Сексистки хроники

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Yan » Fri Mar 15, 2019 11:34 am

The Dragon wrote:
Fri Mar 15, 2019 11:13 am
Де да знам. Доста приятелки на по 20-24 се оплакват как всички са путьовци, глезльовци и мамини синчета. И трябвало да се върне казармата. И говорим за страхотни жени. Така, че какво е правилната посока не знам...
Абе не че нещо, ама 20-24 и "страхотни жени" в едно изречение малко не ми се връзват. Обикновено на тия години доста сериозно ти липсва житейски опит, така че по-скоро си тръгнал в посоката на "жена/мъж", но си по-близо до юношата бледен като менталити.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by penzata » Fri Mar 15, 2019 11:57 am

Roland wrote:
Fri Mar 15, 2019 12:59 am
Мен ме е яд, щото това беше много як филм, а сега не е ясно ще го продължат ли...
Много як не е :spite: , не си криви душата, за което са си виновни продуцентите, но (ако се случи) продължението има потенциал да бъде яко, ако оправят сценария и героите, но надали. :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сексистки хроники

Post by трубадур » Fri Mar 15, 2019 12:04 pm

Кво има да му оправят, Алита е готина, другите приятни пукнаха, валц има нужда от поправка де, даже рекаст, защото е баси скучния бот, Конъли беше яка. А Джеф фейхи с кучкарника е перфекция

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Сексистки хроники

Post by The Dragon » Fri Mar 15, 2019 12:13 pm

Yan wrote:
Fri Mar 15, 2019 11:34 am

Абе не че нещо, ама 20-24 и "страхотни жени" в едно изречение малко не ми се връзват. Обикновено на тия години доста сериозно ти липсва житейски опит, така че по-скоро си тръгнал в посоката на "жена/мъж", но си по-близо до юношата бледен като менталити.
Булшит. Съзряването е неща които ти се случват а не преживяно време. Когато говорим за някой който кара висше и жонглира 12 часова работа, плаща си сам сметките и не тежи на никой, си е възрастен.

И като става дума за work ethics, воля и способност да се оправяш в живота и базово да се разчита на тях - по анекдотични наблюдения тази демография отвява мъжете във възрадт 20-30 by a big margin.

Да имаш живот в който на 25 да можеш да си juvenile си е чист късмет след прехода. Гледам хората дошли от работническата класа от северозапад в софия на по 18-19
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Yan » Fri Mar 15, 2019 12:59 pm

The Dragon wrote:
Fri Mar 15, 2019 12:13 pm
Yan wrote:
Fri Mar 15, 2019 11:34 am

Абе не че нещо, ама 20-24 и "страхотни жени" в едно изречение малко не ми се връзват. Обикновено на тия години доста сериозно ти липсва житейски опит, така че по-скоро си тръгнал в посоката на "жена/мъж", но си по-близо до юношата бледен като менталити.
Булшит. Съзряването е неща които ти се случват а не преживяно време. Когато говорим за някой който кара висше и жонглира 12 часова работа, плаща си сам сметките и не тежи на никой, си е възрастен.
Кк, добрее :lol: Не съм казал, че не са възрастни. Изразих съмнение. Ти имаш конкретни примери да си подкрепиш твърдението, аз имам конкретни наблюдения за обратното.
The Dragon wrote:
Fri Mar 15, 2019 12:13 pm
И като става дума за work ethics, воля и способност да се оправяш в живота и базово да се разчита на тях - по анекдотични наблюдения тази демография отвява мъжете във възрадт 20-30 by a big margin.
Тук съм по-скоро съгласен. По-бавно съзряваме.
The Dragon wrote:
Fri Mar 15, 2019 12:13 pm
Да имаш живот в който на 25 да можеш да си juvenile си е чист късмет след прехода. Гледам хората дошли от работническата класа от северозапад в софия на по 18-19.
И да и не. Гледам популацията на София в последните 19 години (откакто живея тук). Менталитито на 15 годишен келеш, за съжаление не се влияе особено от това какво си преживял или не си преживял, и на каква възраст си. Твърде тясно е свързано с възпитанието или липсата на такова и вкл. споменатите хора от работническата класа бая често се държат като juveniles. Sad but true. Изключенията само потвърждават правилото.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сексистки хроники

Post by Amelia » Fri Mar 15, 2019 5:56 pm

А тея 20-годишни прекрасни жени има ли ли са изобщо дълги връзки, в които делиш живота си, парите си и дома си с друго същество, че да знаят кви мъже точно им трябват?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сексистки хроники

Post by Roland » Fri Mar 15, 2019 6:21 pm

Amelia wrote:
Fri Mar 15, 2019 5:56 pm
А тея 20-годишни прекрасни жени има ли ли са изобщо дълги връзки, в които делиш живота си, парите си и дома си с друго същество, че да знаят кви мъже точно им трябват?
Туй.

В епоха, в която шансът мъжът ти да трябва да брани селото от варварска орда, за unit optimacy по-скоро помага липсата на агресия, нежели обратното.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Сексистки хроники

Post by Claymore » Sat Mar 16, 2019 1:06 am

Много пък знаят те к'во им трябва... колкото знаят и мъжете ми връстници и по-млади какво им трябва на тях. Абсолютно хич хал хабер, с други думи, освен някакви изключения. Аз много късно и не особено успешно се хванах на въпросното хоро, но по мои наблюдения масово са яко загубени. Ся, нямам особен досег с тая работническа класа, но преживяни травми и трудности по-скоро още повече биха добавили към младежкото объркване във връзките, отколкото опитът от тях някак да помогне, така че не мисля че тая разлика е толкова съществена. И what Yan said. Аз не мога да повярвам какви хора има които са на 30 и кусур и ги слушам как и какво говорят и все едно някой колега на работа който е на 20 слушам. Аз не съм особено зрял, ма не претендирам да съм, нито особено ми е цел. Но си мисля че тази преценка за истинските жени е доста неточна. Колкото би била за истински мъже.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сексистки хроники

Post by трубадур » Sat Mar 16, 2019 10:24 am

Драгъна просто е загорял по някоя от тия мацки

хората иначе като цяло са инфантилни до финала, зрялостта изисква време и вярна себеоценка и тогава пак има разминавания. Особено като става върос за връзки. Но там си е лично, ще ми се обаче в чисто професионално отношение да имаше повече адълтщина, а като се вземе предвид там каква мъка е, въобще изцепка че 20+ годишния кифляндерски отбор (без значение от пола) може да предостави ебем ти и качеството е лолз и половина.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Сексистки хроники

Post by Claymore » Sat Mar 16, 2019 2:11 pm

трубадур wrote:
Sat Mar 16, 2019 10:24 am
въобще изцепка че 20+ годишния кифляндерски отбор (без значение от пола) може да предостави ебем ти и качеството е лолз и половина.
Мале тука съм толкова съгласен, не е истина. Не че и аз не се поразлигавям на работа, подозирам ако не бяха колегите ми в тоя възрастов диапазон обаче, а малко по-възрастни или просто като цяло по-зрели, нямаше да го правя и аз. Тва като цъкаш там нещо по компа да чуеш доста on-topic за тук изказването "Мале Мария, ти както се прибираш по тъмно там по оная неосветена улица, ако бях изнасилвач не бих ти простил, много яко бих те изнасилил, малее" е... интересно преживяване. :neutral:

Иначе за Драгъна, може, не е като да ми е непознато, но не ми дава някакви илюзии кой колко е зрял. Той може някакви по-отбрани в тая възраст да познава, знам ли :mrgreen:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сексистки хроники

Post by трубадур » Sat Mar 16, 2019 2:53 pm

Явно не си бил на място със заседнали в кариерата си, недоволни, вариращи между 40 и 50 мъже. Там тъгата е неописуема, толкова пмс и сръдня, и лигавщина не се виждат всеки ден. Затова казах, че дебилността може да откара до време оно, което донякъде е в унисон в това, дето вика драгъна, че не е и толкова до годините. Но на мен идеята ми е, че всичко е леш, има кадърен народ във всяка възраст, но с лека ръка да сложиш 20+ жените над 20+ мъжете и то в големи количесвта при положение, че масата като цяло е една посредствена, загубена слуз - ми не става и оттам заключението за загорялостта. А иначе тоя коментар за Мария само ще е по-край, ако е последван от курвенски кикот от страна на същата тая мария за максимум критикъл. :ninja:

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Сексистки хроники

Post by Claymore » Sat Mar 16, 2019 3:52 pm

В тоя конкретен случай не беше, но сред подобни забележки от него към други е имало кикот... та да :neutral: Бг междуполовите отношения в average вида им са ми толкова непонятни и тъжни. Иначе за зрелостта си е така, има и двама-трима колеги които мязат на 25-26 годишни и се държат нормално, пък са на 20 примерно. Но не са нормата
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сексистки хроники

Post by трубадур » Sat Mar 16, 2019 4:07 pm

Явно имаш колега, който е Chad и половина, няма какво да се прави, когато споделяш пространство с потомък на боговете.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Сексистки хроники

Post by Claymore » Sat Mar 16, 2019 4:12 pm

Сички са Chad-ове и Stacy-та, като същевременно са... обратното, не се сещам за антипод на Stacy :mrgreen:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Сексистки хроники

Post by Xellos » Sat Mar 16, 2019 4:52 pm

Аз ко да кажа за работна обстановка и мита за помъдряването, като колектива ми е главно пред и в пенсионна възраст, вечно недоволни даскали (главно тетки), дето за колегиалност и куп други "човещини" да са чували отдавна са решили, че няма бъдеще в тях, а учениците ни са циганета на възраст за женене, сиреч 8-9 клас. И е март месец ся... :panic: The mating habits of the earthbound human наживо :mrgreen:
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests