Абсурдистан: Възраждането

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Oct 04, 2014 10:21 am

То че ще отида на лекар, е ясно. Тъпото е, че освен някаква отпадналост и доста лека кашлица, други симптоми май нямам. И безсъницата, де.

Как да е, темата е за друго. Само искам да кажа, че управлението на ГЕРБ нанесе на семейството ми - а и на семейството на почти всеки строителен работник, който ми е влязъл в полезрението - такава жестока криза, че ако имаше начин да гласувам отрицателно за тях, забравях всякакви болести и отивах до урните, па ако ще от там направо в болницата да вляза. Не знам на какво се дължи това, всъщност, но в рамките на два-три месеца, след като Бате Бойко стана премиер, работата на баща ми тръгна много назад, дотолкова, че се видях принуден да прекъсна следването си, за да заработя и аз нещо. Не знам дали ГЕРБ са пряка причина за това, всъщност, но по време на тяхното управление много строителни фирми постадаха. Или поне това е моят поглед.

С Волен и ББЦ пък проблемите ми са най-вече професионални - около изборите за европейския парламент излъчвахме доста тяхна реклама и работните дни бяха просто нетърпими. Да не говорим на колко простотии се нагледах тогава баш, а и след това. (Добре, че вече не работя там, че сега сигурно е абсолютен кошмар.)
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Oct 04, 2014 10:49 am

Само вмятам, че ако броячът на ББЦ мръдне от нула, закривам форума.
This is it. Ground zero.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Sat Oct 04, 2014 11:54 am

Moridin wrote:Само вмятам, че ако броячът на ББЦ мръдне от нула, закривам форума.
Какво е ББЦ? Съкращение на бобец?

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Oct 04, 2014 1:01 pm

Общо взето.
"България без цензура". На Психолай Бюреков нещото.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Oct 04, 2014 5:12 pm

BG WC е по-правилното.

Тайгъре, в понеделник да си отишъл на лекар, човече. Не ща да те плаша, ама една колежка с те такива истории като твоите после едва я закрепиха. Начи, понеделник, лекар, докладваш. Няма да притесняваш населението тука сега! :(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Oct 04, 2014 7:03 pm

Кашляш кръв с лека кашлица??? :shock:

ВЕДНАГА отивай на лекар. ВЕДНАГА. Ей сега в спешния кабинет. Може да си си натресъл някаква пневмония и да имаш нужда от антибиотици.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Oct 04, 2014 8:54 pm

Moridin wrote:Само вмятам, че ако броячът на ББЦ мръдне от нула, закривам форума.
Жоре, ставаш досаден вече. Миналата година се пънеше да обясняваш как ако твой познат бил гласувал за ГЕРБ, си щял да скъсаш с него, сега това. И аз храня отрицателни чувства към въпросното образувание, ама ти съвсем се оливаш. Демократ и половина, няма що.
А и както ти казах миналата година - няма съществена разлика между абревиатурата, която си нарочил, и повечето други.



Муунлайт, ГЕРБ нямат интерес да намаляват вота на ДПС, напротив. Хем изборите протичат насред Курбан байряма, когато сума ти изселници ще си дойдат тук и ей тъй мимоходом ще се разходят до изборната секция, хем в Турция са отворени няколко десетки секции повече.
Поне да попитаме бе, братя! Да попитаме Борисов защо подкрепи искането на ДПС изборите да са на Курбан Байряма? Да попитаме служебното правителство и назначения от него ЦИК защо отвориха 50 нови секции в Турция, а в Германия само 9? За целия ЕС секциите са 169, а в Турция 136. На предишните парламентарни избори ДПС е получило 50% от гласовете в чужбина. Тая година ще са 70%. И не се учудвайте, че ще подобри собствения си рекорд от 610 521 гласа, поставен през 2009 г., когато играха в „тънък” тандем с ГЕРБ. И още много въпроси от миналото чакат за отговор. А и бъдещето, както се очертава, ще роди още много… Това, дето го говорят социолозите, че било възможно някакво дясно центристко мнозинство, са пълни глупости. По много причини. Чака ни управление на ГЕРБ с тайната подкрепа на ДПС. От това дали ще е правителство на малцинство или на мнозинство, ще зависи от каква подкрепа ще се нуждае и каква цена ще плати за нея. Но, както знаете, ДПС не са от евтинджиите.

Пак ще си говорим.
http://offnews.bg/news/%D0%9D%D0%B0%D1% ... 91880.html
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Oct 04, 2014 9:00 pm

Ъм, Пасъре, Жоро очевидно няма да затрие форума, ако някой си признае, че ще гласува за BG WC, нали знаеш? А въпросното псевдополитическо извращение дори няма електорат - всичките му гласове са напазарувани. Съществуването му не е признак на демокрация, а на беззаконие.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Oct 04, 2014 9:01 pm

Очевидно знам, Марфе, но такива изхвърляния като таквоз на мокър пясък ме дразнят и си казвам.

ББЦ да ви е проблемът. А всъщност само отвлича вниманието в стил "по-добре Х отколкото тия", очевидно успешно.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Oct 04, 2014 9:03 pm

Btw, като стана дума, КОЙ е гласувал за тея, че да ми обясни ЗАЩО, освен ако не е срещу неквито трийсе лева, мерси.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Oct 04, 2014 9:05 pm

Може би някой, който се е подразнил от изхвърлянето Жорово. И аз щях да го направя ако не бях гласувал вече.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Post by Amikae » Sat Oct 04, 2014 9:10 pm

Аз бях. :shark:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Oct 04, 2014 9:12 pm

Е що? В смисъл, наистина ли ще гласуваш за тва и ако да, за къв... такова?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sat Oct 04, 2014 9:44 pm

Е не, просто изказването на Жоро за Цензура без България малко подканящо ми се вижда и на мен така формулирано. Не мисля, че има някой толкова зле конкретно тука че да гласуват за дудука :).
:ninja:

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Oct 04, 2014 11:13 pm

И още нещо.
moonlight wrote:4. Все пак, (1) ГЕРБ е общо взето предимно европейско ориентирана, за разлика от БСП и ДПС. А РБ не се знае колко дълго ще оцелее, накъде ще замине, при толкоз партийки в една кола. При мисълта червените пак да хванат управлението, направо ми се изправя косата, (2) вземат ли да ни извадят от ЕС, сме живи подарени на Русия...пак
1. ГЕРБ е общо взето предимно финансово ориентирана, точно като БСП и ДПС. Разликата е в източниците на финансиране, и то не винаги, някои се ползват от всеки държащ достъпа до тях (контрабандата, наркотрафика, европейските фондове и т.н.).

2. Сериозно ли някъде се насажда тезата, че БСП можели да ни извадят от ЕС и затова дайте да гласуваме за ГЕРБ да ни спаси от Русия?! :shock:
Просто БСП взима мнозинство и хоп - излизаме от ЕС? Без обществени и улични брожения, без референдум, ей така с партийно решение "сме живи подарени на Русия", и то точно след избухването на украинската криза? Хайде по-сериозно.
The Best of Mozart
https://www.youtube.com/watch?v=Rb0UmrCXxVA
Moridin wrote:Нещо хайпът във форума силно намаля :)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests