Абсурдистан: Възраждането

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
tiffany aching
Misting
Posts: 254
Joined: Wed Apr 10, 2019 10:09 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by tiffany aching » Thu Sep 30, 2021 12:55 pm

Marfa wrote:
Thu Sep 30, 2021 12:40 pm
Въпросните декларации за информирано съгласие са регламентирани в Закона за здравето чл. 87-90, доста преди възникването на ковид... А аз много бих се радвала да получа отговор на въпроса кой има полза да направи на цялото човечество някакво зло посредством ваксини и защо вместо това просто не пусне нещо във водата да речем.
Hint: Част от отговора е, че двете неща имат общо.
трубадур wrote:
Thu Sep 30, 2021 12:42 pm
Съмнявам се, че си успяла да видиш нещо различно от последното изречение :spite:
Не ме подценявай, драги :spite: Поставих цитата, за да илюстрирам царящия хаос И около ваксинацията на деца.
Roland wrote:
Thu Sep 30, 2021 12:44 pm

Кое точно е безплатно в случая, душа?
Ваксините струват пари, които правителствата абсорбират ЗАСЕГА, за да си отворят държавите.
Известно ми е, че са платени от бюджета, но са представят за безплатни... както и че обикновено се плаща на участващи доброволци в медицински експерименти. (а не обратното)

Айде, чао. Скучно е (отдавна).

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by трубадур » Thu Sep 30, 2021 1:02 pm

Тифани, нема те лъжа, всеки път събуждаш форума, ако не друго. За останалото е ясно, че нещата са на пълна палачинка.

Само едно нещо извън хаоса, ала-бала, и т.н. Нали осъзнаваш, че проблемите са основно свързани с бумащина? Не е до ваксините, не е до нищо, самите те са си ок да си ги наденеш? Поне това ти е ясно, неле?

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Thu Sep 30, 2021 1:13 pm

Ох Тифани, то не бяха твоите постове възхваляващи изперхидролен чичка с фалшив тен, който твърдеше, че това на една жена да ѝ спре цикъла е знак, че тялото ѝ е пречистено, не бяха антиваксърски простотии. Поне си забавна де.

Между другото една позната много говореща за личния избор, за опасността от безплодие, отиде на партита в БГ, зарази се. Зарази баща си на 55, и ся остана безродие, щото и той антиваксър и се гътна :ninja: Подкрепям личния избор да убиеш баща си! Само да не ми мрънкат после и да не обвиняват лекарите.


Освен това знам, че в България антиваксърите сте скептици, щото и ваксинираните се заразяват, но ваксинираните в БГ се срещат с неистов вирусов товар на болни, които не се тестват и кашлят директно в лицето ти без маска. Е как да не се заразиш.

User avatar
tiffany aching
Misting
Posts: 254
Joined: Wed Apr 10, 2019 10:09 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by tiffany aching » Thu Sep 30, 2021 1:27 pm

Да кажа чао (на италиански е "здрасти") и на Litz, не мога да я подмина :mrgreen:
Твоите постинги са по-забавни и те оставям в добра компания :lol:
и кашлят директно в лицето ти без маска. Е как да не се заразиш.
Това е въпрос на култура и аз се радвам донякъде на 'вируса', че хората в бг започнаха малко от малко да се съобразяват, както и да не се блъскат като говеда.

п.с.: Не се безпокойте, скоро антиваксърите ще измрат и ще можете да се радвате на живота си.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by трубадур » Thu Sep 30, 2021 1:28 pm

Що ми игнорираш въпроса тифани? Нали обичаше въпроси, а тук даже можеш да дадеш отговор :ninja:

User avatar
tiffany aching
Misting
Posts: 254
Joined: Wed Apr 10, 2019 10:09 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by tiffany aching » Thu Sep 30, 2021 1:34 pm

Не съм длъжна, трубадур. Това е мое лично решение и е мое право да реша дали ще го обнародвам или не.
трубадур wrote:
Thu Sep 30, 2021 1:02 pm
да си ги наденеш? Поне това ти е ясно, неле?
Готин израз :wink:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Thu Sep 30, 2021 1:42 pm

Е то антиваксърите обичат да задават въпроси, но не и да отговарят.


Иначе то хуу антиваксъри умират, ама покрай тях и много хора, които не могат да го направят го духат. В същото време ваксинираните в БГ както цялото ми семейство и приятели, пак ще са затворени, щото група лели с имена завършващи на -Ка много разбират и имат право на личен избор.

В същото време когато се заразят с корона и почнат да измират, лекарите са им виновни.


