Смях в залата

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Bragir

Post by Bragir » Sun Jan 18, 2004 10:40 pm

Мдам, е няма да се повтарям с думите си от бард и тук, все пак авто/цензура има ;).

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Jan 19, 2004 8:36 pm

А как става гласуването???
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
celibat
Merchant
Posts: 84
Joined: Fri Jan 16, 2004 8:54 pm
Location: Land of dreams

Post by celibat » Mon Jan 19, 2004 9:32 pm

Защо не направите алтернативна класация. Ето например в новия ви форум можете да обявите анкета за top writer на shadowdance и top story през 2003. Така като ви гледам сте печени и няма да започнете да се стреляте с гранатомети, за да отстраните конкуренцията.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Jan 19, 2004 9:54 pm

Или пък класация за най-тъп сайт(кой ли ще спечели??)
А класация за автор не мисля че е много умно, тъй като ще създаде само негативни отношения между авторите.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
HeavenWarrior
Scholar
Posts: 103
Joined: Mon Jan 19, 2004 11:46 am
Location: Kingdom Of Glory
Contact:

Post by HeavenWarrior » Wed Jan 21, 2004 11:51 am

http://www.activeboard.com/forum.spark? ... tID=172293

Цитаделата на светлината се промени откакто се махнах и промяната лично на мен не ми харесва. Превърнала се е в един кенеф на хора, мислещи се за по-по-най. Сайта ми(behemoth.hit.bg) бил краден, сайта ми бил незнам си к`во. Но най-гадно е някой да вземат да обръщат хората срещу теб. Е няма да успеят! Просто Цитаделата на светлината е тръгнала по пътя на собствената си смърт. Съжалявам, но такива неща като: "А сега за Браги. Браги мило другорче. Защо не се съберете двамта с Арти и не си биете по една пишка най-накрая. Щото ми омръзна от намеците ти за ен и Спархоук. И като ви гледам сте си близки с Арчи.
ferwell my old friends!" няма да търпя!
Гордостта заслепява хората и им отнема потребността от промяна. Затова за да извърви човек пътеката на истинската мъдрост, трябва да пристъпи върху нея през дверите на смирението.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Wed Jan 21, 2004 2:35 pm

Farewell се пише.
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Jan 21, 2004 6:37 pm

Мхм, лошо се получи... не че тук е казано нещо, което не сме казвали в Бард, обаче излиза като вътрешно оплюване на конкуренцията или поне те ще го изкарат така.
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5264
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Post by Matrim » Wed Jan 21, 2004 6:54 pm

Какво му е лошото - те отлично знаят отношението ни към тях. А и могат да се опитат да се защитят. Пък и хората, които се връзват на тези награди се броят на пръстите на едната глава, изключая конанистите.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Wed Jan 21, 2004 7:08 pm

:twisted:
breh da mi se nevidi slojili sa i rusinov i zarkov predi men v kategoriqta za prevoda4i :)))
tez hora sram nqmat

Bragir

Post by Bragir » Wed Jan 21, 2004 7:38 pm

местя
Last edited by Bragir on Wed Jan 21, 2004 8:47 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jan 21, 2004 8:27 pm

Ърм, може ли да запитам учтиво кой и защо по дяволите я премести тая тема тук? Браги?

Ма не, чакайте отначало ся. Тая тема беше първо в нормалния форум, после на мен ми се струва, че има по средата постове, които са трити? Гибли ми говори за Разиел нещо. Става дума за това, че им се смеем на класацията ли? I mean, big deal....

Въобще, я ми разяснете ситуацията :р
This is it. Ground zero.

Bragir

Post by Bragir » Wed Jan 21, 2004 8:46 pm

е няма трито, само сам я преместил. няма някви груби селски постове верно ама някак, оставя едно такова неприятно усещане. Не е въпрос на личен спор темата. вярно споделям мнението на Рол и то доста по-грубо, но съм си казал мнението в бард и толкоз. Ма хапчета от сушени жаби ей. за всички i mean.

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5766
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Wed Jan 21, 2004 8:50 pm

Мор: споменавам Разаел, защото някъде по-горе в темата има линк към форума на Цитаделата, където Разиел е пуснал забавната тема "Смях в залата 2" като реакция на тази. За личното съобщение обясних, просто се бях заблудила, защото темата е преместена.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jan 22, 2004 12:31 pm

Изключително забавно наистина, given обстоятелството, че нито аз, нито Мор сме се явявали наконкурс за Таласъмия... И че и на двамата оценките ни наразказите, които влизат в сборника, са над 6.50, при 8.80 май най-висока.

Колкото до останалото, заебете ги. За Ронин и Луз има надежда, но Разиел е абсолютно промит, а Сашо е извън всякакви класации така и така.

А на този топик не му е мястото тук. Нито нещо сме казали лошо, нито имаме какво да крием. Браги го е преместил, той да си реши, но аз предлагам да се върне обратно. Нека гледат, така излиза, че имаме нещо за криене.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Thu Jan 22, 2004 2:05 pm

Поясни, че нещо не разбрах, Рол. Как хем не сте се явявали на конкурса, хем разказите ви влизат в сборника с високи оценки?

И аз съм да върнем темата където си беше, няма нищо тайно в нея, щом Разаел му се шпионира-да заповяда.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 58 guests