Идиот ли е Буш?

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Идиот ли е Буш?

Post by shayhiri » Sat Mar 31, 2007 6:17 pm

Да цитирам (в заглавието) една от последните теми в спама. Само че това вече не е шега. А е много сериозна обща тема, която засяга дори нас тука. Пускам я не за дискусии (политиката е най-мръсното нещо, наред с религията), а за размисъл.
Руското разузнаване: САЩ може да ударят Иран през април


Възможните цели вече са набелязани, има и готов план за действие, информира РИА "Новости"
31.03.2007
Американските въоръжени сили практически са завършили подготовката за възможна военна операция срещу Иран и биха могли да нанесат удар по ислямската република в началото на април, сочат данни на руското разузнаване.

САЩ вече са набелязали възможните цели на територията на Иран и в хода на маневри са отработили план за операцията, предаде РИА "Новости".

Според цитиран от агенцията представител на руските силови структури американското командване ще бъде готово за провеждане на операцията в първата половина на април, но решението за нея трябва да вземе политическото ръководство във Вашингтон.

САЩ заплашват Техеран с военна операция заради отказа на иранското ръководство да преустанови ядрената си програма.

Последната резолюция на Съвета за сигурност на ООН за Иран, приета миналата седмица, предвижда икономически санкции срещу тази страна, но изключва използването на сила.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Mar 31, 2007 6:36 pm

Е сеп ак руските обвинения никога не са били най-точната информация за политиката на САЩ...
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
shannara
Misting
Posts: 260
Joined: Tue Jan 11, 2005 1:39 pm

Post by shannara » Sat Mar 31, 2007 6:42 pm

Може да е пускано вече, но смятам, че клипът си е съвсем на мястото в тази тема:

http://www.youtube.com/watch?v=whhbPVrb5KM

Републиканец, консерватор и водещ коментират темата дали Буш е идиот или има проблеми с комуникирането.

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Mar 31, 2007 6:44 pm

Рол, на това се и надявам, засега, както и на последните много сериозни проблеми на Бушистите с вече демократичния Сенат, който нареди пълно изтегляне от Ирак още догодина. Но тези хора (зад sock-puppet-а Буш) вече са доказали, че не се съобразяват с абсолютно нищо и са способни на абсолютно всичко. Така че ще си отдъхна едва когато им видим гърба.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sat Mar 31, 2007 6:55 pm

САЩ ще нападат Иран?
Еми аре де, крайно време е.
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Mar 31, 2007 7:23 pm

Ся, ебаси и света. Начело на едната велика сила стои дебил. Начело на другата велика сила стои не особено изтънчен сериен убиец. Освен това си имаме Китай, а за разведряване на обстановката ни остава да се кефим на Северна Корея...
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Sat Mar 31, 2007 7:31 pm

Че какво му е на Северна Корея? Иш кви хубави северни корейки, I want more :lol:
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Mar 31, 2007 7:35 pm

Опасявам се, че би имал достъп до тях, само ако си висш функционер. :) Нали това е идеята на комунизма? Всички от народа са равни, за да може да не се пречкат на не-равните.

А са хубави, защото са слаби. А са слаби, най-вероятно, щото нямат кво да ядат.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sat Mar 31, 2007 7:45 pm

Бе важното е САЩ да очеше Иран.
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Mar 31, 2007 10:19 pm

Щот имат Ксеркс в ЦВ-то си нали :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Sat Mar 31, 2007 10:31 pm

Има к'во къде?
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sat Mar 31, 2007 10:57 pm

Ксеркс, персийски император, в CV = биографията си, използвах го в контекста на дискусиите по 300, благодаря за възможността да обясня в детайли и утрепя целия кеф от репликата си :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sat Mar 31, 2007 11:07 pm

Споко, проработи ;)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Sat Mar 31, 2007 11:40 pm

Не знам за вас, но аз лично силно се съмнявам руското разузнаване да разкрие на някаква информационна агенция какви секретни американски планове е научило. ;)
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Mar 31, 2007 11:40 pm

Marfa wrote:Споко, проработи ;)
Проработи и във филма, който ей сега гледах за трети път. Просто толкова ясно да се виждаше: това е непоколебимият Буш, това са демократите предатели, това е побърканият Ахмадинеджад. :lol: :roll: Хайде да се записваме в армията и да зачесваме арабеските!

Джайм, виждаш, че никой няма да се хване на трол-бейта (дано не се наложи да обяснявам). Ахмадинеджад има нужда от очесване, но последният на тая земя, който има право да го направи, са несравнимо масовите убийци зад Буш, подложили на геноцид собствения си народ и погазили волята на целия свободен свят - от който почти са успели да отделят Америка, иронично.

Дем, човек никога не знае откъде ще изскочи заекът. Освен това аз не съм се притеснил от конкретната новина. Използвам я просто като повод, за да ви обърна внимание върху кофти ситуацията.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests