Случи ми се нещо интересно, Part II

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Thu Sep 11, 2008 10:05 pm

Звинявай, но къде ще ги турите сичките? o.O
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Sep 11, 2008 11:59 pm

Довечера ще го мислим :)
А като ги наредиме сичките, ще направя снимки и ще пратя.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Sep 12, 2008 4:14 am

Първите колонки (Xbox) са малко по-маломощни (сиреч могат да озвучават само малка дискотека) и звукът е мъъъничко под вторите (Logitech Z-5500), обаче имат някакво уникално количество опции и екстри.
Logitech-а пък са от най-добрите хай-енд компютърни колонки на пазара откъм звук (THX Certified) и по-мощни няма (505W RMS ЗОМГ), а и имат директен вход а-ла стандартни PC колонки.
Абе и двата сета са кийпъри и нямат стареене, както са в хай-енда. Грехота е да разкараме единия :)

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Fri Sep 12, 2008 9:19 am

Ми разкарвате и двата и си купувате трети:) Разбирам ви дилемата, но все пак ми се вижда крайно безсмислено да държиш два чифта дискотечни колкони вкъщи...
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Sep 12, 2008 9:58 am

Въпросът е какви трети, като явно са търсели общо-взето най-доброто, когато са избирали вторите :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Fri Sep 12, 2008 10:33 am

Която уредба им омръзне ще ми я подарят за 60 годишнината :mrgreen:

User avatar
B. Delvig
Sorcerer
Posts: 354
Joined: Tue May 18, 2004 6:58 pm

Post by B. Delvig » Fri Sep 12, 2008 10:35 am

И ако третите са по-добри от вторите, то как ще наричаме от сега нататък последните?
Хеликоптерите са душите на взривени танкове...

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Fri Sep 12, 2008 10:36 am

Уредбите са хубаво нещо, въпроса е дали имате условия да ги надувате максимално или няма да ви позволят :).

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Fri Sep 12, 2008 3:54 pm

Всъщност въпросът е дали отзад има достатъчно от нужните джакове, за да се вържат едновременно комп, Xbox360, PS3, PS2 и евентуално лап-топ...

Иначе май живеем над паркинга, в ъглов апартамент сме (2 от стените ни са навън), колонките са в хола, а за да стигне звука до другите ни съседи, трябва да мине през спаллнята и през коридора и външния коридор. Така че можем да ги надуваме в общи линии. Не че аз понасям да ми е силно, но Сашко много обича. Ще намерим компромисен вариант. Обаче така и не ги вързахме снощи. Днес ще е експеримента.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Fri Sep 12, 2008 4:06 pm

AlDim wrote:Не че аз понасям да ми е силно, но Сашко много обича.
Ти не си ли Сашко :shock:

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Fri Sep 12, 2008 4:22 pm

Явно е някое от алтер-еготата, което му се е докопало до акаунта :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20293
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Fri Sep 12, 2008 5:50 pm

Трее им се напраи 3ти фамилен акаунт :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Rayko
Scholar
Posts: 148
Joined: Wed Dec 26, 2007 10:17 am

Post by Rayko » Sun Sep 14, 2008 7:35 pm

Днеска се натрясках със следната група- десетина германци, единия полу- йорданец, един австралиец, който живее в Норвегия, един нигериец, който живее в Русия, двама лондончанина и петима шотландци, единия от които четвърт- ирландец. Супер добре си прекархме в един автентичен пъб в Пърт. Станаха ми ясни две истини- малко нища сближават хората като добрата бира. Другото е за приятелството. Досега имах приятели в България колкото си ща, обаче като пристигнах в Шотландия без да познавам никой нещата се оказаха различни. Най-накрая някои писания, които преди смятах за сладникави ми станаха ясни. Колкото и добро да е даскалото и възможностите му/ работата/ яслата/ обора като няма с кой да ги споделиш и като няма кой да стои до тебе просто е шайт. За пръв път ми стана ясно колко важни са приятелите и колко е хубаво да винаги да има някои които да ти пази гърба. Един от малкото ми проблясъци през живота...
Slaughter the mutant, purge the unclean, burn the heretic!

User avatar
PrivateRaio
Misting
Posts: 342
Joined: Tue Jun 20, 2006 4:01 pm
Location: София

Post by PrivateRaio » Mon Sep 15, 2008 9:59 am

как я събра тази тълпа, ти си знаеш :D бая екзотика сте внесли в бирарията...наздраве...

а за приятелите - много си прав, без тях не може. То човек с приятели живее, не с роднини, аз поне така мисля.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Sep 15, 2008 6:18 pm

Сходен експириънс, ама без напиването. Вчера бях на барбекю у една китайка. Останалите гости включваха: още един китаец, двама индийци, мексиканка и испанец. Плюс мъжа ми разбира се. Това е малка част от интернационалната ми група тука в Калгари. Беше много яко, но това за приятелите е вярно - новите, които си правя тук, някак не мога да ги почувствам като старите и ми е самотно.

Иначе после дойдоха да ни сложат интернета и телефона. Оказа се, че и модемът, и телефонният терминал са прецакани, така че сега чакаме техник, който да поднови тези чисто нови части. 0_0
Техникът вчера каза, че такова нещо му се случва за първи път - два различни проблема едновременно (а проблемът на модема никога не го е виждал).
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 57 guests