iShit

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Sep 18, 2012 11:28 pm

iOS е як, да. И ако от Епъл не бяха такива гъзове щях да си взема айфоун - и без това размерите на последните самсунг и хтц ме фрустрират мощно. Ама пък и ме блазни да мога някой ден да си напиша апп за телефона...
This is it. Ground zero.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Tue Sep 18, 2012 11:35 pm

Moridin wrote:iOS е як, да. И ако от Епъл не бяха такива гъзове щях да си взема айфоун - и без това размерите на последните самсунг и хтц ме фрустрират мощно. Ама пък и ме блазни да мога някой ден да си напиша апп за телефона...
Че какво им е? 4.3 - 4.7 инча е перфектен размер. Аз съм един от първите в БГ с desire hd - никога не е пречил. А и факта че все повече хора го ползват основно за неразходи - размера има значение.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Tue Sep 18, 2012 11:39 pm

Ми за мен телефон, който не ми се побира в джоба, е твърде голям.
Дизайъра е нищо на фона на ОнеХ и Галакси 3
This is it. Ground zero.

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Sep 19, 2012 10:16 am

Е, взимаш си One S...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed Sep 19, 2012 11:27 am

The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Thu Sep 20, 2012 2:19 pm

The Dragon wrote:http://coovtech.com/posts/the-apple-reaper/

Apple моя любов.
Е какво е виновен apple, ревюиращия е някакъв пълен идиот просто
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Sep 20, 2012 2:44 pm

Първо работят на екипи одобряващите, няма вътрешна консистенция между екипите, няма прозрачна политика и разбира се, че подобни идиоти все още работят там, при многократните гафове на този процес през годините е вина на епъл.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Sun Sep 23, 2012 2:37 pm

http://theamazingios6maps.tumblr.com/

Леле как се изпонасраха тия. :lol: Сега чакат гугъл на бял кон да дойде с техния апп да спаси положението.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Tue Sep 25, 2012 9:04 am

Image

Courtesy of Петя. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Sep 30, 2012 8:24 pm

:ninja:

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Mon Oct 01, 2012 2:50 am

Как ще го ядат обаче, не е истина. Картите им са такъв адски шит, че трябва да ги пренапишат от скрач. Тва ще се искат години юзърите да го ползват и да фийдбекват, за да достигне някакво прилично ниво, а дотогава гугъл ще са направили стрийт вю и на градската канализация на Горно Нанадолнище.

Досега не съм намерил място на Apple maps, дето да няма проблеми. Да не говорим ква адска грозотия е flyover-а им.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Oct 01, 2012 3:01 am

Това е толкова епичен lesson in humility за Епъл. :lol:
Не е истина колко ми е кеф къв квадратен им влезе след вечните им гръмки изявления ЗА РЕВОЛЮЦИЯ В ТЕХНОЛОГИИТЕ около всяка малка пишка, която направят. Таман гледахме клипчето, в което представят въпросния Мапс пред айЗомбетата и си умрях от смях на приказките за КРАСИВИТЕ им карти, които са си некви разграфени квадрати там с линийки по тях, като всяка средностатистическа Гугъл или GPS карта. А с къв апломб беше представена GPS функцията.... Която не се нарича GPS, а носи някво поредно гръмко заглавие там, за да създава впечатление, че е нещо ново и интересно. Нема такава простащина - не знам кой шофьор ще може да шофира и едновременно с това да гледа тоя шит. Флайоувъра пък е поредното тотално ненужно мижи да те лажим ай кенди. Ако ми трябват снимки от високо на някой град, ще си намеря доста по-хубави в Гугъл, мерси. За ориентация не виждам как ще ми помогне, освен ако не се придвижвам с хеликоптер.

Иначе, такива картинки могат да се намерят понастоящем в тоя Мапс, дето и Инсепшън не може да се похвали с такива...

Много са зле. То така се правят 3Д карти на цял свят за няколко месеца. Самозабравили се олигофрени, които налапаха залък, който докато сдъвчат, ще минат некви години. Мое ли да им паднат акциите вече и да забравим, че съществуват вече? Бахти неприятния бизнес модел!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Oct 01, 2012 11:56 am

Image
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Silver
Jaghut Tyrant
Posts: 1765
Joined: Fri Jul 18, 2008 2:17 am
Contact:

Post by Silver » Mon Oct 01, 2012 8:16 pm

То е ясно, че са нямали избор и са искали да се освободят от гугъл. Ама сега кво - самият Кук дава акъл как да си сложим гугъл мапс на ай-шита. :lol:

Мен не ме дразни толкова, че са разкарали система, която еволюира вече почти десет години и просто няма как да бъде настигната, с такова недоносче. Проблемът ми е в безумната им "иноваторска" политика, която сега изпитвам на собствен гръб. Music app-а на iPod Touch си поддържа lyrics без проблем във всички версии на iOS, обаче изведнъж това изчезва в iPad, ако ъпгрейднеш до iOS 5.1. Просто apple решават, че слушателите на iPad нямат нужда да видят lyrics tag-а на файловете си и си ДАВАТ специален зор, за да го махнат. Сега са си дали и специален зор да махнат снимането в панорамен режим за iPad, който идва с iOS 6 за iPhone и iPad Touch. Нека да позная, ще стане точно като със смотлата Сири: в iOS 7 една от изумителните 200 иновации ще е - дръжте се - възможността да снимате панорами с iPad. Тва наистина е компания за пълни олигофрени, щом най-голямата иновация в новия iPhone е това, че ръбчетата са полирани под ъгъл, и е сменен док конектрът с по-малък.

А най-гнусното в цялата работа е, че въпреки всичко днес минах покрай един MacBook Pro с ретина дисплей 2880x1800 и...

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Oct 01, 2012 8:56 pm

Ми те рекламната им политика е базирана на основните правила на религия, та един бърз събор са и хоп махат се параграфите дето не им отърват от светите текстове и така... лоялните им клиенти за съжаление не са малко и уви могат още да си позволяват такива експерименти.
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests