Абсурдистан: Възраждането

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by moonlight » Thu Jul 30, 2015 2:39 pm

О, боже... :facepalm:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Xellos » Sat Aug 01, 2015 10:11 am

От МВР съобщават, че пътните полицаи отново могат да спират и санкционират нарушители при установено от тях явно нарушение на Закона за движение по пътищата.
Пътните полицаи отново могат да спират по своя преценка на пътя и без заснемане на проверката.

В началото на годината, с цел предодвратяване на корупцията за контрол по пътищата, първо беше въведено извършването на проверки само по метода на т.нар. "широкообхватен контрол".

После, за да се спрат рушветите, патрулните коли бяха оборудвани с камери. От МВР сега съобщават, че пътните полицаи и служители от звената „Престъпления по пътищата" и „Сигма" вече могат да санкционират нарушители при установено от тях явно нарушение на Закона за движение по пътищата /ЗДвП/, като не е задължително проверката да се извършва в условията на видео заснемане и аудио запис или по метода на т.нар. "широкообхватен контрол", съобщи Дарик.

МВР съобщава това с едноседмично закъснение, тъй като от текста на съобщението става ясно, че мярката е влязла в сила още на 24 юли.
:ninja:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Amikae » Sat Aug 01, 2015 11:23 am

Нека да ме спрат, искам! Fuck the police!

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Wed Aug 12, 2015 11:09 am

40 000 лева за УНИКАЛНИ портрети на Бойко

Премиерът преди време разказа, че се спасява от стреса, като се опитва да прерисува прочутите "Слънчогледи" на Ван Гог. А на откриването на "Квадрат 500" Бойко се пошегува, че новото крило може да се изпълни с негови творби
:dash:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Tue Aug 18, 2015 7:09 pm

Добре де, докога в България ще се дава трибуна на най-големите нещастници от гей обществото? Ся гледах какъв плазмодий са сложили в Биг Брадър и в крайна сметка най-потресени и омерзени от това за гей приятелите ми, а не хомофобите, които имам във фейса. Щото идиоти са малка част от гей обществото в България, но в крайна сметка ако всеки гей/лесбийка, който ти показват е неква хероинизирана, тупаща шаврантия и нямаш досег с нормални гей хора(няма ги в компанията ти или не са разкрити), няма как да не си хомофоб.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by armageddon » Tue Aug 18, 2015 7:20 pm

Точно от тая клоака нашенския Биг Брадър ли си очаквала да покажат нещо нормално? Там е повече от ясно, че и да е имало нормални хора на кастинга, са ги отрязали много преди да стигнат къщата. И даже не става въпрос само за сексуални малцинства, а по принцип и изобщо.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Tue Aug 18, 2015 7:26 pm

Всъщност не съм очаквала нищо, просто ми е черешката на тортата. Просто всеки път като има дискусия на някаква гей тематика в България по предаванията канят някакви индивиди, които са повече от потресаващи и винаги съм се чудила къде ги намират точно тия. В редките случаи, в които канят нормални гей/транс хора водещите не са в състояние да водят нормален разговор, щото "Омг този човек е гей и е нормален!! Какво да правим??" Щото Джамбазки изглежда адекватен до тия феи на амфетамини, които канят.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by armageddon » Tue Aug 18, 2015 7:29 pm

Да ни беше всичко останало наред, та това да ни беше най-големия проблем, ама нали, не е.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by RRSunknown » Tue Aug 18, 2015 11:14 pm

Litz wrote:40 000 лева за УНИКАЛНИ портрети на Бойко

Премиерът преди време разказа, че се спасява от стреса, като се опитва да прерисува прочутите "Слънчогледи" на Ван Гог. А на откриването на "Квадрат 500" Бойко се пошегува, че новото крило може да се изпълни с негови творби
:dash:
Няма майтап -разправял съм за една наша абонатка която има олтар на Бойко с грамаден портрет в центъра в същия стил - картините са напълно реални.


User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Xellos » Fri Oct 02, 2015 7:05 pm

:ninja:

stealth
Scholar
Posts: 112
Joined: Thu Jan 03, 2008 3:37 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by stealth » Fri Oct 02, 2015 8:43 pm

86% подкрепят кампанията срещу контрабандата на цигари

не мога дори да го коментирам това... :evil:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Marfa » Fri Oct 02, 2015 11:04 pm

Във връзка с посоченото от Ники, мисля, че намерих решение, издържано изцяло в стилистиката и дизайна на протичащата в момента кампания за местни изрод... избори:
Spoiler: show
Image
Понеже, освен ако не сте били в паралелно измерение, няма как да сте пропуснали некои наброски от предизродната борба, в смисъл нещо такова:
Spoiler: show
Image
Image
Image
и други, реших да се включа и аз, макар и с неравен старт:
Spoiler: show
Image
Image
Надявам се да гласувате за мен. :( :heart:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Amelia » Fri Oct 02, 2015 11:48 pm

Имаш два гласа от нас!!!!!!!!!!! :free:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
armageddon
Forsaken
Posts: 2936
Joined: Tue Jan 13, 2004 10:24 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by armageddon » Sat Oct 03, 2015 3:02 am

Ей сега веднага си правя адресна във Варна! Даже ще агитирам, раздавам листовки и квото там е необходимо за успеха на партията Граждански Ъгъл Зора! Тази година - кметица на Варна, догодина те правим претседател на ЕК!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests