Сподееееляй, народе

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by tigermaster » Fri Sep 27, 2019 3:31 pm

^ Ако просто й кажеш да престане с това, ще има ли някакви последствия и ако има, ще ги понесеш ли? Питам съвсем сериозно, защото имах подобни проблеми, докато бях на трудов договор и си мислех, че ще градя кариера на телевизионен техничар, обаче тогава си затраях. Може би не трябваше, макар че не беше толкова страшно.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by Amikae » Fri Sep 27, 2019 4:06 pm

tigermaster wrote:
Fri Sep 27, 2019 3:31 pm
^ Ако просто й кажеш да престане с това, ще има ли някакви последствия и ако има, ще ги понесеш ли? Питам съвсем сериозно, защото имах подобни проблеми, докато бях на трудов договор и си мислех, че ще градя кариера на телевизионен техничар, обаче тогава си затраях. Може би не трябваше, макар че не беше толкова страшно.
Аз никога не съм имал проблеми да поставям на място колежки с подобно поведение. Просто никога не ми се е случвало колежката да е, както високо във фирмата, така и с определен имидж на професионалист, който рискувам да разваля, ако се разчуе. Отгоре на това аз самият имах високо мнение за нея и много пъти съм си пил с нея кафето в професионална обстановка, и съм наистина оставал впечатлен, както от работата, така и от начина и на мислене.

Честно казано съм разочарован и осъзнавам, че някои хора са толкова двулични, че е невъзможно да ги разбереш преди да си разкрият истинското лице.

На мен лично не ми пука твърде много за работата(edit) защото по принцип съм решил да напускам и това ще се случи скоро. Просто ми е неприятно, че имам още 1 месец работа, а трябва да търпя това и да се опитам да навигирам ситуацията без да създавам излишна драма. Сто процента обаче няма да мине без сърдене и тъпотии, като разбере че НЕ, няма да и дам номера ми.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by Xellos » Tue Oct 01, 2019 6:39 pm

:free: :free: Разгеле, приключих с тая долнопробна работа в циганско училище, ся да си излекувам бронхита някак и тегавия имунен срив от нерви и преумора и живота мое добие неква по-прилична форма. :free: :free: :panda:
:ninja:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Litz » Wed Oct 02, 2019 12:42 am

Потвърдих присъствие за сватбата на една колежка (филипинка). Викам си (след като потвърдих вече) дай да проверя мястото, да знам къде е и гледам то тва е свободна евангелска (правопис?) църква дето си поства некви постове против абортите и някави зловещи за мен неща. Била съм в кви ли не джамии и нещата не са ми се стрували толко страшни там. Не знам някой имал ли е вземане даване с подобни като на сватба или не?

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by The Dragon » Wed Oct 02, 2019 12:59 pm

Завърших ... 19 години по късно ...
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Сподееееляй, народе

Post by Yan » Wed Oct 02, 2019 1:55 pm

The Dragon wrote:
Wed Oct 02, 2019 12:59 pm
Завърших ... 19 години по късно ...
А, браво :beer: :beer: :beer:
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by Amikae » Sat Oct 05, 2019 4:19 pm

Ходих да гледам Joker с един приятел. Дава си той билетчето на едно дребничко младо девойче, къса му го тя и той минава. Давам си аз билетчето на същото девойче, посяга да го скъса, спира се, оглежда ме набързо и ми иска личната карта. Минималната възраст за филма е 16, аз съм на 31. Начи приличам и на тинейджър, ооокей, there goes my self confidence. :cry:

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Morwen » Thu Oct 10, 2019 11:26 am

Дюд, знаеш ли колко искам да ме мислят за 15 години по-млада :lol: Това трябва да ти вдигне самочувствието, не обратното. :free:
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by Amikae » Thu Oct 10, 2019 5:10 pm

Morwen wrote:
Thu Oct 10, 2019 11:26 am
Дюд, знаеш ли колко искам да ме мислят за 15 години по-млада :lol: Това трябва да ти вдигне самочувствието, не обратното. :free:
Да ама аз не искам една мацка, като ме види, да и приличам на 16 годишен хлапак, не е много секси. :mrgreen:

