Весел поздрав от Шайхири!

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Mon Dec 17, 2007 8:44 am

Morwen wrote: Първо успя да изкараш, че реномето на списанието се дължало на трола на форума. Толкова зле ли пишем в това списание, че темата за големината на Шайховия дедов да е голямата му притегателна сила? Мерси.
Явно според него е така. Можем да направим специална притурка специално за Валери, явно останалите работи са му скучни.
После успя да кажеш, че тук сме пишели свободно само (разни вариации на хора) и аз и Марфа. Не знам с какво сме ти толкова черни аз и Марфа, че ни буташ във всеки втори пост за несправедливостите, но с това само ти се излагаш. И обиждаш нас двете, колкото и да е може би неволно.
Напротив, съвсем волно си беше.

По третия пункт просто нямам какво да добавя. Съгласна съм с Морвето, но вероятно за това е виновна световната конспирация, обединила сили с цел да скрие специално на Валери копчето за едитване на постове. Това просто няма как да е бъг, това не е бъг, това е заговор. И в него освен админите и модовете участват Големия Брат, Морвето и аз. Бактън.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Mon Dec 17, 2007 9:40 am

Вие двете сериозно ли?
1. Напълно съзнавам колко неблагодарно е да приемеш ролята на админ или мод. Предполагам почти толкова, колкото да си редактор на медия. Представям си колко "майни" отнася Т. Тошев ежедневно, но си върши работата както може човекът.
2. О-бозе-почившата тема въобще не я оплаквам. Но я пуснах не за да провокирам когото и да било, а защото съществува и защото исках да видя други възможни отговори. И имаше добри попадения. Е, видях ги, стига ми. По същия начин бих могъл да пусна пул на тема "За или против браковете със секс роботи", примерно. Защото темата съществува и защото ако не е особено актуална днес, ще бъде утре, и защото доколкото схващам, ШД все пак не е списание само за литература и не се казва сп. "Славейче", примерно. И да, в пъти по-зряло е, отколкото някои други сайтове.
3. След като на моите 55 разбирам, че патосът във виртуалното пространство е опасен, ако не и излагащ, може би е време и някои други, по-зрели хора да го разберат.
4. Поста на Алекс в темата за представяне наистина го оценявам, затова, защото е един остроумен опит за отговор на въпроса така, както е зададен от самия админ.
Последно: ако някои дребни недоразумения от последно време ще развалят приятелството ми с хора тук, най-искрено бих съжалил.
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

Алекс Султанов

Post by Алекс Султанов » Mon Dec 17, 2007 10:37 am

AlDim wrote:Наслушахме се за сексуалните подвизи на фиктивния образ Шайхири.
Сега ще слушаме за сексуалните подвизи на съвсем истинския Алекс Султанов!

:ghostche:
Така ли? :) Фактологията отговаряше на документалните стандарти - въпросът е, че само фиктивен образ би я споделял, особено в познатия формат.

Така че можем всички да споделим искрената радост на Джайм. Аз поне.
JaimeLannister wrote:Отървахме се....
Най- после...
:)

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Dec 17, 2007 10:45 am

Алекс, предай му ако го мернеш некъде Шаха един поздрав с тва :)

http://www.vbox7.com/play:a3538e1f
:ninja:

Алекс Султанов

Post by Алекс Султанов » Mon Dec 17, 2007 11:11 am

Тенкс. 8-) "Шайхири" точно това означава в превод, между другото: "шутът", "човекът на смеха". (Добре, че никой не знае въпросният език, де. :wink: )
Xellos wrote:Радваме се, че сме помогнали в писателския ти експеримент и трупане на опит и сме насреща за нови преживявания. Надежда за кратко посвещение в излизащитете ти някой ден авторски книги ще ни сгрява отвътре ;)
Иронията ти е неизбежна. Всъщност, ако не се познавахме лично с повечето от вас, щях да се чувствам доста гузен. Все пак се надявам, че никой не смята, че съм ви "използвал" несправедливо по някакъв начин. Рисърчът си е рисърч, но и той, и целият смях бяха главно за моя (на Шайхири) сметка, а не за ваша. Заедно се смеехме на едно и също. :) За разлика от варианта на адаша Коен (Борат/Али Джи), където главният герой, жертва и обект на изследване всъщност е публиката, вашите реакции просто създаваха нормалната среда, на фона на която абсурдизираният образ да разцъфне по-ярко.

