Храненето

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed May 08, 2013 6:11 pm

Линка на браги е абсурден ... онзи който го е писал има интересни разбирания за животните.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu May 09, 2013 1:44 pm

Дам досега му с фауната е най-вероятно като сгази нещо с колата само ;).


Тва не знам дали за тука или за псевдонауките в чест на истината е ама така и така съм отворил. Майка ми която на моменти ме плаши с нещата които яде, напоследък си дава парите за тия...
http://www.schusslersalts.com/wcm/mb/sc ... index.html

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Thu May 09, 2013 10:28 pm

Някой би ли споделил мнение за диетата "Зоната"? Обмислям дали да я почна.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu May 09, 2013 10:38 pm

Амелито я беше правила и беше мноооого доволна. А, и Лили също. И тя беше много доволна. В интерес на истината и аз мислех да я подкарам, ама не мога да се наканя. :)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Thu May 09, 2013 10:57 pm

Спомням си, даже мислех директно към тях да се обърна ама нали е форум, може и друг някой да се обади :) Ще ми бъде много полезен коментар как се отразява в дългосрочен план именно от някой, който е опитвал този режим.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu May 09, 2013 11:48 pm

Зоната е най-смисленото нещо, което съм правила със себе си. Препоръчвам ти я горещо. Някой ден като спре да ме мързи ще я подхвана пак.

Свалих 30 кила с нея в рамките на година и нещо - т.е. бавно, по кило на седмица. Възстанових килограмите 5 години по-късно, след като работих много усилено по въпроса с огромни количества шоколад и сладолед. С което искам да кажа, че не Зоната е виновна за това, че съм слон, ами просто такъв е нормалния ред на нещата. От тая диета килограмите не се връщат лесно като след стандартните простотии на базата на глад. Не е лесно да се почне и трябва да научиш разни неща за състава на храната и да направиш дребни сметки. Обаче, веднъж направиш ли си рутина с храненията и спортуването, си тръгва само. Това е хранителен режим до живот и поне аз го намирам за адекватен. Жалко, че развалих рутината със заминаването в Канада. Чувствах се безсмъртна докато я правех.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat May 18, 2013 3:48 pm

Интересно е колко добре подтискат апетита силовите тренировки в хора с наднормено тегло.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Sat May 18, 2013 4:15 pm

The Dragon wrote:Интересно е колко добре подтискат апетита силовите тренировки в хора с наднормено тегло.
я кажи колко и по-колко пъти ядеш на ден :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9053
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat May 18, 2013 4:52 pm

thunder wrote:
The Dragon wrote:Интересно е колко добре подтискат апетита силовите тренировки в хора с наднормено тегло.
я кажи колко и по-колко пъти ядеш на ден :)
Обикновенно два. За колко - ами докато съм гладен ... точно това е че след няколко дни тренировки с пудовката забелязах около 30% редукция на обема :)
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sat May 18, 2013 7:42 pm

В тази връзка, на някой случва ли му се като се заседи на компа или чете/учи усилено да пренебрегва хранене? В смисъл, че понякога тялото ми дава сигнали за глад, но ги игнорирам и впоследствие докато сам не реша че искам да ям, не ям. Така през лятото, когато съм до късно навън или седя до късно на компа, ако не съм ял до 11-12 вечерта си лягам гладен, просто ми е странна мисълта да ям през нощта.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Sat May 18, 2013 7:48 pm

Claymore47_Fen wrote:В тази връзка, на някой случва ли му се като се заседи на компа или чете/учи усилено да пренебрегва хранене? В смисъл, че понякога тялото ми дава сигнали за глад, но ги игнорирам и впоследствие докато сам не реша че искам да ям, не ям. Така през лятото, когато съм до късно навън или седя до късно на компа, ако не съм ял до 11-12 вечерта си лягам гладен, просто ми е странна мисълта да ям през нощта.
Tова никога не ми се случва. Аз съм системно гладна. Докато съм на компа, около мен има купчина от храна и периодично се отскача до хладилника за презареждане. Обикновено около компа има толкова много храна, че някой ще рече, че см оставена гладна поне за 3-4 дни, а всъщност аз просто не съм спирала да ям. Не ям само, докато спя.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sat May 18, 2013 7:56 pm

То и аз принципно ям като свиня, просто така понякога като не ям и не ми е голям проблем. Другото положение е когато си "психологически" гладен, но тялото ти не е.
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests