Най-яко гадже

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Lews
Scholar
Posts: 146
Joined: Tue Jan 13, 2004 3:34 am

Най-яко гадже

Post by Lews » Fri Apr 16, 2004 6:21 am

Покрай темата на Ян за първата целувка ми хрумна да пусна и аз една подобна тема. Кое е било най-якото гадже с което сте "ходили" въобще? Какво ви харесва в нея/него?
Аз никога няма да забравя едно момиче, с което ходих преди 2 години, тя бе от Бразилия хехе, няма смисъл да казвам какво ми харесваше в нея най-много, if you know what i mean;)
"Сърцето ми е мрачен леден храм -
и боговете кървави не моля...
Изгубих всичко,за да го създам -
железен и студен по моя воля..." Дара

User avatar
Havelock Vetinari
Scholar
Posts: 123
Joined: Sat Jan 31, 2004 5:25 pm
Location: София

Post by Havelock Vetinari » Fri Apr 16, 2004 9:56 am

Много добре танцуваше самба? :lol:
Not the really high, creative loathsomeness of the great sinners but a sort of mass-produced darkness of the soul...
Танго

User avatar
Caliostro
Farmer
Posts: 62
Joined: Tue Jan 20, 2004 3:08 pm

Post by Caliostro » Fri Apr 16, 2004 10:05 am

За мене най-якото гадже си остава една моя втора братовчедка! Прекарах една незабравима вечер с нея, всъщност първата в която се запознахме. Любов от пръв поглед, бяхме на 18.. тя на 16 мисля.... Никога няма да забравя начина по който ме омагьосваха дългите и кестеняви коси.. и дълбоките маслинено черни очи... затварям моите и отново потъвам в тях... прелестно и тъжно... и двамата съзнавахме че сме за последен път заедно...
По-добре късно, отколкото по-късно!

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Fri Apr 16, 2004 10:17 am

Ми една каратистка:) Можеше да ме претрепе с една ръка :P От тва по-яко, здраве му кажи...
Иначе, имаше едно девойче...ама твърде болезнена темата
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
traveller
Farmer
Posts: 55
Joined: Tue Jan 13, 2004 8:47 pm
Location: The Land of Bliss

Post by traveller » Fri Apr 16, 2004 7:49 pm

Ей тук сега ще кажа едно нещо, което си е, подчертавам, лично мое мнение, които не иска да не му обръща внимание. Нямам какво да разкажа за моето най-яко гадже, понеже просто не съм имал близки отношения с жена за повече от седмица (най-често само за една нощ) и не мисля и да имам, поради простата причина, че жените винаги се опитват да манипулират. Ама винаги. Това всеки го знае, но никой не обръща внимание, виждал съм толкова фрапиращи случки, в които някои мъж просто прави всичко и всичко за приятелката си само и само тя да не го изостави, да не говорим как тя дори се опитва да го раздели и с приятелите му, понеже иска той да прекарва повече време с нея. Ами тва става почти винаги - дори и след време ако на сцената излезят любов и силни чуства. Познавам и такива жени, които живеят само за да подчиняват мъжете на своите желания с гадните си подмолни игрички. За мен всяка една жена е такава (да не говоря за това,че жените майки манипулират постоянно и децата си) и просто си държи на тия си способности за да не се чуства слабия пол, знам ли. Обаче аз винаги ще държа на самоуважението си и на това никой да не подчинява живота ми на своите желания. Пиша го всичко това просто понеже ми е чудно дали някои от мъжете тук не се е сблъсквал и той с тва усещане. МОже би на този пост не му беше мястото и тук, обаче макар и да се отклонява в друг коридор си е точно по темата за гаджетата.Понеже точно тия, които са най-яки винаги искат най-много от теб.
The Self-Perfected State

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Fri Apr 16, 2004 8:55 pm

браво и аз съм от твойта партия
тъй де не чак толкова категоричноq но съвсем не съм на акъл за дълги връзки.

има твърде много други неща с които да се занимавам, или просто не съм срещнал подходящата

User avatar
thunder
Forsaken
Posts: 3376
Joined: Wed Jan 21, 2004 2:18 pm
Location: София

Post by thunder » Fri Apr 16, 2004 9:16 pm

Най-яко гадже? Що за въпрос? Ниеле, естествено :)

User avatar
Dedo John
Merchant
Posts: 97
Joined: Sun Feb 08, 2004 4:03 pm

Post by Dedo John » Fri Apr 16, 2004 9:49 pm

браво и аз съм от твойта партия
тъй де не чак толкова категоричноq но съвсем не съм на акъл за дълги връзки.

има твърде много други неща с които да се занимавам, или просто не съм срещнал подходящата
Аааа, сега ми се изясни защо пробваш да са цаливаш с момчета! :D Жените не са стока, верно. Язе затова предпочитам с козичката... По безопасно е, пък и по-евтино!
Къде ми е виаграта ?

Evolver
Smallfolk
Posts: 8
Joined: Sat Jan 24, 2004 9:05 am

Post by Evolver » Fri Apr 16, 2004 10:15 pm

Ivana.
GAME OVER. Evolver is champion.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Fri Apr 16, 2004 10:36 pm

За мене най-якото гадже си остава една моя втора братовчедка! Прекарах една незабравима вечер с нея, всъщност първата в която се запознахме. Любов от пръв поглед, бяхме на 18.. тя на 16 мисля.... Никога няма да забравя начина по който ме омагьосваха дългите и кестеняви коси.. и дълбоките маслинено черни очи... затварям моите и отново потъвам в тях... прелестно и тъжно... и двамата съзнавахме че сме за последен път заедно...
колко трогателно!
Какви братовчеди само имали хората....:)
Ми една каратистка Можеше да ме претрепе с една ръка От тва по-яко, здраве му кажи...
Тц, Тц....
Кикбокса е истината, Ян, каратето не струва, гледал си прекалено много филми с Джеки Чан/Брус Лий:)

Пък за мене.....
Ми аз общо взето внимателно си ги избирам, гледам всичките да са най-:)
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Apr 16, 2004 11:56 pm

Еми мойто най-яко гадже не е много яко, но признавам си, правя лицеви опори уж, и се надявам да заякне. В краен случай и до фитнес ше опрем. Някои биха я сметнали за леко космата, но честно казано познавам много по-космати. Та затова не търся кусури. Нежна когато трябва, или пък безмилостна - пак когато трябва. Мноу добре се разбираме. Ядем заедно. Спим заедно. Мием си зъбите заедно. Дори ми помага да си бъркам в носа. Колцина могат да се похвалят с подобно гадже? Просто живеем един живот. My sweet, sweet love...
This is it. Ground zero.

User avatar
The Dragon
Elder God
Posts: 9054
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:03 pm

Post by The Dragon » Sat Apr 17, 2004 10:31 am

Мор - изби рибата :D :D :D :D :D :D :D :D :D и всде пак мръдни до химическия - готини и лесни, пък и са ти близо.
The sinking of the Titanic was a miracle to the lobsters in the ship's kitchen.

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Sat Apr 17, 2004 11:02 am

Image
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Sat Apr 17, 2004 10:37 pm

Tuk,niakava diskriminacia zabeliazvam.Zashto momi4etata ne postvat :P ???

Ina4e,az si imam edno momi4e ot moia klas,mnogo si go obi4kam i cenia i taka :wink:

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Sun Apr 18, 2004 10:17 am

Хммм, не съм много сигурна какво точно разбирате под "най-якото гадже" ама все пак...Имаше едно момче, с което ходихме съвсем за малко. Тинейджърска работа, общо взето, но беше много готин. Красив, забавен, изобщо мечта. За съжаление на него все му бягаха очите по другите момичета /нормално все пак:р/, лошото беше, че не си оставаше само с гледането. Все шареше насам-натам и сега като поглеждам назад с чиста съвест мога да кажа, че се радвам, че връзката ни не издържа дълго. Само ядове щях да бера:)
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 79 guests