Абсурдистан: Възраждането

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Litz
Forsaken

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Mon Apr 05, 2021 10:55 am

@Marfa налииии. Супер смешно е, щото няма как да намери хора, ще е пълен цирк. Нали той уж беше ковид скептик и за без мерки, що се изолира са.

Иначе относно Бонев/Игнатов можеха просто да не извадят никого от дб? И стрес стрес се чудя, в тая партия толкова ли няма човек, дето да го има звукът Е за нещо в София точно, щото Игнатов не го владееше никак.

Но да чудесно е че патреотите излизат.

Moridin
Global Moderator

Post by Moridin » Mon Apr 05, 2021 10:58 am

Не беше баш така с ДБ и Бонев ама все тая вече
This is it. Ground zero.

Marfa
Moderator

Post by Marfa » Mon Apr 05, 2021 11:05 am

трубадур wrote:
Mon Apr 05, 2021 10:49 am
А бе те и за тръмпомир викаха същото, па бръже си омеси баницата като се видя с власт, нидейте вий тъй, дори изненадващо за едната от двете, ся две тикви бостан имат да правят.
Тръмпомир си беше легален кандидат на републиканците, което не е баш същото :) А на тоя буквално "програмата" му е:
1. Мажоритарни избори в два тура (квото и да е това)
2. Парламент от 120 депутати.

Реално очакваше да пристане в някоя коалиция уж срещу обещанието да работят за изпълнението на гореизложеното. А сега ще трябва да реди кабинет. :mrgreen: :popcorn: Ма нека де, поне малко почивка от преките включвания с джипката от сокаците в Карауйово.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Mon Apr 05, 2021 11:28 am

На мен ли ми се струва или дори Волен навремето и Бареков имаха някви по-ясни идеи и точки.

Как е възможно втора политическа партия и ни вест ни кост??? :ninja:

Delegat
Aes Sedai

Post by Delegat » Mon Apr 05, 2021 12:08 pm

Пълна мистерия :shock:

Marfa
Moderator

Post by Marfa » Mon Apr 05, 2021 8:59 pm

На мен пък мистерията са ми някаквите високи гласове на Възраждане - онова на Копейкин - по чужбините. Пояснявам: този човек е добричка плюнка, квази патриот, който търси да запълни патриотарската ниша и успява да натрупа някакви гласове във Варна основно от купен вот. Но извън нашия край, никой не ще да го знае. Е кви са тия гласове за него в САЩ, Англия и други цивилизовани местности?! :shock:

Уук.

Marfa
Moderator

Post by Marfa » Mon Apr 05, 2021 9:05 pm

Litz wrote:
Mon Apr 05, 2021 11:28 am
На мен ли ми се струва или дори Волен навремето и Бареков имаха някви по-ясни идеи и точки.

Как е възможно втора политическа партия и ни вест ни кост??? :ninja:
Както е възможно и от първата. Цара навремето го наложи тоя модел: политиците да спускат поругания на Нуган към журналистите и плебса, след това неща просто ескалираха. Народът си свикна така, не ще някакви хора да му обясняват какво си мислят за съдебни реформи, а вместо това иска балет, някой да им се кара от екрана, да реве Бойко курво, референдум, долу... всичко друго, само и само да не му говорят за икономика, програмии прочее простотии. И е на. Следващия път ще имаме късмет, ако месията е в състояние едновременно да седи и да мига. А ако успее и да си бръкне в носа от втория опит, ще е допълнителен бонус.

Уук.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Mon Apr 05, 2021 10:11 pm

@Marfa тежко е да.

Сценаристите казали, че ИТН нямало да отговарят на въпроси от медиите, а щели да дадат пресконференция по 7/8.

Dr. Horrible
Forsaken

Post by Dr. Horrible » Tue Apr 06, 2021 9:05 am

https://fakti.bg/bulgaria/568440-pri-10 ... lech-nazad
Публикувано във факти.бг: При 100% протоколи: "Има такъв народ" печели вота в чужбина, ГЕРБ далеч назад

Еми Слави печели убедително и в чужбина :lol:
Много ми е смешно, защото в последните дни преди изборите многократно чувах фразата "вота на българите в чужбина", изречена едва ли не като молитва, с някакъв мистичен религиозен отенък, все едно се говори за мъдър и разумен спасител, на който да се надяваме. А българите в чужбина като мнозинство не са особено по-различни от българите в България :lol: Да, без ГЕРБ и БСП, но пък доста повече Слави.
But goddamn,
you got me in love again

Martix
Aes Sedai

Post by Martix » Tue Apr 06, 2021 9:57 am

Откраднато от някакъв FB пост. :bigtongue:
Видях резултатите от гласуването в чужбина. Успокоих се. Няма изтичане на мозъци.
Man has always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had achieved so much...the wheel, New York, wars and so on...while all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more intelligent than man...for precisely the same reason.

Moridin
Global Moderator

Post by Moridin » Tue Apr 06, 2021 10:11 am

Тука нещата все се развиват един ден назад от социалките :mrgreen:
This is it. Ground zero.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Tue Apr 06, 2021 12:24 pm

Това за българите в чужбина ми писна да си кажа. Ние в Берлин бяхме за ДБ :mrgreen:

Абе извинете ме за цинизма, но ниският резултат на БСП не се ли дължи не толкова на Нинова и неината некомпетентност, колкото на тва, че голяма част от избирателите на бсп умряха от ковид?

Marfa
Moderator

Post by Marfa » Tue Apr 06, 2021 12:57 pm

Мне, по-скоро немалка част от потенциалния им електорат гласува за Слави и Мая (по-младата част поне), а една немалка част от по-възрастния просто не може да диша Корнелия. Не съм правила статистически проучвания, разбира се, но доколкото ми се налага да общувам в живия живот с потенциални техни избиратели, стигнах до тоя извод. То на Мая хората са си в основата техни така или иначе.

Уук.

Moridin
Global Moderator

Post by Moridin » Tue Apr 06, 2021 6:15 pm

Със сигурност има хора дето не са гласувяли, за да не седят на ковид опашки. Баба ми и дядо ми например.
This is it. Ground zero.