Сексистки хроники

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Ambartanen
Arcanist
Posts: 992
Joined: Mon Mar 15, 2004 6:45 pm

Re: Сексистки хроники

Post by Ambartanen » Sat Feb 29, 2020 10:00 pm

Dr. Horrible wrote:
Sat Feb 29, 2020 9:25 pm
Вие как си го обяснявате - защо той я съди за 50 милиона? За да изчисти доброто си име ли? Преди тя го съди, накрая слючиха споразумение и той си плати. Тя взе от него 7 милиона, повече от които уж е дарила за благотворителност. Защо той я съди сега за 50, след като тя публикувала статия, в която обяснява колко хора не са ѝ повярвали, че действително е жертва на насилие и колко е било трудно (статия, в която нито веднъж не споменава неговото име). Както казах - и кариерата си му продължава, и Роулинг се застъпи за него, и пари си има много. Защо му е притрябвало да съди за нещо, за което вече е сетълнал, как мислите вие?
Никога няма да ти простя, задето ме изкуша да гугълна повече детайли за тази безумна история, но все пак
Depp and his lawyers additionally claimed Heard’s op-ed... tarnished his good name and cost him a place in the planned Pirates reboot...
Като съдиш някой за клевета в Америка, трябва да покажеш какви точно финансови загуби си понесъл от клеветата. Явно е щял да получи 50 милиона от следващите Пирати, който обаче Дисни реши да "reinvigorate"-ва точно покрай статията на Амбър Хърд. Та, да, сигурно има добър аргумент, че тя му е коствола доходите от филма.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Moridin » Sat Feb 29, 2020 10:56 pm

Не смятам, че са "нормални" репликите на Джони Деп. Мисля обаче, че с голяма вероятност те са писани под въздействието на mind-altering substances и следователно е бая трудно да го наричаме "нормализиране".

п.п. от шофьорското място пожелавам бая гадни неща на разни участници в движението
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сексистки хроники

Post by Amelia » Sun Mar 01, 2020 12:17 am

Нищо от това дето се случва между тея две човешки утайки не е нормално, но все пак некви импотентни рейдж СМСи между пияни аверчета ми изглеждат като много по-малък проблем от това в прав текст да обясняваш на жертвата си как никой няма да ѝ повярва.

Бтв, откъде фор фак сейк излизат непрекъснато всичките тея записи? Всяка дума дето са си разменяли ли са записвали тея малоумници? Ебати болната история е това всичкото, аре да потъват в небитието и двамата и да се приключва.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5766
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Сексистки хроники

Post by Ghibli » Sun Mar 01, 2020 10:41 am

Егаси, от поста на Доктора разбрах, че на планетата все пак има един човек, който дори в мислите си не пожелава смърт на съседа с чалгата, на детето, което вдига шум в заведението, на тъпанарите-шофьори и на кифлата преди него на опашката в магазина.

Аз лично ако си броя колко пъти съм пожелавала грозна и мъчителна смърт на хората около мен, сигурно ще съм някъде с останалата 99,99% част от земното кълбо.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Сексистки хроники

Post by Killua » Sun Mar 01, 2020 1:03 pm

Темата ме накара да се замисля и май не ми се е случвало често да желая такива неща някому, дори мисловно.
Сега се сещам, че съм споменавала неща от сорта на "някой няма ли да го гътне вече тоя", но пак не за обикновени/познати хора, а за политици/мафиоти. Не си спомням някога да съм казвала "да пукнеш дано" или в тоя смисъл на когото и да било, но и не съм шофьор :Д

Та гадни са тия смс-и, определено, но пак не са наистина вербално насилие, след като дори не са изпратени до самата Амбър, плюс Деп явно е бил много интоксикиран.
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Demandred » Sun Mar 01, 2020 2:19 pm

Dr. Horrible wrote:
Sat Feb 29, 2020 9:25 pm
Май не съм се изразил правилно - не мисля, че Джони я съди, защото има нужда от парите ѝ, че да живее. Просто мисля, че когато някой, с когото още имаш нерешени проблеми, постига успехи, а ти - не, това те ядосва и те кара да искаш да изстискаш колкото можеш от него.

Вие как си го обяснявате - защо той я съди за 50 милиона? За да изчисти доброто си име ли? Преди тя го съди, накрая слючиха споразумение и той си плати. Тя взе от него 7 милиона, повече от които уж е дарила за благотворителност. Защо той я съди сега за 50, след като тя публикувала статия, в която обяснява колко хора не са ѝ повярвали, че действително е жертва на насилие и колко е било трудно (статия, в която нито веднъж не споменава неговото име). Както казах - и кариерата си му продължава, и Роулинг се застъпи за него, и пари си има много. Защо му е притрябвало да съди за нещо, за което вече е сетълнал, как мислите вие?
Ако на мен ми се беше случило това, което се е случило с Деп, щях да искам виновната за това да фалира тотално, да ми върне всяка стотинка която е взела от мен с лъжите си и въобще да си понесе заслуженото наказание във всяко възможно отношение. Никаква прошка за подобни психопати.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Marfa » Thu Mar 05, 2020 9:21 am

Оффффффффффффф, Марто, ако бях джъджвана за всеки един разговор, съобщение по месинджър или хитлер'с рант състояние за случаите, когато са ме правили на идиотка, щях вече да съм пратена да чукам камъни до живот в някоя уранова мина на някой от спътниците на Сатурн.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Сексистки хроники

Post by Amikae » Thu Mar 05, 2020 3:35 pm

Джонката само като му слушам пияното надрусано гласче и ми иде да му сипя един шамар. Тоя хюман траш заслужава по-малко симпатия от Амбър Хърд, щото нейните фейлове поне са на ниво лош вкус за мъже и психясване от това. Джонката е една година по-малък от баща ми и с надрусаното си мозъче заряза жена си и децата си да ходи да си ляга с някакви студентки. Бахти противния, да страда.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6454
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сексистки хроники

Post by tigermaster » Thu Mar 05, 2020 3:42 pm

Amikae wrote:
Thu Mar 05, 2020 3:35 pm
щото нейните фейлове поне са на ниво лош вкус за мъже и психясване от това.
Защото това е оправдание за физическото насилие и лъжите... Хайде стига.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Marfa » Thu Mar 05, 2020 3:48 pm

Това е точно виктимизиране на жертвата :) Тая е парцал, начи много добре, че оня я е пребил/пречукал/изнасилил/квото там. В случая е обратното. Аз дори мога да му кажа евала, щото ако беше наистина отрепка, щеше като се нашмърка/напие верно да я вкара в болница, а явно се е сдържал.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Сексистки хроники

Post by Amikae » Thu Mar 05, 2020 3:53 pm

Виктимизиране на жертвата гъза ми. Тея и двамата са токсични. Едното е наркоман, другото е изперкало и вероятно също наркоман. Не знам защо някои хора търсят моралната позиция точно в тая жалка историйка. Т'ва са просто два упадъчни човешки екземпляра вършещи нещата, които такива същества вършат. Изобщо не ми е ясно защо тая историйка се намира в сексистките хроники. Смешки.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6454
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сексистки хроники

Post by tigermaster » Thu Mar 05, 2020 4:23 pm

Едното е изтъпяло пиянде в криза на средната възраст. (Дано излезе трезвен на концерта в София, де - принципно е доста кадърен блус китарист, ама като се надрънка, стои като повреден робот на сцената, поне според някои записи, които ми попаднаха.)

Другото е престъпница, срещу която са повдигани обвинения за домашно насилие и преди да се събере с изтъпялото пиянде в криза на средната възраст.

Викам да не ги слагаме двете на едно ниво. На Джони Деп единственото му прегрешение в тая история, което аз виждам, е, че изобщо се е събрал са тая. Което си е сериозно прегрешение, но глупостта не е престъпление и не е оправдание за нейните постъпки.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сексистки хроники

Post by трубадур » Wed Mar 11, 2020 6:17 pm

На вайнстийна му вкараха бързите 23 години присъда.
https://www.bbc.com/news/world-us-canada-51840532

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сексистки хроники

Post by Amelia » Sat Mar 28, 2020 9:34 pm

#votebluenomatterwhat
https://www.theguardian.com/world/2020/ ... red-claims

Очаквам радетелите на "believe women" и ужасно ужасените от мизогинистичните snake емотикони на Бърни бротата феминисти да реагират всеки момент.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сексистки хроники

Post by Litz » Sat Mar 28, 2020 9:44 pm

Дори не разбирам какво извинение биха намерили демократите ся. Ако имаше някъв здрав мозък, какъвти няма, щяха да кажат на Байден да се откаже.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests