Спам спам спам и още 100 пъти спам

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Moridin » Wed Oct 14, 2020 10:29 pm

can't be unseen :free:
This is it. Ground zero.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Litz » Wed Oct 14, 2020 11:59 pm

Moridin wrote:
Wed Oct 14, 2020 10:29 pm
can't be unseen :free:
кое те шокира най-много?
Spoiler: show
1. стриптизьорката търкаляща се върху покривчица плетена на една кука
2. не си виждала толкова много пари - 50 долара наредени един до друг
3. Мадона препратката
4. детето тичащо зад стриптизьорката

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Moridin » Thu Oct 15, 2020 12:34 am

Буквално не знам откъде да почна, ако има такова нещо като ранно 90-арски естраден рап на село, тва ше да е то....
Текстът и той е веднъж де.
This is it. Ground zero.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11232
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Marfa » Thu Oct 15, 2020 9:03 am

Аз го поизгледах, ама нямам смелост да му пусна звука.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by penzata » Thu Oct 15, 2020 10:10 am

Litz wrote:
Wed Oct 14, 2020 9:00 pm
Въпреки че това е интелектуален форум и според мен сте го виждали това.
Уви, до момента се оказва, че единствено аз съм a man of culture. :dunno: Учудвам се, че има хора, които се шокират от тази песен - къде сте расли, бре?!?!? Или аз съм броукън ас фак. :spite:


п.п. и по това време, дюд, най-вероятно дамата не е виждала 50 долара, наредени един до друг, тъй че шок валю няма, освен ако не си чужденец.

Moridin wrote:
Thu Oct 15, 2020 12:34 am
... ранно 90-арски естраден рап на село...
:yay: :metal:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by трубадур » Thu Oct 15, 2020 10:16 am

penzata wrote:
Thu Oct 15, 2020 10:10 am
Moridin wrote:
Thu Oct 15, 2020 12:34 am
... ранно 90-арски естраден рап на село...
:yay: :metal:
и мен тва ме събори

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Moridin » Thu Oct 15, 2020 10:32 am

п.п. тва дет вика Литц с търкалянето на покривчицата дето лирическият герой с дедфейс муцуната нежно й милва ръчицата като в ренесансов романс, а двамата уингмени вдясно се чудят с явна агресия защо са се съгласили на цялото нещо, е топ-ът
This is it. Ground zero.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Xellos » Thu Oct 15, 2020 10:53 am

Добро е! Общата култура изисква скръб от познанието. Тва се едно да не си припявал на Бичето. :lol: Краят на 90-те, ех... :heart:

не сме само ние :mrgreen: после що Борат тръгва от наще земи. :evil:

When the local Romanian village gets a green screen for educational purposes and after 1 week this appears from them.

https://9gag.com/gag/a7W6L8z
:ninja:

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by трубадур » Thu Oct 15, 2020 11:30 am

Вия се ебавате, ама извън колоритната картинка, текст и явната липса на редактор, парчето определено е около минута и половина по-дълго от необходимото, новаторските похвати са повече от ясни. Галена от тук е крала движението за "Пура и питие" от видеото към шлагера й хавана тропикана, канйе уест си е взимал бележки как се краде бийт (демек ръсиш глупости върху чужда музика с минимум замазване на положението от твоя страна и викаш, че си ебаси семплиста), тейлър суифт си е взела поука и е стигнала до заключението, че припевът трябва да е по-смотан от куплета, явно показано в Look What You Made Me Do, където имаме явна градация в бриджа, само за да бъде застреляна с монотонния припев, въобще, тва тука си е учебник, от който мнозина са преписвали.

@Litz не знам как го намери това, но е попадението на годината.

И както викат тия под клипа, антуражът от селски анорексични бекове и бекденсърите са най-култовата част от нещо, пукащо се от великолепие.

бтв, имам некво бегло съмнение, че стриптизьорката на масата е лелята на един от тия, най-вероятно на рапера, гледайки как я пипа, но после се сещам, че и у един клип на Остава имаше подобно баране на цици и ся се чудя дали е типичната балканска неадекватност или е било препратка към тоя шедьовър.


