Сексистки хроники

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Yan » Thu Feb 13, 2020 10:10 pm

Amelia wrote:
Thu Feb 13, 2020 8:03 pm
Бтв, на Джони света му вярваше и преди нейните записи да почнат да излизат, така че имам лоши новини за нея.
Но пък ако се поразровиш назад в темата ще видиш едни доста осъдителни постове към тоя white-privileged male (а той горкия даже не е бял)... Даже и в тоя форум беше заклеймен като баси чудовището и се повтаряше, как трябва да се вярва на истинската жертва Амбър Хърд.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сексистки хроники

Post by Amelia » Thu Feb 13, 2020 10:33 pm

Еми аз визирах ей това в същия тоя форум:
viewtopic.php?p=324567#p324567

От зората на скандала с Амбър Хърд и Джони Деп. Населението тук вече беше решило на кого вярва без квито и да е доказателства и можем да си вадим най-разни изводи от това. А сега вече и доказателства има, така че Симеон остана последния защитник на честта на Амбър Хърд.

ПП. Бтв, сега като препрочетох постовете и в двете стари дискусии, виждам, че и двата пъти съм пледирала да чакаме за още инфо преди да вземем страна, бидейки пичът, който съм. 8-)
На мен излязлото до момента инфо вече ми стига обаче.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Roland » Thu Feb 13, 2020 10:42 pm

[моля без лични нападки и квалификации, коментираме мнения - бел. модератор]
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Сексистки хроники

Post by The Dragon » Thu Feb 13, 2020 11:18 pm

[моля без лични нападки и квалификации, коментираме мнения - бел. модератор]
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Roland » Thu Feb 13, 2020 11:49 pm

Симеон още предната страница си каза, че Амбър Хърд е психопат. Което иде да покаже, че не ми е проблем да вярвам на жертвите И същевременно да съм отворен за нова информация. Но истината е, че в 9/10 случая новата информация подкрепя жертвите, а разните Амбър Хърдове и Джуси Смолети, които ще са другия 1 случай, си остават изключение от правилото. Не виждам причина да се преструвам, че няма правило, само защото тия ситуации често са трудни за доказване.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Сексистки хроники

Post by Dr. Horrible » Fri Feb 14, 2020 12:07 am

Абе да се бият тия двамата колкото си щат, само дано не вземат да ми я махнат от Аквамен 2 заради това :(
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Roland » Fri Feb 14, 2020 12:12 am

Dr. Horrible wrote:
Fri Feb 14, 2020 12:07 am
Абе да се бият тия двамата колкото си щат, само дано не вземат да ми я махнат от Аквамен 2 заради това :(
Мне, викам, ако наистина е такъв маниак, не само да я махнат от Аквамен 2, ами и от всичко друго, в което са я кастнали. Нямаме нужда от насилници в киното.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6458
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сексистки хроники

Post by tigermaster » Fri Feb 14, 2020 12:28 am

Ако ще я сменят, да вземат някоя, която може да си изиграе бойните сцени. На екрана вкъщи не правеше такова впечатление, обаче в киното промяната на телосложението на Мера в битка беше достатъчно видима, а и лицето й просто изчезваше.
Това - като странична вмятка, нали. Всъщност я харесах във филма, обаче не мисля, че това е толкова сложна роля. Красиви руси барбита не е да няма в Холивуд.

Честно казано, донейде в името на вселенската справедливост ми се ще да понесе някакво наказание и за насилието, и за отровата, която изръси без реално доказателство, но и да остане в "Аквамен 2", няма да ме откаже от него. Харесах първия филм твърде много.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Сексистки хроники

Post by Dr. Horrible » Fri Feb 14, 2020 12:30 am

Е, виж сега, те двамата отпреди година - две си дадоха много ясен джойнт стейтмънт, че са имали страстна връзка, правели са глупости, наранявали са се и двете страни. Бурно е било, ама излязоха с добри чувства, извиниха се и се разделиха - супер, очевидно не е било здравословна връзка.
И това трябваше да е краят на всичко. После тя първа го наруши, като писа някаква статия какво е да си жертва на домашно насилие, без да споменава Джони по име. По същото време Аквамен направи повече пари отколкото който и да било филм с Джони Деп, включително всеки от Пиратите и Фантастик бийстс... Та тогава Джони реши да я съди за пари. Ок, негово право. Но това дали тя ще му изплати още половин или един милион изобщо не влияе на кефа ми от гледката на Мера, кралица на Атлантис, на голям екран 8-)
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6458
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сексистки хроники

Post by tigermaster » Fri Feb 14, 2020 12:55 am

Бтв, петиция:
https://www.change.org/p/dc-entertainme ... -aquaman-2
Когато научих за нея преди няколко дни, целта бяха триста хиляди гласа.

Що се отнася до другото, съмнявам се в общия им стейтмънт - или където и да е другаде - Деп да е признавал, че е удрял бившата си жена или че я е тровил с ксанакс (нещо, което самата Амбър Хърд си е казала). Съмнявам се и да й е казал в личен разговор (перифразирам): "Пробвай да кажеш, че си жертва на насилие, пък да видим кой ще ти повярва." Последното само по себе си е достатъчно гнусно, дори да ги няма останалите подробности.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сексистки хроники

Post by Litz » Fri Feb 14, 2020 2:07 am

Смятам, че би било справедливо да я махната от Аквамен, красиви руси жени бол и само може да им е в плюс. Къде къде по-добри актьори от нея ги разкарахме и оживяхме, викам можем да минем без барби социопат в Аквамен. Пък и там всичкото е красивото великолепие дето е тялото на Джейсън Момоа и подводните сцени.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сексистки хроники

Post by Litz » Sat Feb 22, 2020 1:27 am

Някой намерил ли е не райт уинг източник, за идеята на Оксфорд да премахнат изучаването на Омир и Вергилий от задължителна програма за антична литература? Щото всичко е телеграф/уошингън екзаминър и дейли мейл.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Roland » Sat Feb 22, 2020 1:45 am

Емиии аз не намирам, но по-малко ШОК! заглавията включват думички като "proposal" и "might". Това ми звучи като някой е казал "абе а какво ще кажете, ако..." в някакво събиране, и сега някой се опитва да го раздуха като скандал.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Сексистки хроники

Post by Litz » Sat Feb 22, 2020 4:11 pm

Roland wrote:
Sat Feb 22, 2020 1:45 am
Емиии аз не намирам, но по-малко ШОК! заглавията включват думички като "proposal" и "might". Това ми звучи като някой е казал "абе а какво ще кажете, ако..." в някакво събиране, и сега някой се опитва да го раздуха като скандал.
И аз не намирам. Смисъл да предложението е безумно и малоумно, но не мисля, че би било прието, та тая паника не я разбирам :mrgreen:

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Сексистки хроники

Post by Dr. Horrible » Sat Feb 22, 2020 5:42 pm

Каква паника?
But goddamn,
you got me in love again

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 100 guests