Абсурдистан: Възраждането

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Moridin » Fri Jul 23, 2021 9:21 pm

Як е, каквото и да значи това
This is it. Ground zero.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Sun Aug 01, 2021 11:33 pm

Moridin wrote:
Fri Jul 23, 2021 9:21 pm
Як е, каквото и да значи това
Аз имах предвид, дали тази всенародна любов, надежда и благоговение са заслужени. Изглежда да е.


Искам да кажа, че политическият цирк на Слави и Имя Такива Наглеци (да тролна пуританите във форума) щеше да е доста забавен, ако беше шоу, а не реалност. То не беше антиваксърството на Чорбата и Хаджитошко, дето обясняват как от ваксините се получава инсулт, на фона на което Баце се ваксинира. Не беше оня от Барбадос, не бяха нападки по Василев от хора, дето са професионални плагиати, не беше продавача на плувки.
Не беше изявлението на Слави днес и на тва отгоре, заключението, че ХРИСТО ИВАНОВ Е ВИНОВЕН ЗА ВСИЧКО ЛОШО.ЗА КОВИД И ХОЛОКОСТА И БЕЖАНСКАТА КРИЗА!1!1

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by трубадур » Mon Aug 02, 2021 12:55 pm

То тошето... така де, славко, доста изтърваха плота, не им е лесно на децата :mrgreen:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by coldie » Tue Aug 03, 2021 3:10 pm

Глупава българска история. Служебния кабинет е много готин, тия от И Тъй Нататък (това съм го измислил аз) са клоуни.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Fri Aug 06, 2021 11:00 am

coldie wrote:
Tue Aug 03, 2021 3:10 pm
Глупава българска история. Служебния кабинет е много готин, тия от И Тъй Нататък (това съм го измислил аз) са клоуни.
Когато колди е прав и боговете мълчат.

Иначе излагацията е пълна, моята конспирация е, че итн пак не искат да управляват и се държат по тоя нелеп начин нарочно. Баси шоуто. Сашо Диков има доста добър статус по въпроса (да не повярва човек)


А тия от има такива наглеци как може да са такова дъно, че да се налага Ива Митева, която е от тяхната партия да се кара на Станев, че се е изстипосал с разпокъсани дънки в парламента. :ninja:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Ghibli » Sun Aug 08, 2021 3:15 pm

Аз най-много се кефя на прозвището "и пр.", не помня кой го беше измислил, но е добро :)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11232
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Marfa » Sun Aug 08, 2021 7:32 pm

Аз се кефя на кандидата за финансов министър. Днес например заяви в прав текст, че връща нещата както си бяха при ГЕРБ. Нема се пипат данъците, ще се преразгледа решението за увеличение на пенсиите, това ще се преразгледа, онова ще се преразгледа, тепърва ще се мисли за осъвременяването на бюджета - ерго, не се приемат предложенията на Асен Василев - а бе въобще всичко, за квото може да се сети човек.

Ама то там мене всички ме кефят. Верно се продължава добрата традиция да се събират некви по кръстовищата, пък каквото стане.

Но пък как им сипа Татяна Дончева в последната Панорама - безценно.

This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Sun Aug 08, 2021 7:47 pm

@Marfa тоя епизод на панорама беше велик. Почна с Петков, който освен, че е як министър, е и секси и е един набор с Тома Биков, но ако гледате епизода, ще кажете че лъжа.

И после Дончева като почна да сипе и по Биков и итн по всички, направо бях YAS QWEEN, TATI. Брутална просто. Мислех, че в Лице в Лице беше силна, но в Панорама разцепи. Хареса ми как дори защити Христо Иванов :metal: Тая жена е култува просто.

Бтв ся някой да ми обясни как Василев е ляв на Тошко и Слави, които търсят подкрепа от БСП???? Ами правосъдният номер две? И той срещу соросоиди говори.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by coldie » Mon Aug 09, 2021 12:43 am

Докъде стигнахме, да ни предлагат в Кауфландове стъклени дамаджани от Италия...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11232
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Marfa » Mon Aug 09, 2021 9:42 am

Барбадоският плагиат получава нервна криза в ефира на Нова:

https://nova.bg/news/view/2021/08/09/33 ... -c-WW87wew
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Mon Aug 09, 2021 11:09 am

Мен ме беше страх зя Виктор Николаев по едно време, не знам за вас. Тоя с тва озверяло поведение и вид на батка ултрас в сепаре на 33, ме изплаши бая. Къде са санитарите с осмирителни ризи? Тва разстройство е по-опасно от ковид.

И ща за камплексар трябва да си, че да си на 40 и кусур и да се изтъкваш с тва че си бил отличник в гимназията?

Рядко противен тип. И тва говорение на "Тряа" "Тва" "Съмняа" е точно от синята зона на София.

Shamajotsi
Sorcerer
Posts: 427
Joined: Sat Dec 30, 2006 9:01 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Shamajotsi » Mon Aug 09, 2021 8:44 pm

Признавам си без бой, че в домашна среда говоря по-слаб вариянт на акцента на... този. Ама, баси, ако ме цанеха за вътрешен министър и трябваше да обяснявам в национален ефир, че съм точния кандидат са поста, щях да положа усилие да говоря като за пред цяла България. Нали, шото петте сфери на общуване and all that jazz...

И ме кефи как единствените опити да се защити от обвиненията за плагиатство бяха:
- Про'ерете дефинициите за плаи'атство (явно 40+ преписани страници от общо 200 не се броят)
- Теа, дето ше отсъжжат, неат прао, шото той не кандидатства за звание
- Минала е давността
- Нешо мноо съмнително как па точно сега и точно от теа медии дойдоха нападките

In other news, кандидат-премиерът, който беше защитил дисертация в Австрия, ама всъщност я беше защитил в СУ, но бил следвал после в Австрия, всъщност не е учел там въобще и, за да не се обърка някой, май дори не е твърдял, че е учил там.

Циркът е пълен...

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Mon Aug 09, 2021 9:24 pm

Подчертаам той е завършил с пълно шес, първи във випуска. Не знам как е бил първи по успех прш положение че в езиковите праскат пълно шес на всички. То дори по азбучен ред няма как да са го викнали първи.

Слави пуска некви изтрещели статуси днеска.

Само не разбрах най-важното, с Рияна виждал ли се е?

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by penzata » Tue Aug 10, 2021 2:52 pm

И каквото се очакваше - бритчедът няма да пуска утре за гласуване проектокабинета си ( чувства се предаден) и вече е опозиция и на опозицията.

Дончева в Панорама отлично го каза - в момента, в политиката, няма абсолютно никакви кадри. Всеки си измива ръцете с всеки, защото е още по-некомпетентен от предходния и никой не иска да ръководи. По-лесно е да чоплиш семки и да големееш отстрани.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5259
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Matrim » Tue Aug 10, 2021 3:39 pm

Славиту упорито се опитва да догони Боко по простотия и неадекватност.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests