Абсурдистан: Възраждането

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by RRSunknown » Thu May 05, 2022 11:02 pm

Abv имат навика да губят акаунти- моя така изчезна и съпорт нямаше от тяхна страна.

Понеже майка ми беше учителка още помня някъкъв безумен електронен дневник въведен и поддържан от МОН за задължително попълване който не работеше с Windows 7 обаче им бяха раздали компютри САМО с Windows 7.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by penzata » Tue May 17, 2022 1:53 pm

The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Fri May 20, 2022 5:41 pm

FB_IMG_1653057062077.jpg
FB_IMG_1653057062077.jpg (73.91 KiB) Viewed 2275 times
Аз като човек, гледал Ергенът ще кажа, че коментарите на тая и другите квачки са напълно несъстоятелни. Включая и това за мачизма :shock: У Ергенът няма капка мачизъм. Цялото предаване лежи на плещите на мацките и техните взаимоотношения. На никого не му пука за Виктор. А Виктория е най-якият злодей в бг риалити :heart:

След последния сезон на сървайвър със Зоран, това и най-добре продуцираното риалити с истински сторилайн, което е било на бг екран.

Кефи ме как Ергенът е приоритет пред Волгин обаче.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by tigermaster » Fri May 20, 2022 8:54 pm

ОК, аз "Ергенът" не съм гледал, обаче - съвсем сериозно - се съмнявам случващото се в предаването да е по-скандално от което и да е риалити, излъчвано по някое време по българска телевизия. Спрях да гледам телевизия на практика напълно (изключая работата, де, понеже като работиш в телевизионно студио, няма как) преди повече от десет години - обаче дори до онова време... В първите епизоди на "Биг Брадър" имахме какви ли не простотии, дето дори да не исках да знам за тях, научавах от съучениците си, които не спираха да го обсъждат. Първият епизод на "Стар Академи" беше пропадняшки пиянски купон. В "Сървайвър" Маргото Силикона се разхождаше по монокини. В "Мюзик Айдъл 3" я имаше драмата около Виктория Димитрова, която сама по себе си беше бая гнусна, а когато не обсъждаха нея, Иван и Андрей непрекъснато пускаха шеги за евентуална среща на тринайсетгодишно дете с известен педофил или се подиграваха с умствено изостанали хора, които разнасяха по ефира. След края на това предаване спрях да гледам риалитита, обаче тук, в този форум, научих, че в "Биг Брадър Фемили" мъж е пребил жена си в ефир.
На фона на такива неща "Ергенът" как стои?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Vash
Paragon
Posts: 610
Joined: Fri Jan 27, 2006 12:17 am
Location: София

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Vash » Fri May 20, 2022 10:24 pm

В Биг Брадър Фемили имаше деца под 10 в най-долното предаване на света, също ако не ме лъжат спомените бременна майка постоянно пиеше и пушеше цигари, едва ли са давали нещо по-пропаднало по нашия ефир.

"It was an octopus, centipede, spider kind o' thing, but they was a haff-shaped man's face on top of it..."

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Fri May 20, 2022 10:43 pm

@tigermaster ми доста по-тейм е от тия неща. Смисъл да в началото имаш някакви коври, но продукцията и монтажа не ги издигат на пиедестал, а ги осмиват. Една си събува гащите, докато е облечена с дълга рокля, ама нищо не се вижда.

Идеята на това предаване не е да забавлява, а дискурса "Мислете за децата" ме дразни. Начи ако децата са толко малки, да ходят да спят, а по-големите са виждали такива неща. Аз на 9 вече знаех какво е свирка, преди почти двайсет години.

Още няма никакви хомофобски, расистки и сексистки шеги. Харесва ми обаче как е показана женската злоба и простотия.

В сравнение с предишни предавания Ергенът е супер адекватно предаване. Тая на ДБ в СЕМ също и тя с потресен, псевдо-интелектуален коментар.

СЕМ са тези заради, които не могат да ни кажат по новините в коя верига супер маркети умира човек или любимото ми "Този тоалет е в стила на Доминико биийп и Стефано бийййп"

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by The Dragon » Sat May 21, 2022 9:59 am

Не е заради СЕМ. Това си е интерпретация на самите медии.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Xellos » Wed May 25, 2022 12:24 pm

Balgarskiat бизнес модел... :shock:

По информация на Нова тв задържаният е погребален агент. Работи се по версията измама - той е вземал пари за кремация, която обаче не се е състояла. Задържаният е признал за 50 заровени тела край сметище, близо до гробищен парк. Той не е работил сам.

https://dnes.dir.bg/krimi/zadarzhaha-po ... -sa-nad-50
:ninja:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Tue May 31, 2022 5:03 pm

https://btvnovinite.bg/bulgaria/kalina- ... hanci.html

Абе аз още преди месеци обяснявах, че тая жена е лишена от емпатия и ми беше казано, че говоря глупости, но това някаква разрошена леля да се снима в някакво мазе с кофти звук и да се кара на бежанците и да ползва реторика тип Костя ми дойде малко в повече. Ай да зарежем неща като емпатия, ама чисто от пиарска и комуникационна гледна точка, това е отвъд пълен фейл.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Yan » Wed Jun 08, 2022 4:50 pm

Ситуацията накратко:
Който Слави вади, от Слави умира... :vomit: :vomit: :vomit:

ИТН -> Няма Такъв Идиот

https://dnes.dir.bg/politika/slavi-trif ... koalitsiya

https://segabg.com/hot/category-bulgari ... ne-na-ruce
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Matrim » Wed Jun 08, 2022 5:14 pm

Ябълката на раздора - пари за магистрали. Викам Има такъв народ направо да се прекръстят на ГЕРБ-2.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by The Dragon » Wed Jun 08, 2022 7:10 pm

При избори БГ ще е година поне под управлението на Радев ... ще е фън.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Thu Jun 09, 2022 7:37 pm

Само Караджов подал оставка, през това време пак някви хвърчащи листчета се представят за доказателства за велика конспирация, както беше с Дончева и 500 К. Това ако не беше истина, щеше да е най-гениалният политически сериал

User avatar
филмов критик
Farmer
Posts: 50
Joined: Mon Feb 14, 2022 5:49 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by филмов критик » Sat Jun 11, 2022 8:54 pm

https://m.youtube.com/watch?v=CJJXPaCpj6g

Кирил Петков е палавник.Някъде четох , че Лена Бориславова била с Хазарта.Кой кого?Тази новина силно засегна центъра за драма в мозъка ми.С нетърпение очаквам развитието :twisted:


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests