Reality Show на живо :(

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Reality Show на живо :(

Post by Roland » Wed Sep 15, 2004 5:38 pm

Значи, карам си колелото по Патриарха и точно пресичам Витошка по посока Петте кюшета, когато гледам пред мен спрял тролей, между него и тротоара спряла кола, а пред тях напреки – линейка.

И между всичките тези – смазан колоездач :/ Буквално. Лежеше по корем на метър от колелото, а около главата локва кръв, парчета череп и мозък :( Много "хубаво" ми подейства, както бях и аз на колело, някак поне с тоя тип реалност не се бях сблъсквал досега :/
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed Sep 15, 2004 6:04 pm

Ужас... Много гадно това. На мен почти същото ми се е случвало и ми олекна само когато се наплаках вкъщи :( Знам ли, някак си го избиваш от ума и продължаваш.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Wed Sep 15, 2004 6:10 pm

Би трябвало да призная, че около такива ситуации у мен надделява любопитството...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Sep 15, 2004 6:21 pm

Ух, и аз бях станала свидетелка на такова нещо, ма от прозореца на тролея - едно утрепано момиче:( Не мога да отрека обаче, че на пътя повечето хора се държат така, сякаш са безсмъртни - и тези в колите, и тези, дето не се възползват от подобни ... благини:/ А ето днес например - по случай първия учебен ден сякаш всичко живо беше излязло на рали Златни - то караха напряко през тротоарите, то дечица с букети седяха и трепереха поредния дебил да не ги връхлети баш насред тротоара, както се е засилил... Аман!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Sep 15, 2004 7:17 pm

Съжалявам, Рол, наистина е много шокиращо когато се сблъскаш с такова нещо. Особено когато осъзнаеш колко близо може да бъде...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Wed Sep 15, 2004 9:29 pm

Ужасно е, наистина :( Включително и от собствен горчив опит признавам, че е ужасно

А и горкият човечец :cry:
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Azumi
Commoner
Posts: 32
Joined: Mon Aug 30, 2004 10:18 pm

Post by Azumi » Wed Sep 15, 2004 10:19 pm

Наистина отвратително...аз поне изживях нещо такова.Размотавах се из квартала...кой да си гледа в краката...те хората предупраждават ама като съм си вечно замечтана ... някаква баба скочила от 7-мия етаж и се беше размазала.Без да искам и настъпах ръката...после не помня много щото си върнах обяда и едва дишах :? ...е тва е екшън.Не го пожелавам на никой. :(
"Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал."
Дж. Ф. Кенеди
"Mоже да вървя бавно,но никога назад!" - Ейбрахам Линкълн

User avatar
Jaar
Mistborn
Posts: 1273
Joined: Sun Mar 07, 2004 7:42 pm
Location: No earthly ships will ever bring him home again

Post by Jaar » Wed Sep 15, 2004 11:57 pm

Много неприятно. Аз като се знам как карам (тя и Али може да потвъди :lol: ), се позамислям сега... Но следващия път като се кача на колело, най-вероятно няма да си спомням тази тема и само ще се надявам подсъзнателно да не ми се случи на мен. И ще се опитам да карам по-внимателно, може би. :roll:

Иначе с професия, че и още със следване като моето ще се нагледам на какво ли не. :shock:
But there never seems to be enough time
To do the things you want to do
Once you find them

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Thu Sep 16, 2004 1:01 am

Damage-aaaa,Рол това нека не те вдъхновява за писане.
Иначе,да ужас

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Thu Sep 16, 2004 10:14 am

До нас, близо до работа буквално пред очите ми една кола блъсна едно момче пешеходец. Отхвърли го на няколко метра. Народа взе да се прибилижава и да зяпа сеир, а аз направо се врътнах и изчезнах в обратната посока. Не го разбирам това любопитство...
А народа по улиците вярно се държи адски неадекватно. Както пешеходците, така и шофьорите. Аз от гледна точка и на двата вида ще кажа, че и едните и другите имат основание. Шофьорите, майтап няма, се държат като богове, но и пешеходците не падат по-долу. Вървят така сякаш каращите са длъжни да ги пазят. На мен лично не знам колко пъти са ми изскачали разни откачалки пред колата, хем ме виждат, че идвам.
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
Drake
Adept
Posts: 234
Joined: Fri Aug 27, 2004 5:07 pm
Location: Castle Discordia
Contact:

Post by Drake » Thu Sep 16, 2004 11:03 am

Веднъж си чаках рейса на спирката и една жена тръгна да пресича улицата без въобще да обърне внимание на задаващото се такси. Таксиджията наду клаксона и жената се обърна, видя го и се вцепени. Стои и не мърда. За щастие човекът не караше много бързо и успя да намали скоростта, но все пак я блъсна. Тя се строполи а той излезе и почна да я псува, като видя, че лежи и не мърда се попритесни помогна й да стане и й предложи да я закара в болница. Жената явно беше доста шашната и въобще не му обърна внимание и потегли нанякъде с блуждаещ поглед.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Sep 16, 2004 12:08 pm

Мдааа, много неприятно. И аз няма да забравя, един ден точно минавах покрай Pizza Hut на старото колело на трамвай 20 една женица реши да се самоубие, скачайки от високо и падайки точно пред мен. Скапан свят.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Thu Sep 16, 2004 1:48 pm

Скапан?
По-скоро забавен, понякога гаден...
Шарен...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Sep 16, 2004 1:54 pm

Хм, започваш да ме плашиш. Смъртта няма как да е нито забавна, нито шарена, дори отдалеч да ти изглежда така
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Thu Sep 16, 2004 1:59 pm

Знаеш ли, всъщност е ужасна, гадна и болезнена и ... изгнила може би, защото труповете винаги гният. Но понякога човек намира нещо интересно точно в тези неща, в ужасните. Какво да се лъжем? Какво да се лъжа? Да, интересно ми е, любопитен съм и освен това все още не съм станал масов убиец...
Аз поне съм искрен...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests