Спам спам спам и още 100 пъти спам

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Sat Apr 16, 2011 11:58 am

Аргх, това по-добре да не го бях виждала :? Не е умрял нета, бре, за Добито разбрах още в началото, просто тоя тип неща ги пропускам ;)
Image

User avatar
Zee
Adept
Posts: 212
Joined: Mon May 05, 2008 9:13 pm
Location: Sofia

Post by Zee » Sat Apr 16, 2011 6:45 pm

В клипа на Ребека най-забавното е как нараства броят на нехаресващите - със 130 за трите минути, докато я изслушам... да не говорим за коментарите на всеки 2 секунди...



(~събота е, събота, това идва след пееетък~)

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Apr 16, 2011 6:57 pm

Боже всемогъщи, жива да не бях. Идея си нямах колко изтънчени са станали музикалните вкусове напоследък. Аз лично си поставих за горна времева граница деветдесетте години, където се върнах, след като месеци наред бях облъчвана с еля, еля, е... е... е... е..., но явно има хора, които намират смисъл в съществуването на Риана и цялата гвардия тийн-идоли, като същевременно успяват да не харесат и дори да омразят поредното безлично и с нищо неотличаващо се бездарно парче, изпято от поредното randomly generated тийнче. :roll:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Zee
Adept
Posts: 212
Joined: Mon May 05, 2008 9:13 pm
Location: Sofia

Post by Zee » Sat Apr 16, 2011 7:31 pm

Ее, ее, ее, ее - песента на Риана е по-приятна за гледане :)
На слушане - първия път, когато я чух преди няколко години, щях да получа обрив от припева, но сега смятам това за една от хубавите й песни :P

( ~ събота е, събота, това идва след пееетък ~ еля, еля, еля ее ~)

User avatar
Borizmeiko
Misting
Posts: 296
Joined: Tue Jun 01, 2004 12:34 am

Post by Borizmeiko » Sat Apr 16, 2011 8:23 pm

Image

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Apr 16, 2011 8:24 pm

Риана има една добра песен (тая с Еминем, добре че пее само припева), една прилична песен (С§М), една ужасна и непоносима песен (ЧадърЯт) и една много гадна и женомразство-подтикваща песен (мърдърър).

Всичко останало не го знам и не искам да го знам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Sat Apr 16, 2011 8:25 pm

Аз днес се сблъсках с въпросната песен за пръв път в живота си. Самата песен като музика и изпяване не е нищо особено добро или лошо. Това, което ме фрапира обаче е текстът. Партиинг, партиинг, фън, фън, фън. Днес е петък, утре е събота, а неделя идва след това...

В смисъл, няма да се удивя ако девойката сама си е написала текста , когато е била някъде на 8, щото мяза на осемгодишна поезия. Брейндемиджа е голям... А самата мацка е от тоя НАЙ-ГНУСНИЯ И КУХ американски тип бамбини...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1940
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Sat Apr 16, 2011 9:23 pm

Най-обичам като се появи някакво такова генераторче на хейт и всички се люрнат да плюят. Чийзбургер мрежата от това живее.
Абе не мисля, че песента заслужава чак толкова внимание. Който, смята, че това е най-ужасната песен явно не е слушал много песни през живота си. Текста, че е убиец, си е вярно. fun fun fun изпято с изнасилено бодър глас. А уроците по подредба на дните на седмицата са no comment :lol:

btw доста подходящо, че това не се обсъжда в музикалния форум, а в спама :)
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Sat Apr 16, 2011 9:26 pm

Martix, това Е най-ужасната песен! Мога да слушам всякаква чалга или дори Лейди Гага и друг поп без чак такива проблеми но това нещо не мога да му изтрая и 30 секунди. Мисля че е личен рекорд че успях да я изслушам цялата веднъж.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1940
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Sat Apr 16, 2011 9:34 pm

http://www.youtube.com/watch?v=Fz1ex78QeQI

един random пример от седем квинтилиарда възможни.

Но все пак музиката е силно субективна. Един не може да изтрае 30 секунди. Друг по-издържлив индивид додрапва до минута. :lol:
There are no rules! I'm gonna get you!

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Sat Apr 16, 2011 9:50 pm

Amelia wrote:Аз днес се сблъсках с въпросната песен за пръв път в живота си. Самата песен като музика и изпяване не е нищо особено добро или лошо. Това, което ме фрапира обаче е текстът. Партиинг, партиинг, фън, фън, фън. Днес е петък, утре е събота, а неделя идва след това...

В смисъл, няма да се удивя ако девойката сама си е написала текста , когато е била някъде на 8, щото мяза на осемгодишна поезия. Брейндемиджа е голям... А самата мацка е от тоя НАЙ-ГНУСНИЯ И КУХ американски тип бамбини...
Не знам, аз така и не стигнах до там да чуя, че и да осмисля текста... В смисъл, още като започна да пее, пардон, да "пее", спрях клипчето... Ценя си психичното здраве, а и адски много мразя песни, в които вокалът е толкова очевидно донастройван с някакъв софтуер, че няма на къде повече.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Apr 18, 2011 10:44 am

Това показва колко сме повредени вече от нета отколкото нещо друго :). Идиотщини бол, хора явно без работа също :mrgreen: Иначе е прилепчива песничката. Мене ме дразни като загледам коментари на каквото и да е парче в тубето за някакво инфо да гледам хейтове за някой си джъстин бибер или квото там е. втф бе!
:ninja:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6455
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Post by tigermaster » Mon Apr 18, 2011 10:56 am

Xellos wrote:Мене ме дразни като загледам коментари на каквото и да е парче в тубето за някакво инфо да гледам хейтове за някой си джъстин бибер или квото там е. втф бе!
И мен. Именно така научих кое е това същество... Много съжалявам за това...
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Apr 18, 2011 11:21 am

Наистина класически случай на overreaction в един свят, подчинен на хармонията, красотата и фугите на Бах. Примерно.

Поздрав:
http://www.vbox7.com/play:aff9c758
http://www.youtube.com/watch?v=rSzpOUwiLkc
Иииии да речем My Humps на Black Eyed Peas, която явно се отличава с високи музикални качества, смислен текст и невероятно изпълнение (Фърги!!!), щото май се води яка песен. Нинам.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Martix
Jaghut Tyrant
Posts: 1940
Joined: Mon Aug 21, 2006 12:44 pm
Location: selfmade plain

Post by Martix » Mon Apr 18, 2011 1:45 pm

ааа, току що разбрах, че Pitbull не само ми лази лично на мен по нервите, ами beat-а на омразната песен даже не бил негов.
А тази песен само дето е яко циклъорска, но всъщност е доста по-добра от модерния римейк на Pitbull(известен с това, че в своите многобройни хитове пее на един отдавна мъртъв език, включващ само нечленоразделни словосъчетания)

А само аз ли не мога да понасям това чудо
http://www.youtube.com/watch?v=fPjoKCjrMjk
Два пъти по-зле е от новия хит на Кети Пери - E.T, а това си е голямо постижение.
There are no rules! I'm gonna get you!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 60 guests