Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Amelia » Wed Mar 04, 2020 11:45 pm

The Dragon wrote:
Wed Mar 04, 2020 10:05 am
@Amelia Според мен отпадането на Уорън няма да помогне на Сандърс. Не мисля, че много хора които сега гласуват за нея автоматично той им е втория избор. Тя беше кандидата на псевдоразбираческия индустриално журналистически комплекс - хора които обичат да LARP-ват като лефтисти, когато не са заети да си сегрегират децата в училищата по рас... имам предвид пощенски код. Виж че всички вестници се счупиха да я ендорсват.
Не знам. Тя все пак е от по-прогресивните лица в партията, въпреки че е малко по-умерена (от фискална гледна точка) от Сандърс, така че мисля, че доста от нейните фенове по-скоро биха гласували за Сандърс отколкото за Байден, който наистина не е алтернатива за прогресивно настроените лица в страната. И с това имам предвид, че онея дето пищят че трябва да се "гласува синьо", независимо кой е кандидата не разбират как за много хора Байден е абсолютно същия статуквен шайтец като всичкото това, дето е довело тая малоумна република до състоянието, в което е и като такъв Е НЕДОПУСТИМ И НЕВЪЗМОЖЕН ИЗБОР. Това е все едно някой на мен да ми каже да гласувам на всяка цена за Корнелия Нинова, за да разкарам Бойко от власт в България. I'd rather fucking die. Seriously. Идва все някакъв момент, в който математиката на по-малките злота просто не може да компенсира тоталното и окончателно омерзение на електората, който може да е по-склонен да види катаклизмичен рестарт на Вселената, отколкото да продължава да си играе на счупена демокрация за гъзилиарден път. И ми се струва, че сме го додрапали дотам вече.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Roland » Thu Mar 05, 2020 5:13 am

Баси КОЛКО добро решение беше да не отварям ШД вчера!
And you can't dance with a devil on your back...

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Amikae » Thu Mar 05, 2020 3:25 pm

За мен става все по-очевидно, че Тръмп ще спечели пак. Неговият електорат не е мръднал, Сандърс не го виждам да получи кандидатурата, а други еджи Х фактор кандидати няма. Байдън е сенилен и няма никакъв шанс да бие Тръмп.

САЩ е мега противната кансер държавица, с кансер президент, от която ми омръзна на гъза целия свят да сърба попарата. В Европа си имаме достатъчно проблеми, че и Тръмп да ни диша във врата още 4 бонус години. Аре викам "демократченцата" в САЩ да си преглътнат малко гордостта и да гласуват за един шибан кандидат, един шибан път в историята, щот т'ва вече започва да се превръща в световен проблем. Ffs.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by The Dragon » Thu Mar 05, 2020 4:24 pm

Amikae wrote:
Thu Mar 05, 2020 3:25 pm
За мен става все по-очевидно, че Тръмп ще спечели пак. Неговият електорат не е мръднал, Сандърс не го виждам да получи кандидатурата, а други еджи Х фактор кандидати няма. Байдън е сенилен и няма никакъв шанс да бие Тръмп.

САЩ е мега противната кансер държавица, с кансер президент, от която ми омръзна на гъза целия свят да сърба попарата. В Европа си имаме достатъчно проблеми, че и Тръмп да ни диша във врата още 4 бонус години. Аре викам "демократченцата" в САЩ да си преглътнат малко гордостта и да гласуват за един шибан кандидат, един шибан път в историята, щот т'ва вече започва да се превръща в световен проблем. Ffs.
Само дето ти обективно не можеш да посочиш един конкретен начин по който Тръмп ти е навредил, така че намали малко слюноотделянето. Живота и света са си същите каквито бяха 2016 ... или по-добри. Тоя стрес който сам си го причиняваш от излишна паника ти вреди много повече от всичко което Тръмп е направил.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Amikae » Thu Mar 05, 2020 4:46 pm

The Dragon wrote:
Thu Mar 05, 2020 4:24 pm
Amikae wrote:
Thu Mar 05, 2020 3:25 pm
За мен става все по-очевидно, че Тръмп ще спечели пак. Неговият електорат не е мръднал, Сандърс не го виждам да получи кандидатурата, а други еджи Х фактор кандидати няма. Байдън е сенилен и няма никакъв шанс да бие Тръмп.

САЩ е мега противната кансер държавица, с кансер президент, от която ми омръзна на гъза целия свят да сърба попарата. В Европа си имаме достатъчно проблеми, че и Тръмп да ни диша във врата още 4 бонус години. Аре викам "демократченцата" в САЩ да си преглътнат малко гордостта и да гласуват за един шибан кандидат, един шибан път в историята, щот т'ва вече започва да се превръща в световен проблем. Ffs.
Само дето ти обективно не можеш да посочиш един конкретен начин по който Тръмп ти е навредил, така че намали малко слюноотделянето. Живота и света са си същите каквито бяха 2016 ... или по-добри. Тоя стрес който сам си го причиняваш от излишна паника ти вреди много повече от всичко което Тръмп е направил.
Аз паника в следствие от Тръмп не изпитвам. Това, че гада се превръща в глобален проблем обаче е факт. Всъщност факт е според зависи до колко вярваш в глобалното затопляне, ролята на САЩ в шитните дето се случват съвсем-съвсем близо в Сирия, ситуацията с Иран и т.н. Ся теб може да те боли гъза за т'ва, че лумпена изтегли САЩ от Парижкото споразумение за климата, изтегляне което ще влезе в сила тая година, ако не го спрем. Или т'ва, че засра ядрената сделка с Иран. If that's the case, you do you. Какво да ти кажа, stay woke/redpill etc? ¯\_(ツ)_/¯

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Demandred » Thu Mar 05, 2020 5:17 pm

Парижкото споразумение е нещо, която никоя от подписалите страни не спазва anyway и това изтегляне няма да промени абсолютно нищо.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Moridin » Thu Mar 05, 2020 5:19 pm

Image
This is it. Ground zero.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Demandred » Thu Mar 05, 2020 5:28 pm

"Байдън има деменция, затова гласувайте за кандидата, който е по-стар от него" ми е много странен призив...
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Moridin » Thu Mar 05, 2020 5:31 pm

Е не че нещо, но деменцията не е правопропорционална на възрастта. Някои я имат, други я нямат. На практика една реч да чуеш на двамата и веднага става ясно кой кой е в предното изречение. То и деменцията да му беше основният проблем де.
This is it. Ground zero.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Demandred » Thu Mar 05, 2020 6:15 pm

Байдън винаги е бил прословут с гафовете си, има проблеми с заекване, а и тия "диагнози" правени от лаици на база телевизионни изяви винаги са ми били нелепи.

Което не прави номинирането на човек на такава възраст по-малко малоумно де...
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Amelia » Thu Mar 05, 2020 6:29 pm

Между деменция и възраст има няква корелация, но това не значи, че всеки възрастен човек е с деменция. Сандърс е напълно с всичкия си, въпреки възрастта си. Байдън не е. Мен при Сандърс повече ме притеснява цялостното му здраве - наскоро имаше проблеми със сърцето. Както казах, тоя път вицето ще е доста важен избор.

Междувременно, Уорън реши да дропи праймъритата. Да видим ще ендорсне ли някого сега.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by The Dragon » Thu Mar 05, 2020 6:32 pm

Amelia wrote:
Thu Mar 05, 2020 6:29 pm
Междувременно, Уорън реши да дропи праймъритата. Да видим ще ендорсне ли някого сега.
Явно е лъгала за това колко дълго ще остане в състезанието, не само за гените си ...
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by Moridin » Thu Mar 05, 2020 6:33 pm

Ама има нула значение деменция ли е или не. Единият е супер шарп, другият е пародия
This is it. Ground zero.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by AlDim » Thu Mar 05, 2020 6:33 pm

Demandred wrote:
Thu Mar 05, 2020 6:15 pm
Байдън винаги е бил прословут с гафовете си, има проблеми с заекване, а и тия "диагнози" правени от лаици на база телевизионни изяви винаги са ми били нелепи.

Което не прави номинирането на човек на такава възраст по-малко малоумно де...
Байдън няма нищо общо с това, което беше преди години. Акъла му остро е започнал да заминава.

Как да е, Уорън дропи днес, та сега ще видим дали ще мине към Сандърс или ще се докаже като тотален фал за прогресивното движение.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Re: Северна Америка - по-близка, отколкото ни се иска

Post by The Dragon » Fri Mar 06, 2020 9:50 am

AlDim wrote:
Thu Mar 05, 2020 6:33 pm
Как да е, Уорън дропи днес, та сега ще видим дали ще мине към Сандърс или ще се докаже като тотален фал за прогресивното движение.
А колко е забаавно да гледаш как се опитват да спиннат фейла и като проява на сексизъм, а не на тотална некадърност. В момента голяма част от медиите дъвчат темата ...
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] and 38 guests