Сексистки хроники

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сексистки хроники

Post by tigermaster » Fri Jan 22, 2021 12:40 am

Аз от написаното в тази тема не разбрах, изобщо някой жертва ли е на някого или просто двама извратеняци са си разменяли извратени съобщения? Все ще има някаква разлика.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Lyanna Stark
Adept
Posts: 232
Joined: Tue Jul 10, 2007 10:27 pm
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Lyanna Stark » Fri Jan 22, 2021 7:05 am

Ами... преди малко попаднах на тази статия, в която има изявления от две други негови бивши. (Извинявам се, че е от Дейли Мейл, ама това ми попадна.) И двете разказват едно и също - че този е искал - не се шегувам - да им изяде ребрата. :shock: :shock: :shock:

За който не иска да отваря линка, ето основните твърдения на двете момичета (тригър уорнинг за практически всичко):
Armie Hammer's ex-girlfriend has claimed the actor was '100 percent serious' about figuring out a way to remove her ribs so he could eat them.

Model Paige Lorenze said the 34-year-old Call Me By Your Name star brought up cannibalism 'multiple times' while they were dating from October to December 2020.

In a new interview with Star Magazine the 22-year-old said: 'He said he wanted to find a doctor that would remove my ribs. He was telling me you can remove the bottom ribs so he could smoke them, cook them and eat them. He kept saying ''You don't need them''.'

Lorenze claims that not only did Hammer make clear he wanted to eat her ribs, but had carved the letter 'A' into her skin using a knife, saying it was 'extremely painful' and he later boasted about it to his friends.

Her remarks come as internet sleuths have pointed out that Lorenze's body appeared to be covered in bruises during the few months she was dating Hammer, as photos from her Instagram seem to show purplish bruises on her back, legs and breasts.
Lorenze isn't alone in saying she sought out treatment after dating Hammer. Another ex-girlfriend, Courtney Vucekovich told DailyMail.com last week that Hammer was into 'master-slave fetishes' and told her he wanted to break and eat her ribs.

Although Vucekovich said she didn't want to get into graphic detail about Hammer's behavior during their four-month relationship, she said it was enough that she checked into a 30-day intensive course of therapy for trauma and PTSD to deal with the 'warped relationship' with the movie star after their breakup in early October.

Vucekovich, 30, said Hammer quickly manipulated her into playing along with his twisted fetishes, and that he would often fantasize about cannibalism.

'He was really into saying he wants to break one of your ribs and eat it. Like barbecue it and eat it,' she said.

'In terms of the BDSM stuff, he made that pretty clear that it is something he is interested in very early on in the relationship and he referenced breaking my ribs often.'
Позволете ми да се повторя: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Някога много го харесвах, като гледах The Man from UNCLE. Сега почвам да се чудя дали вече не е изял нечии ребра с чаша кианти. :shock:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сексистки хроники

Post by трубадур » Fri Jan 22, 2021 10:37 am

Мале меме потенциалът обаче на всичко това.

Иначе га си красив и богат, и цел живот получаваш на тепсия успех канибализмът е едно от очакваните проявления.

От друга страна мяза на доста еджи тийн глупотевини га някой иска да се прави на потаен вампир едва ли не, аристократ, и не знае га да бие спирачките на тъпотията си. От трета човекът от началото си е казвал, че има специфичен фетиш и ролплей желания, които ако половинката ги споделя няма лошо, тук обаче изглежда мацките са захапали повече, отколкото са предполагали. BDSM-а се крепи основно на респект и разбирателство и поне по думите, които имаме засега и не е ясно колко са действителни, изглежда, че някой е гледал и чел без разбирателство и са му избили чивиите.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Сексистки хроники

Post by Killua » Fri Jan 22, 2021 10:54 am

:shock: :shock: :shock:
Погледнах му уикито, този хубостник си е роден богат, в семейство на петролен магнат.
Дам, когато си красив, богат и талантлив, явно е силно вероятно да ти стане скучно...
Това с "не ти трябват" е много силно :Д ако беше хванал някоя девойка, дето да иска да си ги махне, за да изглежда по-слаба, щеше да улучи джакпота. :lol:
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сексистки хроники

Post by Litz » Fri Jan 22, 2021 2:32 pm

Той дори не е толко хубав. Синеоки бели руси дракони бол в Холивуд, станвайте Крис Хемсуърт, хем е по-секси, хем не е психопат. А Раян Рейнолдс е друга лига. :mrgreen:

Иначе аз разучих, че Хамър практикувал някакъв екстремен вид бдсм без safewords, aftercare и некви рейп фантазии.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сексистки хроники

Post by трубадур » Fri Jan 22, 2021 4:23 pm

Litz wrote:
Fri Jan 22, 2021 2:32 pm
Той дори не е толко хубав.
ае стига ся, имаш редица неща за кво да го плюеш хамъра, външният му вид не е едно от тях :nono:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сексистки хроники

Post by Litz » Fri Jan 22, 2021 4:27 pm

трубадур wrote:
Fri Jan 22, 2021 4:23 pm
Litz wrote:
Fri Jan 22, 2021 2:32 pm
Той дори не е толко хубав.
ае стига ся, имаш редица неща за кво да го плюеш хамъра, външният му вид не е едно от тях :nono:
Аз не го плюя. Просто казвам, че има мн по-хубави от него.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сексистки хроники

Post by трубадур » Fri Jan 22, 2021 4:30 pm

Ах деа... прееба ми се шегата. Мислех, че го сложих в горното...
Представи си, че тия две мнения ги няма и това следва след пръстчето

:nono:
Spoiler: show
Image

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Сексистки хроники

Post by Xellos » Fri Jan 22, 2021 4:53 pm

Нищо лошо в канибализма, стига да има достатъчно дижонска горчица. Хем се оплакват жените, че гледаме само външния им вид, хем ся ви стега корсета и за едно ребро драма. Се едно не гълтате. :mrgreen:

:ninja:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Сексистки хроники

Post by Xellos » Mon Feb 01, 2021 5:22 pm

Интересно местенце беше в края на 90-те Спартакус. :ninja: :mrgreen:
https://impressio.dir.bg/interview/spar ... -svobodata
Qr.jpg
Qr.jpg (250.09 KiB) Viewed 1935 times
:ninja:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сексистки хроники

Post by Litz » Wed Feb 03, 2021 12:31 am

@Xellos преводът на куир сленг на български ме кара да се изприщя. Нз преобличане cross dressing ли трябва да е? Drag? Виждала съм и други термини да са преведени по доста нелеп начин и eww. Ма не знам ква алтернатива има? @Roland ти имаш ли идеи?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Roland » Wed Feb 03, 2021 6:12 pm

Litz wrote:
Wed Feb 03, 2021 12:31 am
@Xellos преводът на куир сленг на български ме кара да се изприщя. Нз преобличане cross dressing ли трябва да е? Drag? Виждала съм и други термини да са преведени по доста нелеп начин и eww. Ма не знам ква алтернатива има? @Roland ти имаш ли идеи?
Няма аналог всъщност, щото в тая епоха дори на Запад имаше твърде много смесване. Подозирам, че конкретният аналог е "crossdressing", което не означава нищо в съвременен контекст.

Истината е, че приемането на идентичност, различна от биологичния ти пол, винаги е било с доста разнообразни причини, които често се припокриват. Свърших тия дни една страхотна книга, Detransition, Baby на Тори Питърс. И в нея тя говори как всичките тия неща са били вкарани под шапката "транс", повече или по-малко с цел търсене на права.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сексистки хроники

Post by Litz » Wed Feb 03, 2021 7:21 pm

@Roland мен ми е интересно как смяташ, че трябва да се превеждат такива куир термини? Щото преобличане и бална сцена и нз кво ме карат да кринджвам, че чак боли. Според мен аз бих си го сложила като кросдресинг и драг и воугинг, щото са си термини и не бих тръгнала да им търся аналог (нз що в бг го правят)

Но съм забелязал доза reclaimване на думите *педерас* (без с) и *педал* от страна на лгбтк обществото в бг, което е доста интересен феномен всъщност. Чисто лингвистично примерно Елза Парини е драг кралица, но на бг всички турят *травестит* и тва ме побърква.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сексистки хроники

Post by tigermaster » Wed Feb 03, 2021 10:08 pm

Не знам, аз бих го оставил "кросдресинг" също. Виждал съм го като "травестизъм", което ми идва много неправилно. (И защо "transvestite" се превежда като "травестит", бтв? Бая време си мислех, че последното произхожда от "travesty"...)
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Сексистки хроники

Post by Xellos » Wed Feb 03, 2021 10:23 pm

Българският не става за превод на много термини, а и повечето преводи на тая тема са неграмотно нецензурни. :roll: Иначе и аз едно време си мислех, че драг рейс е само за нещо с коли. :ninja:
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 13 guests