Котки, мррррррррр...

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderators: Yan, Xellos, Roland, Moridin, Morwen, Marfa

Xellos
Moderator

Re: Котки, мррррррррр...

Post by Xellos » Thu Mar 26, 2020 8:13 pm

То са точно вермините се скубят хайдушката, няма спасение на 100%, космите летят/лепят насекъде. Е котка да не те дерне е като да жонглираш с ножове, въпрос на време, голяма работа ако не си алергичен, ама ако си немаш работа да ги бараш и без това.
Maчока в нас помага тия дни при /подреждане от скука/ на един шкаф с обувки и намаза 2 кутии в който да се опитва да се намести щото са малки за оядения му гъз... Ся класиката - архивира вътре задника и 2 лапи и стои прав с примрежен поглед. Дебил. :mrgreen: Другата я съдра /по нощите/ на конфети след като я направи двуизмерна.
Иначе тия котки дето си мякат непрекъснато за всичко са най-досадното нещо на планетата.
"Хотели, как лучше, а получилось, как всегда".
Да започна да ти разправям, как"Сийке!... Ами не ми е по характера... Не съм от тях!...

Litz
Forsaken

Re: Котки, мррррррррр...

Post by Litz » Thu Mar 26, 2020 8:56 pm

Ами не съм алергична. Единственият проблем е, че сестра ми е много алергична и не би могла да ми идва на гости. Ама то с тоя корона вирус, не е ясно кога ще се видим пак изобщо. Просто животните винаги са ми били странни. Единственото нещо за което съм се грижела ми бяха многото риби, дето имах. После сестра ми имаше заек, ама го инорирах бая. Та ми е странно

За да се навия слушам това https://www.youtube.com/watch?v=TTgxWlKeEYo :lol: