Спам спам спам и още 100 пъти спам

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by трубадур » Thu Nov 16, 2017 1:45 pm

Тва звучи кат детско филмче

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by penzata » Thu Nov 16, 2017 2:05 pm

Епа, бро-хентай. Детско, детско, колко да е детско. :spite:

Защото някой каза, че съм спамер :roll: , те ти истински плакат:
Image
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Xellos » Thu Nov 16, 2017 5:07 pm

Тамън щях да кажа, че мое да ви вземат да пишете диалозите за Възвишение 2. :mrgreen:
Нема тру бг филмец без Башар Рахал!
:ninja:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by penzata » Thu Nov 16, 2017 5:22 pm

Чесну, всичко писано досега е по-четивно (не твърдя за по-смислено :hihi: ) от Възвишение. Опитах няколко пъти да прочета романа, еми не се получава. Нечетивен и адски скучен. Същото е и със северозападналите глупости на Торлака и Фенерски. Ако ще пишеш жаргонно, го прави, защото написаното го изисква (за подчертаване или изпъкване на нещо, или хипербола), а не като самоцел.

Иначе, няма тру беге нищо без Башара. На плаката е страхотен имитатор на Фил Колинс.


верно съм гаден и досаден спамер. :oops: взимам си дългосрочен отпуск.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by трубадур » Thu Nov 16, 2017 5:23 pm

penzata wrote:
Thu Nov 16, 2017 5:22 pm
взимам си дългосрочен отпуск.
смей

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Xellos » Thu Nov 16, 2017 6:38 pm

Не бе недей, не ни оставяй на Колди!
Не е въпрос за спам бе :р.
Ако мога картинно да се изразя за възприемането на постовете на този заразен трубадурски диалект :D , е като да отидеш у Лувъра и някой да е закачил сите картини наклонени. Знаеш че някои имат дълбок смисъл, яки са за гледане, ма в мозъка ти дращи с нокти единствено факта, че се изкривени. :oops:
А тандема ви стана като Рик и Морти на ШД :)

Да Бахара е тру за бг филм като за буркан кисели краставички. Както Блатечки е за театъра.
Иначе за бг филм, да си призная единствено малко ми хареса Стъпки в пясъка, нищо че го гледах по принуда щото трябваше да му правим рекламата. Трейлърите така убиват, че не им давам и шанс де. Освен Мисия Лондон, ма то пак... в рейса за морето. :mrgreen:
:ninja:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by penzata » Thu Nov 16, 2017 8:31 pm

Вааа, ни са дзривявайте. Имах предвид, че ще пробам да спамя по-малко. Ма то, такваз пасмина лесно се не затваря. :ninja:


Блатечки бая е намесен и в киното/телевизията. Сега, не искам да хуля, когото и да било, обаче, когато едни и същи лица и хора творят постоянно едни и същи неща и (почти) това е цялата ни филмова продукция, непозволяваща и недопускаща в затворената си сфера някой друг освен антуража си, няма как да гледам с хубаво око на тях, особено, когато и резултатите са показателни за крайното произведение. Та така. :unsure:

Споко, когато навремето гледах Кецове (торентов), филмът толкова ми хареса, че ми стана бая кофти, че го изпиратствах и веднага си го купих на двд. Сега, като се замисля, не бих си го пуснал да го гледам, защото знам как ще отреагирам (вероятно, може би, както към новия роман на Сапковски, който в крайна сметка реших да не чета, за да не развалям милите си носталгични чувства :hihi: ). Но тогава, в този момент, ми подейства.

Реално, Гърдев има потенциал за режисьор на филми. Дзифт не бе второто пришествие, но се видя някаква умисъл в режисурата. Сега, не знам дали, защото повече предпочита театъра или така силно се е сблъскал с беге филмовата действителност и не пожела да повтори опита си в киното, но той (като визия) можеше да направи нещо различно.
По повод The Legend of 1900, навремето един приятел се дразнеше, защо в България не (могат да) се правят подобни филми, а всичко трябва да е или изнасилена тегоба, или свръхпародийна помия; защото е изключително мързеливо и лесно. Това, което болшинството хора считат за класически български филми (били те драма или комедия) не мога да ги понасям. Меко казано затормозителни са ми.