пп. Бичето беше ранните 2000 години, и е АРТИСТ.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11232
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Marfa » Thu Oct 15, 2020 11:43 am

Моридин днес е пауа :lol: :lol: :lol: Аз се престраших и го изгледах със звук. Ми... Добро е, кво. Много е дълбоко. Особено римите там с карамбола-гола-хола-кола. И момъкът е явно с дрехата си от абитюренската. Бе всичко е сила. Само не вдявам що поне не са махнали мильото от масата, дето момата се търкаля, ама може стопанката да не им дава и да е отсякла, че или това, или мушама и те са избрали в полза на по-малкото зло.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Moridin » Thu Oct 15, 2020 12:26 pm

сус бе труба, къде в остава такива ралти???

подкрепям останалите наблюдения, припевът доколкото може да бъде наречен така, е още по-бизар с напълно флат изпълнението на лелята на фона на емоционалната мелодия на нашичкия (ако и да не стига до очите му, ама то се нещо се губи след толкоз много жени, пози и пъти).
This is it. Ground zero.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Xellos » Thu Oct 15, 2020 4:46 pm

Ебре интелигенцию! Както го раздавате за професура, ще излезе, че Черно фередже е най-древният арт проект по наще земи. :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Litz » Thu Oct 15, 2020 9:20 pm

трубадур wrote:
Thu Oct 15, 2020 11:30 am
Вия се ебавате, ама извън колоритната картинка, текст и явната липса на редактор, парчето определено е около минута и половина по-дълго от необходимото, новаторските похвати са повече от ясни. Галена от тук е крала движението за "Пура и питие" от видеото към шлагера й хавана тропикана, канйе уест си е взимал бележки как се краде бийт (демек ръсиш глупости върху чужда музика с минимум замазване на положението от твоя страна и викаш, че си ебаси семплиста), тейлър суифт си е взела поука и е стигнала до заключението, че припевът трябва да е по-смотан от куплета, явно показано в Look What You Made Me Do, където имаме явна градация в бриджа, само за да бъде застреляна с монотонния припев, въобще, тва тука си е учебник, от който мнозина са преписвали.

@Litz не знам как го намери това, но е попадението на годината.

тва за look what you made me do е истината. тая песен почва толкова добре и припева е пълен минус както казваше друг варненски курифей. най-тъпото е, че са имали някакъв по припевен припер, но тая простотия им е звучала по-добре. пълната противоположност на марксисткия химн work bitch, който е супер бенгър.

Този шедьовър го знам от много години, бяхме с една приятелка и един познат ни го показа, като ненадминат криндж. Присетих се за него вчера, щото с един приятел сме любители на кринджа и исках да му го покажа, ама нито се сещам изпълнител, нито заглавие, нито част от текст, нищо. само естетиката на клипа с ПОКРИВЧИЦАТА, парите, ризката и тн. почвам да търся и това нещо няма намиране. отчайвам се като си мисля, че този шедьовър ще бъде забравен завинаги. реших все пак да пиша на приятелката като съм се подготвила да описвам клипа в детайли. Викам й "Помниш ли песента на един варненски рапър" и тя веднага го изстреля. Та реших да ви го споделя :heart:

как никой от вас не изкоментира детето бягащо в огледалото зад стриптизьорката, гонено от майка си? :mrgreen:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Xellos » Mon Nov 02, 2020 8:51 pm

Нечовешки талант... :yay: :D
https://www.artstation.com/artwork/XAAdy
:ninja:

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Re: Спам спам спам и още 100 пъти спам

Post by Ghibli » Fri Dec 18, 2020 2:07 pm

Ако щете вярвайте, но до този т.нар. трейлър на сериала El rostro de Analia ме доведе търсене по служебен въпрос, а оттам нататък нямаше как да не го споделя и тук, защото ми достави огромно естетическо удоволствие 8-) Повече такива клипове трябват!

П.П. Трябваше ми да чуя как се произнася името Analia, което се случва на първата минута, но познайте дали не си изгледах докрая всичките 6 и дали няма да си го пусна пак!

PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 20 guests