Случи ми се нещо интересно, Part II

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Tue Oct 15, 2013 2:31 pm

Чакам "с нетърпение" и аз градината, по същата причина. Дано позасили малко имунитета покрай братовчедите - те ги карат всичките болести в комплект :)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Mushu
Aes Sedai
Posts: 1651
Joined: Tue Apr 13, 2004 11:39 am

Post by Mushu » Tue Oct 15, 2013 2:36 pm

Гарантирам, че ще има ефект, макар че така или иначе ще ги е изболедувало нещата детето, тоест тревогите си ги има.... Но друго си е да си боледува докато е в къщи, а съвсем друго като се разнася по градините, където вирусите сякаш си живеят целогодишно :)

User avatar
termit
Jaghut Tyrant
Posts: 1758
Joined: Thu Jan 15, 2004 5:04 pm

Post by termit » Tue Oct 15, 2013 5:59 pm

Да, доста и харесва. Но е частна градина с 20-на деца в смесена възрастова група, не е масовка и всички на една възраст като държавните.

Сагата с телевизора е за маса с бира ;) Надявам се да дойда на следващото събиране, ще разказвам тогава. За компенсацията се отказах да се боря, най-вероятно нямаше да я взема така или иначе, защото в основата е токов проблем, а блокът няма акт 16. Иначе си е тяхна грешка (макар и върл малшанс - върпосният токов проблем е доста рядко срещан), но ми остави адски кофти впечатление как първата им реакция беше да се опитат да се измъкнат по терлици и да обясняват как вината не е при тях и прочее.
Elves dig rocket launchers.

User avatar
gal.eon
Adept
Posts: 220
Joined: Thu Jul 31, 2008 2:10 pm
Contact:

Post by gal.eon » Sun Oct 20, 2013 2:38 pm

Търсих в Замунда дискография на бандата "Atheist". Имаше. Торента беше свалян 666 пъти. :)
В края на краищата няма жив човек, който да може да разбере другия, защото всеки от нас гастролира пред отделни хора с отделни, избрани измислици от собствения си аз!

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jan 16, 2014 4:36 am

Не баш на мен, но на моя съквартирант, който работи в Блумингдейлс (ултра скъпчийски магазин, който продава всичките турбо гъзарски марки дрехи и аксесоари, най-често на мексикански петролни магнати). Та някаква богата дама от по-тежкия тип му предложила private modeling, вкл. "at parties", което може да е както супер шейди, така и реален гиг. След това обаче добавила, че иска той да я язди (буквално, да седи на гърба й, докато тя е на четири крака), носейки само обувките и чорапите си, а тя да носи маска на прасе...

В смисъл...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Jan 16, 2014 5:16 am

Джизъс... Мислех, че само по аниметата ги има тея, но като пуснах сърч за BDSM pig в Гугъл, се оказа, че фетишът е доста популярен...
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Jan 16, 2014 10:05 am

Да, тва липсата на бащина ласка до кви ли не работи води :lol: :lol: :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Thu Jan 16, 2014 10:06 am

Roland wrote:Не баш на мен, но на моя съквартирант, който работи в Блумингдейлс (ултра скъпчийски магазин, който продава всичките турбо гъзарски марки дрехи и аксесоари, най-често на мексикански петролни магнати). Та някаква богата дама от по-тежкия тип му предложила private modeling, вкл. "at parties", което може да е както супер шейди, така и реален гиг. След това обаче добавила, че иска той да я язди (буквално, да седи на гърба й, докато тя е на четири крака), носейки само обувките и чорапите си, а тя да носи маска на прасе...

В смисъл...
Това като от текст на Риана

Tonight
I'm a let you
Be a rider
Giddy up
Giddy up
Giddy up, babe
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Fri Mar 14, 2014 9:01 am

Най-инцидентно така да се каже, взех че посетих CeBIT. Тотално извън моята сфера и не претендирам да съм разбрала каквото и да било, но имаше интересни лекции (които щяша да са дори по-интересни, ако разбирах повече от 50% от тях), но беше шаренко, интересно като за гледане и не съжалявам за изживяването. Но, да им го *цветист глагол тук* на цените за вход на панаира, да им се не знае. Имаше и едно бая тъжно и избледняло изглеждащо на фона на другите секторче за БГ фирми, което ми се стори да е лишено от популярност. За сметка на това, който е измислил дизайна на павилиона на Deutsche Telekom направо ми спечели сърцето със семплата но доста забавна визия, която се открояваше от останалите.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sat Apr 18, 2015 8:54 pm

Случва ми се да съм в Чикаго. Интересно е, но ме изненадват кофти улиците, питам се дали е локално явление или САЩ запада като цяло. Иначе е фън и за пореден път си давам сметка на колко хубав женски материал се радваме в България. :lol:
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Wed May 27, 2015 6:48 am

Пренасяме се в нов апартамент от днес за вчера. В смисъл, вчера харесахме апартамента, днес ни одобриха и уредихме транспорт и т.н. Сега трябва скоростно да съберем всичко в кутии и чували, щото в събота се изнасяме. А в понеделник се нанасяме на новото място.

Ебало си е капаците. Току що събрахме 3 огромни и тежки кашона с ДВДта, БДта, ЦДта, видеоигри, и прочее.

Преди 7 години влязох в тоя апартамент с ЕДИН куфар. Него нощ спах на земята и ползвах за възглавница голямата плюшена костенурка, която някои от вас ми подариха за сватбата. На следващия ден купих някви мебели на общата стойност от 200 долара от един, който се изнасяше. И Сашко цъфна няколко дена по-късно с разни работи откъм Торонто.

А сега ще натъпчем цял камион със скъпоценните си ВЕЩИ. Повръща ми се и се мразя за всичката тая гнусна консуматорщина.
Last edited by Amelia on Wed May 27, 2015 8:04 am, edited 1 time in total.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Wed May 27, 2015 7:57 am

Amelia wrote:А сега ще натъпчем цял камион със скъпоценните си ВЕЩИ. Повръща ми се и се мразя за всичката тая гнусна консуматорщина.
Преместването е идеален повод да поразчистиш боклука. Вервай ми.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20292
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Wed May 27, 2015 8:46 am

Хехех честито ;)

Стъфеца се трупа няма прошка. Аз се родих с киндъла в това отношение ;)

https://www.youtube.com/watch?v=MvgN5gCuLac
:ninja:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests