Депопулация

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Thu Jan 30, 2014 10:11 pm

Roland wrote:А да беше и отговорил... Защо искат да ни депопулират? Щото така? Щото са лоши?
Защото, Роланд, в тяхната визия, една Земя с 500 000 население е оптималният вариант.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Thu Jan 30, 2014 10:17 pm

Те са логични същества, в тях няма почти никакви или никакви чувства, те разсъждават хладно и логично, според тях, и въпреки, че те правят Света такъв, какъвто е с всички замърсявания и изсичане на гори претендират да държат обикновените хора отговорни, но са прави донякъде за това си мнение, защото както казва един високопоставен масон, никой не те кара насила да гледаш глупави ток шоута. И техните деца са възпитавани в съвсем различна визия от тази, в която се възпитават масите. И пак те казват, че всеки който иска да види, ще види, макар, че те го затрудняват умишлено.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jan 30, 2014 10:23 pm

Тоест, ти считаш, че си по-умен от масите и си прогледнал истината. Нещо повече, смяташ, че си по-умен от хората в този форум, защото те отказват да видят.

Да? Не?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Jan 30, 2014 10:28 pm

Ненам, ама аз още откак видях за първи път Сашка Васева и разбрах, че няма начин над Дупница да не се извършва аерозолен геноцид.

Може на пръв поглед да ви се стори, че включването ми идва малко рандъм, но просто открих духовен брат на Колди и реших да ги запозная във Фейсбук.

Тадам.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Jan 30, 2014 11:12 pm

И я кажи от тези 500 000 човека колко са масони? Откъде дойде това магическо число 500 000? В така уреденият масонски депопулиран свят, кой ще се грижи да задоволява масонските нужди от прехрана и забавление? Над кого ще властват тези масони, ако няма останали хора? С кого ще се чифтосват? И 500 000 бели или кафяви човека трябва да останат, щото по-нагоре стана ясно, че поради масонска намеса белите изчезват от ваксини (и това, че не раждат през родилния си канал), а кафявите се множат с бесни темпове?

Изобщо, колди, в главата ти цари пълен хаос - хем хората изчезват и ще изчезват докато останат само 500 000 от тях, хем кафявите не изчезват, а напротив, наброяват милиарди, щото войните и епидемиите ги стимулират да се размножават. Логически мислещите масони замърсяват света, в който се предполага да останат да живеят сами накрая, след като го депопулират. А малкото умни и неповредени от ток шоута 5% от населението на земята, дето са прозрели истината и не могат да ги излъжат с нищо вече, не могат да направят разлика между готварска сол и бойно отровно вещество...

Това дали ти е от кемтрейслите, как мислиш?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Thu Jan 30, 2014 11:27 pm

Amelia wrote:И я кажи от тези 500 000 човека колко са масони? Откъде дойде това магическо число 500 000? В така уреденият масонски депопулиран свят, кой ще се грижи да задоволява масонските нужди от прехрана и забавление? Над кого ще властват тези масони, ако няма останали хора? С кого ще се чифтосват? И 500 000 бели или кафяви човека трябва да останат, щото по-нагоре стана ясно, че поради масонска намеса белите изчезват от ваксини (и това, че не раждат през родилния си канал), а кафявите се множат с бесни темпове?

Изобщо, колди, в главата ти цари пълен хаос - хем хората изчезват и ще изчезват докато останат само 500 000 от тях, хем кафявите не изчезват, а напротив, наброяват милиарди, щото войните и епидемиите ги стимулират да се размножават. Логически мислещите масони замърсяват света, в който се предполага да останат да живеят сами накрая, след като го депопулират. А малкото умни и неповредени от ток шоута 5% от населението на земята, дето са прозрели истината и не могат да ги излъжат с нищо вече, не могат да направят разлика между готварска сол и бойно отровно вещество...

Това дали ти е от кемтрейслите, как мислиш?
Грешката е моя, Става въпрос за 500 милиона, не хиляди. Еми така го определят в изказванията си, +/- няколко стотин милиона:)
Това го приемам за най-радикалното крило при тях, едва ли всички мислят така, но такива изказвания от видни личности има много. мисля, че пуснах и клипче.
За множенето, аз казах вече, смъртността там се компенсира от голяма раждаемост и това е първичен закон за оцеляване.
Last edited by coldie on Thu Jan 30, 2014 11:29 pm, edited 1 time in total.

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Thu Jan 30, 2014 11:27 pm

Roland wrote:Тоест, ти считаш, че си по-умен от масите и си прогледнал истината. Нещо повече, смяташ, че си по-умен от хората в този форум, защото те отказват да видят.

Да? Не?
Не знам, дали става въпрос за умност или за информираност и преценка.
П.с. Всъщност знам, на първо място става въпрос за информираност. Другите неща са после.

User avatar
Devoted of Slaanesh
Paragon
Posts: 740
Joined: Fri Jul 04, 2008 2:53 pm
Location: Austria

Post by Devoted of Slaanesh » Fri Jan 31, 2014 12:22 am

Аз едно не мога да разбера, въпроса на колди се третира с внимание, все едно заслужава такова.
Или му се подигравате много тъничко, защото ви е скучно?
Колди, много си зле. Препрочети колелото без на Сандерсън частите, ще си зает известно време.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Fri Jan 31, 2014 1:43 am

Прав си, че се гаврим с колдито от скука, ама за това, че му се подиграваме тънко - не си. Съвсем дебелашки и очеизбодно му се подиграваме. И аз знам, че не трябва така, щото човекът е болен и прочее, ама то е по-силно от мен, уви... :cry:

В тоя ред на мисли, КОЛДИ, ИНФОРМИРАЙ СЕ!!!! ТЕ ПРОМЕНЯТ И ВРЕМЕТО С МАШИНИ И СЕГА СА НАРЪСИЛИ ЦЯЛОТО САЩ С ФАЛШИВ СНЯГ!!!!

http://www.adguk-blog.com/2014/01/fake- ... s.html?m=1
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Jan 31, 2014 2:57 am

Аз продължавам да съм объркан:

1. Начи, високата раждаемост в третия свят е причинена от високата смъртност, но ниската раждаемост в първия не е причинена от ниската смъртност, а от злите сили на мрака?