Бтв, Хай! :blush:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6438
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by tigermaster » Thu Oct 10, 2019 5:21 pm

Абе, малко е сконфузващо понякога. Преди няколко години водих сестра ми и една нейна приятелка на кино, на "Улвърин" май. Сестра ми е с девет години по-малка от мен, другото девойче - с десет, беше на седемнайсет тогава. И на нея й поискаха лична карта, а на мен - не. :oops:
И наскоро, отивам на тренировка. Преди нас са тренирали деца, една майка идва да си прибере детенцето, а сенсеят като я видя, я пита няма ли и тя да дойде да тренира най-после с възрастните, понеже е проявявала желание. А тя:
- Не, много съм стара да тренирам такива неща.
Понеже не изглежда да е на повече от трийсет-трийсет и пет, аз й казвам:
- Ако не е проблем да питам, на колко си години?
Директно, нали... Тя казва, че е на трийсет и пет, а аз:
- Значи си само с две години по-голяма от мен, какво те притеснява?
И тя ми казва:
- Ама аз мислех, че си на деветнайсет...
:shock:
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Сподееееляй, народе

Post by Killua » Thu Oct 10, 2019 6:18 pm

tigermaster wrote:
Thu Oct 10, 2019 5:21 pm
Абе, малко е сконфузващо понякога. Преди няколко години водих сестра ми и една нейна приятелка на кино, на "Улвърин" май. Сестра ми е с девет години по-малка от мен, другото девойче - с десет, беше на седемнайсет тогава. И на нея й поискаха лична карта, а на мен - не. :oops:
Е, това май е очакваната ситуация? :mrgreen:
Да ви имам проблемите, де. Ето ви няколко случая от последните години, като първото е най-скорошният хит, другите са с няколко години вече давност.
- отивам да взема ключ от портиера на нашите. той ме поглежда и казва: вие сте сестрата на Огнян, предполагам? (Огнян е баща ми, който е почти на 60 вече).
- отивам на юбилей на стринка ми. бъркат ме с майка ми и разбирам, че някой е коментирал - какво прави тя с това младо гадже (младо гадже=моридин, нали, който е по-голям от мен)
- и любимото ми, отивам да си взема за един превод едни пари, жената ми ги дава и ми казва - а здравейте, миналия път синът ви ги взе парите (синът ми = познахте, моридин).
И така :neutral:
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by трубадур » Thu Oct 10, 2019 6:24 pm

Да, и аз се чудя на шашването и нежеланието да те смятат на 19 га си на 30. Да те взимат за по-млад е най-великото нещо. Досега само по телефон или т.н. ми нацелват ако не годините, то десетилетието, шото още от много рано звуча като потрошен карбуратор, иначе визуално ме питат сакам ли близалка

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сподееееляй, народе

Post by Litz » Thu Oct 10, 2019 8:36 pm

@Killua историите ти цепят. :mrgreen:

Тва ми напомня как бяхме сестра ми, братовчеда и аз в супермаркетцв Елена на 14, 7 и 16 съответно и някаква баба пита сестра ми "Виждам, че сте с майка с деца, какво бихте ми препочали за внучето" и аз и братовчеда не спряхме да й се подиграваме.

Личната ми карта даже са я смятали за фалшива.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Сподееееляй, народе

Post by Claymore » Thu Oct 10, 2019 9:30 pm

Аз ако се обръсна до кожа са ме бъркали с гимназист, но предвид че последните 2-3 години само се подкъсявам се получава пък обратното. На работа сега към края преди да напусна, разбрах че няколко човека са ме смятали за около 28-годишен :shock: (навърших 25 сега през септември). Та да. Няма угодия.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1935
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Re: Сподееееляй, народе

Post by Martix » Fri Oct 11, 2019 3:40 pm

И мен редовно ми искат лична карта като се обръсна, а наближавам 30-така вече. Всичко е заради вкоренения сексизъм. Жената ако не прилича на плейбой модел, или ако не дай си боже е по висока от 1.65, значи е стара.
Мъжът ако не прилича на Уолкър, тексаския рейнджър, и не е целия в бръчки, значи ходи на училище още. Да живее половото неравенство. :bigtongue:
There are no rules! I'm gonna get you!

Who is online

Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 14 guests