Форумно футболче

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Jun 30, 2008 12:33 am

Точно другата трудно ше сберете, заради абс. монументалния лайфтайм икспириънс, който е концертът на Дъ Тру Метъл Кингс в Каварна. :wink:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 30, 2008 12:34 am

Дам, твърдо. И бтв, аз съм свободен и през седмицата за некви по-камерни изживявания, пък и за цели, ако има мераклии след работа.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 30, 2008 12:35 am

ОМЕГА-яко беше. Директно предлагам да започнем да го правим редовно. Извинявам се за един последен път за грубите влизания в началото, просто не бях играл от много време.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Jun 30, 2008 12:38 am

Е няма нищо. :wink: Изненадващо, но Рол беше много по-разрушителен, скачайки ми при първа възможност В/ХУ БОЛНИЯ КРАК СЛЕД КАТО ГО БЯХ ПОМОЛИЛ (ИЗРИЧНО И ЛИЧНО НЕГО) да не го прави. :) Болката.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 30, 2008 12:40 am

Аз скачах върху топката, ама малко неточно :oops:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Jun 30, 2008 12:46 am

Случва се. :mrgreen:

Аз да се извиня пък, че допуснах да паднем, като не вардих и минута от мача - пласирайки се напред, където, на тоя етап няма реална полза от меня. Ма ми се тичаше, шот съм във форма. Есента, свалил и последните сланини, вече ше мога да се движа ловко и ползотворно. :wink:

Поне нанизах един от малкото ни голове, де. (7:4 завърши май).
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Mon Jun 30, 2008 12:46 am

Moridin wrote:Тишо много градивен, Емо много пробивен, немат спирка.
абе май Емо беше градивния, иначе и двамата бяха доста зли, да :)

А болния крак и острите влизания - мен още е болеше малко крака от миналия път, но въпреки опитите на Валери и Пъгсли ми се размина май :)

следващия път ако сме 10-на човека заради концертите - пак там, ако сме повече май по-добре да изкопаме по-голямо игрище наоколо. Предполагам ще е пак неделя, в който случай форумното баскетче ще е събота (Шайха да тренира, следващия път поне един кош да ми вкара :twisted:)
Scalpel. Sponge. Magic Wand!

User avatar
Roamer
Ascendent
Posts: 4895
Joined: Wed Jan 03, 2007 5:25 pm
Location: Hier ist hier und jetzt ist jetzt doch jetzt ist jetzt schon nicht mehr da...
Contact:

Post by Roamer » Mon Jun 30, 2008 1:12 am

Мдааааа, бележки, които оставям за мен самия за следващо спортно мероприятие:
- повече от 25 часа сън в предишните пет дни;
- повече от две яденета в предишните 24 часа;
- малко повече мисъл в боя :) а не, както ми се случи два пъти, кат' видя топка, да се хвърлям да я хващам, и като не успея, да се окаже, че съм оставил празна врата при доста нахъсани нападатели :)

Иначе страхотни благодарности за всичките ми съотборници, които на практика не ми оставяха възможности да покажа колко калпав вратар съм :) И страхотни благодарности за противниците, които все пак помогнаха за една жива и интересна игра :)
Eric: I use my sword to detect good on it.
Ed: It's not good, Eric. It's a gazebo.

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 30, 2008 1:12 am

На мен отзад ми трябва още един защитник и ще видите какво се казва великата китайска стена с малко тактика, викам да навием и други хора да идват че да стане убер здраво съвсем! :D

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Jun 30, 2008 1:55 am

Muad_Dib wrote:На мен отзад ми трябва още един защитник и ще видите какво се казва великата китайска стена с малко тактика, викам да навием и други хора да идват че да стане убер здраво съвсем! :D
Абе със Симича се справяхте толкова добре в защита, че почти ме отказахте от всякакви мераци да тръгвам в нападение. :mrgreen:

За мен Пъгсли беше откритието на мача обаче. Енрейджнатите му втурвания към топката избиха рибата просто. :rofl:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Mon Jun 30, 2008 2:04 am

Поне си я гонеше после. :mrgreen:

Пращи от позитивна енергия момчакът.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Jun 30, 2008 10:44 am

Ако и не от координация, ма аз да не говоря... :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 30, 2008 10:52 am

Мен Шайхът доста ме разочарова - бавен, тромав, нон-стоп чакащ на "гюме", никаква мисъл в атака, през цялото време бях сигурен какво ще направи. На фона на всичките тия закани очаквах повече. ;)

Ако аз не бях успял да пресека един пас навреме, както и Симеон И Пенчев да не уцелят топката заедно даже и гол нямаше да вкара, ама какво да правим :lol:
Last edited by Muad_Dib on Mon Jun 30, 2008 10:56 am, edited 1 time in total.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Mon Jun 30, 2008 10:55 am

Абе всички играха добре. Дайте да измислим как да повторим тази седмица.
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Jun 30, 2008 10:57 am

Еми нали металягите са на Каварна, айде петък и тва е.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 13 guests