2. Казваш, че е въпрос на информираност, но сега като сме информирани, пак му се смеем. Значи не е само до информираност. До какво друго е?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Sat Feb 01, 2014 12:00 am

Amelia wrote:Прав си, че се гаврим с колдито от скука, ама за това, че му се подиграваме тънко - не си. Съвсем дебелашки и очеизбодно му се подиграваме. И аз знам, че не трябва така, щото човекът е болен и прочее, ама то е по-силно от мен, уви... :cry:

В тоя ред на мисли, КОЛДИ, ИНФОРМИРАЙ СЕ!!!! ТЕ ПРОМЕНЯТ И ВРЕМЕТО С МАШИНИ И СЕГА СА НАРЪСИЛИ ЦЯЛОТО САЩ С ФАЛШИВ СНЯГ!!!!

http://www.adguk-blog.com/2014/01/fake- ... s.html?m=1
Наистина е по силно от теб.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Feb 01, 2014 2:06 am

А нещо по моите въпроси?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Samail
Sorcerer
Posts: 436
Joined: Fri Mar 19, 2004 4:48 pm
Location: Монреал, Канада

Post by Samail » Sun Feb 09, 2014 4:19 am

Проблемът, coldie, е че ти не си си направил труда да направил труда да направиш малко елементарно проучване. Щото ако го беше направил, щеше да видиш че тези теориики се дъвчат още от преди 20-30 а пък и повече години. Поне от най-бегло четен което бях проверявал преди време.

Защо след като уж това е "Истината" то нещата вървят точно наобратно на тези "предсказания"? Това е същото като с това човек да провери някой от уж плановете на групата Билдербъг примерно, където най-влиятените хора на света се събират и според някой "експерти" си правят открито и целенасочено планове затова как света да работи. Защо пък много от тея уж "Планове" не се получиха, пък в световната геополитика нещата вървят точно наобратно. +

Тъпо е, то тея неща не стават така, дори и да кажем ги има големите лоши и решат нещо мнооо лошо, то шансовете точно така да се случи ще зависи от страшно много целопланетни фактори и ей такива депопулация са първо просто една немислима случайност, и второ нечислимо грешни. Дори и при атомна война най-големите 5-10 метрополитни градове да се унищожат, това са ти пак само 100-150 милиона човека само. (в сравнение с 8 милиарда искам да кажа)

Не е нужно теории човек да чете и да си пълни главата за да види статистиката на това как има една клика богати които има страшно много пари. Та човек се замисля по какъв начин и дали те се целят да направляват нещо, но да се правим като че ли знаем е тъпо. Но хората като Coldie няма да тръгнат да правят размишления за това че животът става твърде материалисичен примерно, и това е проблема, и затуй може би не депопулация, но винаги ще има там некви отгоре (като Станишев примерно) които да си налагат мнението за доброто на хората.

П.П. Да ви закрилия Лейди Гага, масонската кукла на конци - поклон!!/р*%(%$)№@$ :shock: :twisted: :shock:
"Който ни освободи, той ще ни зароби" - Васил Левски
Живот на високи обороти

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Mon Feb 10, 2014 12:44 am

Samail wrote:Проблемът, coldie, е че ти не си си направил труда да направил труда да направиш малко елементарно проучване. Щото ако го беше направил, щеше да видиш че тези теориики се дъвчат още от преди 20-30 а пък и повече години. Поне от най-бегло четен което бях проверявал преди време.

Защо след като уж това е "Истината" то нещата вървят точно наобратно на тези "предсказания"? Това е същото като с това човек да провери някой от уж плановете на групата Билдербъг примерно, където най-влиятените хора на света се събират и според някой "експерти" си правят открито и целенасочено планове затова как света да работи. Защо пък много от тея уж "Планове" не се получиха, пък в световната геополитика нещата вървят точно наобратно. +

Тъпо е, то тея неща не стават така, дори и да кажем ги има големите лоши и решат нещо мнооо лошо, то шансовете точно така да се случи ще зависи от страшно много целопланетни фактори и ей такива депопулация са първо просто една немислима случайност, и второ нечислимо грешни. Дори и при атомна война най-големите 5-10 метрополитни градове да се унищожат, това са ти пак само 100-150 милиона човека само. (в сравнение с 8 милиарда искам да кажа)

Не е нужно теории човек да чете и да си пълни главата за да види статистиката на това как има една клика богати които има страшно много пари. Та човек се замисля по какъв начин и дали те се целят да направляват нещо, но да се правим като че ли знаем е тъпо. Но хората като Coldie няма да тръгнат да правят размишления за това че животът става твърде материалисичен примерно, и това е проблема, и затуй може би не депопулация, но винаги ще има там некви отгоре (като Станишев примерно) които да си налагат мнението за доброто на хората.

П.П. Да ви закрилия Лейди Гага, масонската кукла на конци - поклон!!/р*%(%$)№@$ :shock: :twisted: :shock:
Поне съм си направил труда да проуча официалният план 2020 на ООН.

User avatar
dellusion
Warmage
Posts: 1248
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:36 am
Location: София

Post by dellusion » Thu Feb 20, 2014 3:31 pm

:facepalm:
Look at the darkness...
...around me.

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 26 guests