТЕ СЕ! МРЕТЕ"
"Тръгвайте си!" и беше доста тъпо. Щото същите тия дето го викат тва са ония които се "гордеят" с Гришо, Нина Добрев, оня от филма дето спечели Оскар и намсико. Е как нещо българско ще стане известно по света, ако само българи го знаят бе, катили.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Сподееееляй, народе

Post by Marfa » Mon May 13, 2019 11:23 pm

Първо, Litz, браво! И Амелията квот и да вика, нищо няма ти стане от половин джойнт веднъж в седмицата примерно. Аз лично обмислям да си взема канабидиол и да пробвам, да видим ко ше стане. Така де, правя разликата, но това е друга тема и сега не ми се обяснява.

Второ, и аз се радвам, че Емил Чолаков е поел към залеза. Желая му всичко най-добро и ако може да стане световен шампион по мълчанка.

Трето, Амели, вземете си тоалетна, дето е комбинирана с биде. Мнол е яко и крайно удобно. :heart:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6459
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by tigermaster » Wed May 22, 2019 12:21 pm

Да му се не знае.
За три седмици ми се наложи да спра да тренирам поради ред причини, най-вече здравословни, и надебелях видимо. Въх. До не-толкова-отдавна ми беше на практика невъзможно да качвам килограми и бях кльощав като индийска пръчица, а сега съм близо деветдесет кила и се чувствам направо странно.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Сподееееляй, народе

Post by Marfa » Wed May 22, 2019 1:32 pm

Искам да имам роби... :?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by трубадур » Wed May 22, 2019 1:43 pm

Ma секс такива или трудоваци, конкретика е нужна

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Сподееееляй, народе

Post by Marfa » Wed May 22, 2019 3:17 pm

Да ми работят там! :cry:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Сподееееляй, народе

Post by penzata » Wed May 22, 2019 5:38 pm

Ма, върху телото или на мегданя. :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Сподееееляй, народе

Post by Marfa » Wed May 22, 2019 10:18 pm

НА КЪРА БЕ!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by coldie » Thu May 23, 2019 4:32 pm

Yan е лицемер, недолюбвали пиратстово. Долюбваш, недолюбваш повечето филми които си гледал приез живота си са пиратски.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Сподееееляй, народе

Post by penzata » Thu May 23, 2019 4:42 pm

Marfa wrote:
Wed May 22, 2019 10:18 pm
НА КЪРА БЕ!
Джийз, донт шут кюриъз джордж. :ninja:

Те, земи малко:
Spoiler: show
Image
The hardest battles are fought in the mind.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 69 guests