Xellos wrote:
Thu Nov 16, 2017 6:38 pm
... възприемането на постовете на този заразен трубадурски диалект :D ,...
Така, така. Този диалект е официалният език на автономния град-държава Монтана, с официален химн Дико-Илиевите хора и маршове.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Amelia » Thu Nov 16, 2017 8:42 pm

Това е Спам темата. Ако тук не спамим, къде? :lol:

Но Ники май по-скоро имаше предвид начина на изразяване на Лютичето, дето от време на време прави постовете му бая трудни за разбиране.

Аз сега ще задам ключовият въпрос "Кой е Башар Рахал и следва ли да ми пука за него?".
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by трубадур » Thu Nov 16, 2017 9:14 pm

те па таа, забегна у чужбината и ся се прай, че не е доила крави, язе немам деалект, да ви го изпонабия, язе имам културно наследство за изговор

а уа пензьог ние да не се знаеме ин риъл лайф ва ът пензата с друи думи @penzata

беге кино факинг сакс бтв

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by penzata » Thu Nov 16, 2017 9:22 pm

Валиго, баце, ако не ме знаеш като пензата, надали, ма знам ли. :dunno:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Amelia » Thu Nov 16, 2017 11:01 pm

@трубадур
Кат си толкоз културно-наследствен, кажи ми какво значи думата "ковеля". Опитвам се да я намеря из разни речници и да докажа на Александър, че има такава.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20294
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Xellos » Thu Nov 16, 2017 11:08 pm

Amelia wrote:
Thu Nov 16, 2017 8:42 pm
Аз сега ще задам ключовият въпрос "Кой е Башар Рахал и следва ли да ми пука за него?".
За пукане не знам, ма не мое да не му знаеш физиономията от всички бг и западни ефтинджоси снимани на жълтите павета :).
http://www.imdb.com/name/nm0706666/?ref_=nv_sr_1

Е нема таква дума ковеля, освен пък да я има в некво село останало с 12.5 баби и 3-ма дядовци. :roll:
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by трубадур » Fri Nov 17, 2017 12:22 am

Amelia wrote:
Thu Nov 16, 2017 11:01 pm
@трубадур
Кат си толкоз културно-наследствен, кажи ми какво значи думата "ковеля". Опитвам се да я намеря из разни речници и да докажа на Александър, че има такава.
или е диалектната форма на растението ковѝл, ако си го чула в тоя контекст

или е глагол със значението на колебая или ходя колебливо, въобще за всякаква изгъзена походка върши работа, извивам се, премятам, търкалям и т.н. ако е това обаче думата е ковелям има М, само ковеля е ебаси изтърваната работа, ако става дума за глагола и треа или тебе да те е срам или тия, дето са те научили на нея, задето се изтървава съгласна, коят навремето е било сричкотворна маафака, демек е била голема работа и е порила всичкото шаврантия на селския шадраван :ninja:

пензич, ти де ка че ще да си от новите попълнения, помня само панцера, не че го познавам, ама беше име :mrgreen:

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by penzata » Fri Nov 17, 2017 12:53 am

Да ти имам пенсионната възраст. :lol:
Аз съм си захлупено момче, не ги знам тия твои нови попълнения кои/какви са. Мене никой не ме знае, та аз съм от тия скритите отклонения. :ninja:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Amelia » Fri Nov 17, 2017 1:45 am

Баба ми ползваше думата "ковеля" в контекста на това да бъзикаш някого, докато той подивее (не е задължително от ярост, може и от кеф). Примерно "спри да ковелиш децата!". Това означава, че поощряваш децата да дивеят токато те почнат да се държат като изтървани. Ние у нас ковелим кучето ежедневно и по много. В два сутринта кучето е особено разковилено и съответно ходи върху нас като по магистрала, докато не му мине разковеляването и не си легне и то.

Ей в тоя смисъл. Може да се изписва като кувеля, кувиля, ковиля, етц. Търсих всичките тея опции, но така и не ги намерих. Ма кат те гледам и ти не знаеш. Да ти пикая на културата, начи!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 86 guests