Gamers' Workshop спира да излиза

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6912
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sun Mar 23, 2008 3:47 pm

Я помисли малко, дали ги пускат Уъркшоповци?

Това дет се мъдри отдолу на сайта може да е малка подсказка:
Copyright (c) 2002-2008, HomeLan Opplc.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sun Mar 23, 2008 3:53 pm

Ясна ми е работата - за пореден път датаджии се "изсраха" върху името Workshop. :evil:. Успяха да закопаят една легенда а сега се погавриха и с авторите. Не трябваше Freeman навремето да се продава на датата.
R.I.P. Workshop както те познавахме.

User avatar
DELgado
Elder God
Posts: 5427
Joined: Thu Jan 04, 2007 3:10 pm

Post by DELgado » Sun Mar 23, 2008 6:06 pm

Е тея от Датата наистина са ебаси и педерасите, с извинение. Не стига че закопаха най-якото бг гейм списание евър ама дори и последния брой не издадоха. :evil:
I am Fire! And LIFE INCARNATE! Now and forever . . . I am PHOENIX!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Mar 29, 2008 7:45 pm

Вижте какво са написали на сайта на Workshop-a :

""
Уважаеми потребители и приятели на Gamer`s Workshop и Games.BG

С удоволствие Ви съобщавам че работата по Games.BG приключи.

Бързам да дам обещаната информация във връзка със списанието и последния брой към него.
Със съжаление ви съобщавам, че повече книжен вариант на Workshop няма да има. Но истината е, че списанието никога не е могло да си покрие разходите и от години е изкуствено подържано живо. Това и е причината да преминем към електронен вариант на списанието, а именно настоящата страница, в която вече редовно се пускат новини, ревюта и др.

Последния брой на Workshop ще се пусне в страницата във флаш вариант тип книжка.

Добрите новини са, че цялата 10 годишна история на списанието може да я намерите в страницата напълно безплатно, както и всички свързано с бъдещи игри и развлечения.

Целта ни е Games.BG да стане най-големия български информационен портал за игри.

Естествено това няма как да стане без вашата помощ. Разчитаме на вашите мнения, препоръки, критики и съвети, за да можем наистина нашата цел да я превърнем във факт.

Основните фигури, който в момента се занимават с правенето на тази страница са:

- Koralsky
- Snake
- Целия екип от програмисти и администратори на Data.BG

Демек- нито един човек от истинския Worshop освен Snake. Датата явно смятат да изпозват наготово името за да си правят сайта за игри вместо да го почнат начисто както GamerzHut.
И това ми го пише някой си Bolerо ( непознат за мен човек явно от екипа на датата) който една статия не е написал за Workshop и изведнъж става водещ в екипа. WTF???? , То не че е останал някакъв екип де.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Sat Mar 29, 2008 7:58 pm

Тоя Bolero май е шефа на data.bg, ако не се лъжа.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Mar 29, 2008 8:08 pm

Demandred wrote:Тоя Bolero май е шефа на data.bg, ако не се лъжа.
Няма да се учудя- чудя се само на наглоста му. :?
Искат ли да си правят сайт да си го кръстят Data games или нещо подобно , не да тръбят как пазели името на Workshopa. И е много цинично да напишеш че от години списанието се е поддържало изкуствено, но видиш ли - за прощален брой нямало възможност. И това го казва тоя който вади парите.

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Thu Apr 03, 2008 6:24 pm

Последния брой се намира на страницата на games.bg за безплатно сваляне като pdf 75 мб.
Който иска да се ориентира и да тегли.

П.С. Hall of fames- е , не си представях AlDim и Roland така- вдигат ми се в очите :wink:

Повече няма какво да се добави- всичко е изписано и казано вече. Достоен край на една легенда. :cry: :cry: :cry:

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Thu Apr 03, 2008 11:10 pm

Е честно си признавам, не мога да го прочета. Поне не в момента. От толкова време не си го купувах и все пак ми е супер криво от спомени. Досаден сантиментален тип...

Обаче баси и броя :) Цялата есен 2007 с осемте й хиляди брутални игри нашлякана тук.. Знам, че не е много коректно спрямо авторите, но според мен за такъв брой човек.. абе няма какво да му съжалява за парите. Парите са част от по-глупавия свят - тоя, в който ГВ може да е бил реално, но в който иконата му определено не беше и аз бих искал да си остане така.
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] and 20 guests