Index citation

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu May 19, 2011 9:47 am

Роумъра по повод обсъждането за последиците от заснемането на хипотетичен филм за ББ:
Roamer wrote:Не, причината е друга: за оскаров филм все пак трябва да имаш някаква драма, някакви тежки за героя моменти, някакви обрати в късмета и щастието му - а ако някой се опита да снима такива неща за ББ, изведнъж ще се окаже, че осветителят, операторът, доставчикът на лентата и третият помощник-готвач са уволнени. Освен това пък на всеки заснет *добре*-представящ ББ момент впоследствие ще се окаже, че лентата е прерязана и парче от нея е в джоба на сакото му.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu May 19, 2011 9:59 am

Ееее превари ме :). Тва към разширеното издание на книгата на Марфа трябва да влезе в предговора ;))))
:ninja:

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Jun 21, 2011 8:24 am

Силвъра за играта на героя на Джофрито в темата за сериала Игра на тронове:
Тва хлапе трябва да ходи с охрана, че някви ще вземат да го затрият докато си купува хляб от магазина.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Jun 21, 2011 2:38 pm

Xellos wrote:КОЛКО МРАЗЯ ДА ПАЗАРУВАМ С ЖЕНИ КОИТО СЕ ТУТКАТ , ЧЕТАТ ВСЯКО ЕТИКЕТЧЕ, НАГРАБВАТ ПО 10 ПЛИКЧЕТА ОТ БЕЗПЛАТНИТЕ ВСЕ ЕДНО ОЩЕ ГИ ПЕРАТ. ВСЯКО СТЪРЧАЩО КОНЧЕ ОТ ШЕВ Е ГРЯХ, ОБЯСНЯВАТ ТИ КАК ПРЕДИ 3 ГОДИНИ ДАЛИ ПОВЕЧЕ ПАРИ ЗА "СЪЩАТА ТАЗИ ТАВА" И ЗА КОРОНЕН НОМЕР ИСКАТ СПЕЦИАЛНО ДА ИМ НАРЕЖАТ БЕКОН И ГО ВРЪЩАТ ЩОТО ДА БЪДЕЛ БЕЗ БЯЛОТО И ПРАВЯТ БЪРЗА СЦЕНА ДОКАТО СЕДЯ И НЕМЕЯ И СЕ ПРАВЯ ЧЕ НЕ СМЕ ЗАЕДНО... И тва родната ми майка... все повече заприличва на оня антихрист баба ми... КВО ВИ СТАВА НА ЖЕНИТЕ С ВЪЗРАСТА БЕ!!
:rofl:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
moonlight
Warmage
Posts: 1089
Joined: Fri Jun 27, 2008 10:54 am
Location: Sofia

Post by moonlight » Wed Jun 22, 2011 11:58 pm

Ми не мога да се стърпя просто, на тоя лаф се хиля от вчера още, през пет минути :rofl:
Alexis wrote:
The Dragon wrote:Като говорим за лош дизайн - защо ти е даден само един член, а 32 зъба :(
А Амелито колко е права. С 32 члена би било си ебало мамата и зора. Ако имаш и 32 чифта мъде, ти само докато ги почешеш и денят си отишъл или ръката ти се откачила. Ми, ако имаш ерекция на всичките 32 а си сам, ми то мастурбацията не мазоли, ми не знам какво ще ти докара. Мани тая работа, както и да го мислиш, все не звучи гот. Не ми се и мисли за кошмарът, който би бил уринирането. Няма на света такъв кенеф. Пък за хормоните съвсем да не говорим - ще ти трябват 32 простати (гейовете дали няма да са в екстаз?), или една с размер поне на грейпфрут.

