Index citation

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Index citation

Post by Marfa » Thu Apr 07, 2011 8:49 am

Отварям тая тема, чиято цел е:

1. Обогатяване на световното културно наследство
2. Силно обогатяване на световното културно наследство.

За тази цел тук ще се слагат избрани cool форумни цитати.

Ииииииииииии началото поставя Силвъра със следната реплика:
LHC струва 4 милиарда евро и е най-мащабният експеримент в историята на човечеството, ако не броим този на Шайхири тук преди време.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Apr 07, 2011 8:56 am

Шайхири да не е представял пребиваването си в този форум като експеримент пред някви трети лица?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Thu Apr 07, 2011 9:07 am

Amelia wrote:Шайхири да не е представял пребиваването си в този форум като експеримент пред някви трети лица?
Тихо да не те чуе Морви :lol:
Той целия Шайхири си е експеримент, пратен от бъдещето за да, ъъъъ не знам точно за какво
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Apr 07, 2011 9:23 am

Е, Амели той и пред нас го представяше така... "Аз всъщност не троля, аз експериментирам и ми е много гот като гледам как се хващате" рефрена...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Apr 07, 2011 9:55 am

Да, и аз свалям шапка на Силвъра за тоя цитат, разби ме зарана :mrgreen:

Хриси, Шайхът нонстоп експериментираше с литературна цел, според собствените му думи. Пропуснала ли си цялата история с "шайхири = шут на арабски" и т.н.? Той цели висши записва за експерименти, ти тука един форум ли? :mrgreen: :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Apr 07, 2011 10:17 am

Не ми спамете темата ве, ей!!! :x :x :x
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Apr 07, 2011 10:36 am

Е, Амели той и пред нас го представяше така... "Аз всъщност не троля, аз експериментирам и ми е много гот като гледам как се хващате" рефрена...
Верно имаше нещо такова... Да вземе барем някоя публикация да изпраска с резултати от тея експерименти, да ги видим и ние. Или не! НЯКОЯ КНИГА ИГРА!!!

Като например книгата-игра "Форумни бойци в България".
Тя ще съдържа някакви такива пасажи:

112
В самотната тъмна вечер черна скука дъвче душата ти и ти се чувстваш някак поетично, почти тъжно. Обръщаш очи като отчаян богомолец към малкия светъл квадрат на монитора пред теб. Пръстите ти нежно погалват клавиатурата и упражняват интимен, почти еротичен натиск върху бутона F5. Докато страницата се презарежда, устните ти мантруват безмълвно "нека, нека, нека"...

И изведнъж, ей там, точно до заглавието на последната тема, която си пуснал, започва да гори отговорът на молитвите ти. Нов пост след последния твой! Трескаво насочваш курсорът на мишката към линка. Треперещите ти ръце натискат левият й бутон с овладяна в последния момент страст. Страницата се зарежда... и твоят ден е пълен и щастлив. Защото ТЕ говорят! Поезията в душата ти отстъпва място на прозата...

Изпълваш се с цинично задоволство от добре свършената работа. И тази нощ няма да се спи! И тази нощ ще бъде посветена на експерименти! Темата е започнала като обсъждане на някой от многото филми от някой от многото ти списъци, но след умело психологическо кукловодство от твоя страна в нея вече се вихри задълбочен спор с феминистки и мисогинистки оттенък, който е докарал до бяло светене поне 3 потребителки и е накарал 2/3-ти от форума да се пренасочи към подфорумите за спорт и аниме, където пишеш по-рядко. Още малко, още само един малък словесен напън и ще имаш нужното количество резултати... Пръстите ти играят по клавиатурата с бясна скорост, думите ти са любезни, почти лъчезарни, но в кибер усмивката ти се крият остри ножове, за тези, които желаят да ги видят. Порязаните пищят и бълват обвинителни форумни логореи броени минути след появата на всеки твой пост. Още малко. Още съвсем мъничко.

И в този миг се появява Админът!

Време е за сметки!!!

Вземи зарче, постави го в устата си, завърти се три пъти и го изплюй през рамо. Вземи логаритъм с основа осем от квадрата на падналото ти се число. Закръгли до най-близкото цяло число и изчисли факториел от него. Умножи резултата по сбора от косинусите от точките ти за уменията "Блага дума железни врати отваря", "С логиката напред" и "Пред фактите и боговете мълчат". Ако в някоя от предишните глави си изтеглил късмета "Да би мирно седяло, не би чудо видяло", раздели получения резултат на корен 3-ти от точките от този късмет. Преброй значещите цифри в крайния резултат.

Ако са повече от 3 - Решаваш да разведриш атмосферата със споменаване на пениса си и отиваш на 010.
Ако са 3 - Темата бива заключена и пратена в Прането, а ти получаваш 607-мия предупредителен ПМ от страна на Админа и си баннат за една седмица от форума. Иди на 607.
Ако са под 3 - Получаваш перманентен бан, но регистрираш нов потребител, който след известно количество молби от твоя страна бива оставен да чете форума, без възможността да пише. Все пак късметът е на твоя страна и ти все още можеш да пращаш ПМ-и на разни потребители. Отиди на 505.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Apr 07, 2011 11:26 am

Като гледам явно е успял с експеримента щом след толкова години пускате теми за него.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Apr 07, 2011 11:29 am

Темата не е за него, а за яки форумни цитати, които са направили впечатление и са забавни (последното е бонус, всъщност). :evil:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Apr 07, 2011 5:39 pm

Това на Амели обаче е е велико, аз го обявявам за як форумен цитат :D
Ще се рови по старите теми днес-утре:)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Apr 10, 2011 7:41 pm

The Dragon wrote:
Marfa wrote:Няма значение. Все пак благодаря! :) А можеш ли да провериш как се казва страната на пухкавите котараци? :oops:
icanhazcheesburger
:lol: :lol: :lol:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
cordelia
Adept
Posts: 217
Joined: Sun Sep 28, 2008 2:42 pm

Post by cordelia » Sun Apr 10, 2011 8:45 pm

The Dragon wrote:Да учиш икономика винаги е било да учиш за безработен.
The good face pain. But the great - they embrace it.

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Sun Apr 10, 2011 9:47 pm

Амелия!!! :yay:

P. S. Ако никой друг не напише тая книга игра, аз ще я напиша! 8-)

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sun Apr 10, 2011 9:54 pm

Pugsley wrote:Аз варианта от матрицата го харесвам. Не може ли да си имам некой мангал в ампула отзад в колата, да го храня през тръбичка и да ми я задвижва ?
От тук:
viewtopic.php?t=3065&postdays=0&postord ... 2&start=45
Друго търсех, обаче налетях на това.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sun Apr 10, 2011 10:19 pm

Време беше за такава тема. :D

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] and 31 guests