А ако "книгите" изобщо излязат, както с право се съмняваш, едно посвещение на всичките ми приятели тук наистина би било най-малкото, което бих могъл да направя за вас. :oops: :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Dec 17, 2007 12:46 pm

Дюд... ще ми докараш диабетна кома. Намали захарта, плс :neutral:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Mon Dec 17, 2007 12:51 pm

Трогателни сте, особено Ксела :mrgreen:
Комши, вземи намини тия дни към нас на чашка, да видим с тоя едит да го оправим нещо...
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Dec 17, 2007 12:53 pm

Нема страшно де, аз обичам да ми пишат името на втора станица, ма до са само под "Предпечатна подготовка" - Н.Н..

Некой некъде беше казал, че "Книга, която няма на кой да се посвети не си струва труда". Тъй, че лошо нема.

Нема ти откажа, дърти хитрецо ;) Ама се прибирам от работа към 8 тепърва ;(
:ninja:

User avatar
Muad_Dib
Shadowdancer
Posts: 10972
Joined: Mon Oct 04, 2004 3:12 pm

Post by Muad_Dib » Mon Dec 17, 2007 2:36 pm

ако "книгите" изобщо излязат, както с право се съмняваш, едно посвещение на всичките ми приятели тук наистина би било най-малкото, което бих могъл да направя за вас.
GIVE.
ME.
A.
BREAK.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Mon Dec 17, 2007 2:41 pm

Алекс Султанов wrote: А ако "книгите" изобщо излязат, както с право се съмняваш, едно посвещение на всичките ми приятели тук наистина би било най-малкото, което бих могъл да направя за вас. :oops: :)
Поименно. И ако ме пропуснеш - ще ти се случи случка. :mrgreen:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

zhivik
Archmage
Posts: 2252
Joined: Fri Jul 09, 2004 3:59 pm
Location: Off from the circus

Post by zhivik » Mon Dec 17, 2007 3:03 pm

В тази връзка, Алекс, не те ли накара точно моята язвителна натура да ускориш издаването на "Танц с вятъра" за ... октомври? Поне имам такива спомени, когато беше се оформила дискусия относно това колко книги, различни от книги-игри и стратегии (или стратегеми, или там каквото беше) имаш издадени. То верно, че не е много просто (и евтино) да се издават книги в наши дни, ама не е като да не познаваш хора с опит, все пак.
This signature is not yet rated

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20295
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Mon Dec 17, 2007 3:12 pm

Amelia wrote:
Алекс Султанов wrote: А ако "книгите" изобщо излязат, както с право се съмняваш, едно посвещение на всичките ми приятели тук наистина би било най-малкото, което бих могъл да направя за вас. :oops: :)
Поименно. И ако ме пропуснеш - ще ти се случи случка. :mrgreen:
Тебе ти се изплъзна вече от ръцете, немаш основания за иск :).

Иначе съвсем сериозно винаги съм готов да помогна с некъф предпечат, кат заизлиза книжката. Имам некъф спомен, че с Плеяда нещо бачкахте по списание/книги-игри? Не зиам скъпо :oops:
:ninja:

User avatar
BaYa
Forsaken
Posts: 3002
Joined: Thu Jul 27, 2006 10:20 pm
Location: На топличко, във въображението ми!
Contact:

Post by BaYa » Mon Dec 17, 2007 3:46 pm

Алекс Султанов wrote:Тенкс. 8-) "Шайхири" точно това означава в превод, между другото: "шутът", "човекът на смеха". (Добре, че никой не знае въпросният език, де. :wink: )
Лаи на л'дин д бабък, я зуамал. Ау ла жбътлък л'айнин!!! :twisted:

А има и такива които разбират, но са си хора дискретни!!! :mrgreen:
Luxury is a matter of having options!!!
Не е по-богат който има повече, а който се нуждае от по-малко!
¡Hagas lo que hagas - la cagas!!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Mon Dec 17, 2007 4:10 pm

Кво го изядохте братче, спрете се :)
This is it. Ground zero.

User avatar
kalein
Arcanist
Posts: 904
Joined: Tue Feb 15, 2005 5:08 am
Location: smiling next to you
Contact:

Post by kalein » Mon Dec 17, 2007 4:11 pm

Xellos wrote:Иначе съвсем сериозно винаги съм готов да помогна с некъф предпечат, кат заизлиза книжката. Имам некъф спомен, че с Плеяда нещо бачкахте по списание/книги-игри? Не зиам скъпо :oops:
А аз съм обещал Човешката да помага с разпространението.

Изобщо, хубаво нещо е това смяната на имиджа... :D
Аз съм мазохист. От грубостта и агресивната глупост ме боли ужасно, но нещо ме кара да продължавам...

Ако не харесваш думите ми, спомни си: винаги можеш да ми спретнеш бан.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 103 guests