Реклами 2

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Aug 16, 2004 1:22 pm

мхм толкоз изкуствено го прави, ма нии кво искаме с тез джуки:):):)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
ymbra
Smallfolk
Posts: 6
Joined: Thu Aug 05, 2004 3:51 pm

Post by ymbra » Sat Sep 11, 2004 3:35 pm

А мен най-ме издразни облеклото й!Синьо-зелена надиплена поличка и няк`ва блузка дето я е добърала от битака :?


тая раклама си има web site- http://ariana.dir.bg

статията гласи:

Мария е първата поп-фолк звезда, която се снима в рекламен клип на голяма българска марка. Рекламният клип е на бира "Ариана" и тече по националните телевизии, предизвиквайки вниманието на зрителя със закачливия си сюжет и визия.

Клипът е заснет в стила на най-големите уестърн шедьоври на световното кино, а Мария е в ролята на разбивачка на мъжки сърца. Основно действие в клипа играе една отварачка - бижу, специално изработена от бижутер и инкрустирана със скъпоценни камъни.

Истинско предизвикателство е този клип за Мария, която има зад гърба си опит в снимането, но досега само на музикални клипове. "Ариана" се спира на нея след дълго обмисляне, а при избора натежава не само известността, но и качествата на младата певица. Безспорна истина е, че феновете обичат Мария не само заради завладяващата й музика, но и заради оптимизма, лъчезарното излъчване и неподправения й чар.

Освен рекламния клип с участието на Мария, за феновете на звездата е заснет и "Мейкинг" на клипа, в който са включени най-интересните и забавни моменти от снимачната площадка, както и интервюта с основните действащи лица. Мейкингът е направен по подобие на документалните кино истории от Холивуд, които са задължителна част от промоцията на всеки голям кинохит. "Мейкинг" на рекламен клип се излъчва за пръв път в България.

Клипът е дело на рекламна агенция Огилви енд Мейда и е заснет от СИА Адвертайзинг. Режисьор е Димитър Митовски.

"Ариана" е първата голяма национална марка бира у нас, която се обвързва директно с поп-фолка. Това е бира за всеки, който обича да се забавлява, а поп-фолкът е най-чистата форма на забавление за много българи.
Ако можеш да обичаш тъмнината,ще отидеш отвъд смъртта.Станал си Безсмъртен,Тъмнината е Безсмъртна.Светлината се ражда и умира.
Мракът просто е!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Sep 11, 2004 6:55 pm

Клипът е заснет в стила на най-големите уестърн шедьоври на световното кино, а Мария е в ролята на разбивачка на мъжки сърца. Основно действие в клипа играе една отварачка - бижу, специално изработена от бижутер и инкрустирана със скъпоценни камъни.
На световното кино... Разбивачка на мъжки сърца... Отварачката - чак пък инкрустирана със скъпоценни камъни...
Тия хора кои точно шедьоври на световното кино са гледали бе?!
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Liquid
Smallfolk
Posts: 15
Joined: Tue Jul 13, 2004 6:34 am
Contact:

Post by Liquid » Mon Sep 13, 2004 9:39 am

ymbra wrote:Това е бира за всеки, който обича да се забавлява, а поп-фолкът е най-чистата форма на забавление за много българи.
:evil:

You crack me up, little buddy!

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Mon Sep 13, 2004 12:11 pm

Идиотщината е пълна, а Мария е разбивачка на други мъжки неща, не на сърцата... :P Освен това е проста като боб, имам доказателства. 8-)
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Sep 13, 2004 12:58 pm

Е, ама недей така! Дай доказателството насам, не ни дръж в таквоз напрежение пък:///
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Mon Sep 13, 2004 1:04 pm

Ако хванеш някое "интервю" с тая ярка звезда, повече доказателства няма да ти трябват - предполагам, че на гърба на отварачката и е изгравирано името, за да не си го забрави. :roll:
:shark:
Feel the summer!

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Mon Sep 13, 2004 1:06 pm

Дай метериали де :) Мързи ме да търся из нета.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Mon Sep 13, 2004 1:12 pm

Да бе, аз тука имам 253 гигабайта с материали за Мария. Колко гигабайта да ти пратя?
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Drake
Adept
Posts: 234
Joined: Fri Aug 27, 2004 5:07 pm
Location: Castle Discordia
Contact:

Post by Drake » Mon Sep 13, 2004 1:39 pm

тая раклама си има web site- http://ariana.dir.bg
на сайта даден от ymbra има making of, там Мария има няколко реплики, можете да й се насладите в пълната й прелест :roll:

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Mon Sep 13, 2004 5:24 pm

Ми тя веднъж беше в "Сблъсък" и не изглеждаше над средното ниво по тъпотия...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Mon Sep 13, 2004 9:35 pm

Yeah, right...
:shark:
Feel the summer!

User avatar
ildalina
Adept
Posts: 202
Joined: Sun Feb 29, 2004 9:26 am
Location: Somewhere far beyond
Contact:

Post by ildalina » Mon Sep 13, 2004 10:18 pm

Гледах малко от въпросния "мейкинг" - олеле майко, онемях :lol:. И статията е просто зашеметяваща. Дълбоко ме убедиха, че е крайно време да напусна с гръм и трясък САЗ ("Само Ариана Завинаги") и да основа нова партия - НПА ("Никога Повече Ариана"). :wink: Това, което са написали, е обида към всеки уважаващ себе си почитател на хубавата музика.
Пък и имах нещастието да гледам 2 клипа на Марийчето наскоро - нелепа имитация на Beyonce. Това момиче е голямо дърво беее!

User avatar
ymbra
Smallfolk
Posts: 6
Joined: Thu Aug 05, 2004 3:51 pm

Post by ymbra » Wed Sep 15, 2004 6:51 pm

ymbra wrote: Освен рекламния клип с участието на Мария, за феновете на звездата е заснет и "Мейкинг" на клипа, в който са включени най-интересните и забавни моменти от снимачната площадка, както и интервюта с основните действащи лица.
ооооооооооооооо, да, в така наречения "мейкинг" сигурно показват как на Мария й изпадат парчета силикон оттук-оттам (е т`ва ако не е интересно!!!)
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ако можеш да обичаш тъмнината,ще отидеш отвъд смъртта.Станал си Безсмъртен,Тъмнината е Безсмъртна.Светлината се ражда и умира.
Мракът просто е!

coldie

Post by coldie » Thu Sep 16, 2004 8:34 am

Оооо, Пепи :) дай 1 кренвирш

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 23 guests