БТВ, някой някъде назад спомена травмите при секс - най-гнусни са порязванията от порцелан, ако ентусиазираната двойка е ползвала мивката за опора и тя е поддала. Не е истина как реже. Хора, сериозно, не се доверявайте на здравината на мивките.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Jun 29, 2011 2:11 pm

Всичко тръгна от това, че Марфа нарече премиера-слънце "цървул", а себе си "християнка". А то в Библията, както всички знаем, основният постулат е, че никой не бива да казва дума напреки за Бойко Борисов. Матей особено набляга на това...
Морвето. :rofl:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Jun 30, 2011 3:17 pm

Намерих си съвсем случайно доста странен пост в Сивостен отпреди 6 години, когато спорехме с един фен Рапсъди за простотиите на Мулдашев:
От потенциална гледна точка масата действително има тегло, което обаче зависи от многоизмерността на пространствено-времевия континуум. От друга страна, кинетиката на енергетично взаимодействие между отделните кванти в един по-тесен мащаб, вариращ до една милиардна частица от микрона, може да доведе до логически необосновани твърдения, касаещи някои неточни, но фундаментални теории от чисто фракталтен характер. Ето защо смятам, че следва да се говори малко по-научно, когато спорът опира до реториката на термодинамиката, понеже бърникането в сфери, от които вие, деца, нямате никакво понятие, може да доведе до огромни загуби за човечеството.

Както всички знаем, теглото на потенциалната енергията, пречупено през призмата на теорията на струните, дава един нов поглед върху теглото в килограми на масата на средния неутрон. Масата на неутрона може да приеме дори отрицателна стойност, ако е облъчена с фина и зелена недотам кинетична енергия. Ако обаче енергията стане по-плътна и по-кинетична, то цветът й се променя на ултрабелезникавосин, при което един неутрон изменя рязко формата си и тя става леко крушовидна. Оттам масата на същата тази форма започва да тежи значително по-високо и нейната стойност варира от един волт до няколко милиона херца. Още нещо да ме питате?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Thu Jun 30, 2011 5:21 pm

И на wsphere имаше един дето се самоцитираше във "форумни цитати". :lol: Марфиета, поне да го беше поизпипала, да става и за пред хора дето ги вдяват тез неща. :)

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Jun 30, 2011 5:31 pm

Тя тая литература не се пише за хора, които вдяват от тия неща.
Марфе! :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Jul 22, 2011 12:10 pm

Morwen wrote:Доста е дразнещо, когато разни краставичари се опитват да ти пробутват краставиците си за природнообогатени биоактивни кюкамбъри. Преди време разбрах, че навиването на ролки на мокра коса е супериновативната процедура "водна ондулация", а днес във ФБ попаднах на този текст

"В зашеметяващ пример за способността на модата да преосмисля забравеното с години, блузата се развихри на модните дефилета тази година. Подкрепяна от мощни италански имена като Chloe, Gucci и Fendi, тя щурмува като най-хитовия елемент в облеклото за лято 2011. Освен всичко блузата е уникална с това, че може да ви даде десетки различни визии в зависимост с какво е комбинирана. Във веригата ... се усеща, че клиентите бързо се адаптират и отговарят на тази нова тенденция. Това е нещо добро, защото блузата е готова да бъде основен елемент за есента."

Зашеметяващо, ние досега блузи не сме виждали и не знаехме, че се обличат, а не се обуват, да не говорим че никога не би ни хрумнало да ги носим есента!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Fri Jul 22, 2011 8:15 pm

Не искам да обиждам жените, но когато казваме, че си говориме по мъжки, начи си говориме сериозно, а когато говориме по женски, начи си говориме несериозно. В нашата партия мъжете си говориме по мъжки, жените си говорат по женски и сичко е наред.
Powered by BB
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Fri Jul 22, 2011 10:37 pm

Откъде и откога това?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Sat Jul 23, 2011 7:37 am

Вчера от парламентарния контрол, по новините на БТВ. Цитирах дословно.
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
JohanVladimir
Sorcerer
Posts: 381
Joined: Fri Mar 19, 2004 1:40 pm

Post by JohanVladimir » Sat Jul 23, 2011 3:05 pm

Мда, и моят телевизор работеше небрежно, та имах шанса да го чуя и да не повярвам на очите си... Премиерът. От трибуната на парламента. Го каза!
Изпитах краткотрайно желание да се потурча. :oops:

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1941
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Sat Jul 23, 2011 4:15 pm

Цитатът обаче е изваден от контекст. Беше отговор към една жена, която го приканваше да си поговорят по мъжки(с което тя фейлва, предавайки собствения си пол). Простичък е бб-то, но не е най-черния сред дяволите. Нито е най-простият сред политиците.

edit: Темата не е ли за цитати от форума или поне цитати от хора, пишещи във форума. Това е по скоро за ъпсурдистан.
There are no rules! I'm gonna get you!

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 73 guests