User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4068
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Thu Sep 30, 2021 1:55 pm


User avatar
tiffany aching
Misting
Posts: 254
Joined: Wed Apr 10, 2019 10:09 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by tiffany aching » Thu Sep 30, 2021 1:57 pm

^^ Много подходящо! :lol:

The End: Еееех, Джъстин...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by трубадур » Thu Sep 30, 2021 2:14 pm

tiffany aching wrote:
Thu Sep 30, 2021 1:34 pm
Не съм длъжна, трубадур. Това е мое лично решение и е мое право да реша дали ще го обнародвам или не.
трубадур wrote:
Thu Sep 30, 2021 1:02 pm
да си ги наденеш? Поне това ти е ясно, неле?
Готин израз :wink:
е чей де, аз не те питам дали си си го наджамила у рамото (или другите места :spite: ) ваксиньока, а дали осъзнаваш какво пише в статията и че проблемът не идва от самите ваксини, а от административна неграмотност, там говорят за докИментите. дет се вика бая праволинеен въпрос е, чиито отговор е да или не. Нидей се измъква ся :heart:

User avatar
tiffany aching
Misting
Posts: 254
Joined: Wed Apr 10, 2019 10:09 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by tiffany aching » Thu Sep 30, 2021 2:24 pm

трубадур wrote:
Thu Sep 30, 2021 2:14 pm
ваксиньока, а дали осъзнаваш какво пише в статията и че проблемът не идва от самите ваксини, а от административна неграмотност, там говорят за докИментите. дет се вика бая праволинеен въпрос е, чиито отговор е да или не. Нидей се измъква ся :heart:
Ако се измъквах, макар че ми е досадно-забавно, нямаше да пиша изобщо.
Отговарям единствено от уважение към теб, себе си и останалите четящи.
И си запазвам правото са бъда... това, което съм.
Но днес бе изключение и пренебрегнах някои други неща. Все тая. ЧАО!!!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Roland » Thu Sep 30, 2021 3:55 pm

tiffany aching wrote:
Thu Sep 30, 2021 12:55 pm
Известно ми е, че са платени от бюджета, но са представят за безплатни... както и че обикновено се плаща на участващи доброволци в медицински експерименти. (а не обратното)

Айде, чао. Скучно е (отдавна).
На доброволците се плащаше през 2020. На десетките хиляди добровлци - невиждана дотогава цифра хора, каквито никога не е имало за коя да е предишна ваксина. Което - в добавка с факта, че базата на тези ваксини се разработва от 3 - ТРИ - десетилетия, доведе до толкова "бързото" им произвеждане.

...и разбира се факта, че Доли Партън даде $1 милион за Модерна 8-)

Но нека докато просто си задаваме въпроси, аз да питам, като е такъв зловещ и неясен експеримент ваксината, защо най-себичните и отвратителни милиардери и политици по света бяха първа писта да се ваксинират, дори преди да им е позволено? Най-богатите и привилегировани хора на планетата се хвърлиха да си бият тази "НЕДОКАЗАНА!!!1" ваксина, но ти още смяташ, че ТИ си експериментът? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Излагация пълна.

Иначе не, всъщност не ми е скучно въобще, щото аз слава богу живея в среда на хора, които вярват в научния процес, та с анти-ваксъри не съм си комуникирам въобще. Та се радвам, че намери време измежду clown school да си споделиш "въпросите" :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
tiffany aching
Misting
Posts: 254
Joined: Wed Apr 10, 2019 10:09 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by tiffany aching » Thu Sep 30, 2021 5:40 pm

Roland wrote:
Thu Sep 30, 2021 3:55 pm
защо най-себичните и отвратителни милиардери и политици по света бяха първа писта да се ваксинират, дори преди да им е позволено? Най-богатите и привилегировани хора на планетата се хвърлиха да си бият тази "НЕДОКАЗАНА!!!1" ваксина, но ти още смяташ, че ТИ си експериментът?
:lol: Не, бе, Roland, на тях им пука за вас и затова си "биха нещо" :mrgreen:

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6918
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Yan » Thu Sep 30, 2021 6:45 pm

tiffany aching wrote:
Thu Sep 30, 2021 5:40 pm
Roland wrote:
Thu Sep 30, 2021 3:55 pm
защо най-себичните и отвратителни милиардери и политици по света бяха първа писта да се ваксинират, дори преди да им е позволено? Най-богатите и привилегировани хора на планетата се хвърлиха да си бият тази "НЕДОКАЗАНА!!!1" ваксина, но ти още смяташ, че ТИ си експериментът?
:lol: Не, бе, Roland, на тях им пука за вас и затова си "биха нещо" :mrgreen:
Обърках се леко. Не беше ли "ЧАО!!!" преди няколко поста още? Очевидно не сме ти на нивото на enlightenment, така че защо се мъчиш с нас плебеите?
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Who is online

Users browsing this forum: Majestic-12 [Bot] and 9 guests