За спама

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Feb 21, 2007 12:00 pm

Corwin wrote:Рандъм генерираният спам обикновено има прикачена картинка...
Ето кой всъщност е виновен за спама! :shock: През цялото време и било пред очите ни!!
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Feb 21, 2007 12:37 pm

е,кактусите и аз ги уважавам,но майка незнайно как успя и такова да умори :shock: колкото до физическия спам,съгласна съм с Термита.А този в мейла хич не знам как се намъква-веднъж си направих чистак нова поща,не помня за какво ми трябваше,но след 1 час вече имаше спам вътре :evil:
Image

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Feb 21, 2007 12:37 pm

Ми мен пък като ми стои в бълка, не ме притеснява :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Corwin
Archmage
Posts: 2002
Joined: Fri Mar 26, 2004 3:41 pm
Location: Land of Supidity

Post by Corwin » Wed Feb 21, 2007 1:43 pm

Хм тогава може да провериш в безпаника.цом. Там имаше някво цвете динозавър дето трябвало да се полива веднъж на 50 години..
Ако успеете да го уморите и него...
I like rusty spoons....
I like to touch them...
It's almost orgasmic...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Wed Feb 21, 2007 1:47 pm

Е тва е супер лесно :) Просто го поливаш ежедневно и то се удавя.
And you can't dance with a devil on your back...

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Wed Feb 21, 2007 8:26 pm

***
Last edited by Hijo de la Luna on Thu Mar 22, 2007 9:45 pm, edited 1 time in total.
Gone for good

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Feb 21, 2007 8:39 pm

Кой природолюбител планира хладнокръвно и в детайли ("докато все още минава през вратата") как да "се отърве" от любимото си растение-другар, с което е делил добро и зло? :shock:
майтап
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Wed Feb 21, 2007 8:41 pm

***
Last edited by Hijo de la Luna on Thu Mar 22, 2007 9:45 pm, edited 1 time in total.
Gone for good

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Feb 21, 2007 8:43 pm

Продължава да ми звучи като предумишлено убийство. :evil: Палма на открито.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Wed Feb 21, 2007 8:48 pm

***
Last edited by Hijo de la Luna on Thu Mar 22, 2007 9:44 pm, edited 1 time in total.
Gone for good

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Wed Feb 21, 2007 8:50 pm

Грижи се добре за нея. :neutral: Ако се случат все така не-зими оттук-нататък, може и да оцелее. Късмет и на двамата!
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20289
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Thu Feb 22, 2007 1:30 pm

Ей тва е най-идиотския спам който съм получавал. как да е повярваш после в некъф компютърен разум :shock:
dwpignoufsm@pignoufs.com
Between these main parcels of.

He loses more Ill entreat youIn.

Or French let him speak to. Thee again I carenot yet art. Andtraitors too in her they.
Worthy Frenchmen let higher.

Be blamed in the command of. Ever we are natures these are.
:ninja:

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Thu Feb 22, 2007 5:22 pm

***
Last edited by Hijo de la Luna on Thu Mar 22, 2007 9:44 pm, edited 1 time in total.
Gone for good

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Thu Feb 22, 2007 6:03 pm

Hijo, ти си много добър човек. :) Вече мога с чисто сърце да го кажа. Никакъв сарказъм нямаше, разбира се, но затова пък здраво се занасях, както обикновено. Даже пише за всеки случай "майтап" с бели букви в първия ми пост от палмовата серия. :lol:

Просто исках да видя дали си искрен в грижата си към живинката (и да се позанасям :oops: ). И чак ми стана съвестно, като видях колко е важно за теб. Къде ти е селото? Сигурно е доста на юг. Вече още по-искрено ти пожелавам успех и с палмата, и с мандаринката. :D Едно време на мойто село до Търново (аз съм си селянче) завивахме много усърдно смокинята, за да я зазимим - и пак половината пъти измръзваше, горката. И само слушахме как някъде на юг гледат кивита, представяш ли си. Майка ми, изключително предприемчив човек, се размечта, купи едно киви (бяха много редки) и със семките му опъна цели десетина лехи пълзящи по телта резедави растенийца, но гаденцата така си и измряха трагично от студ, без да вържат плод. Само дето се облизвах. Сега обаче вече изобщо няма зима, поне последната година, така че всичко това е вече в историята.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Feb 22, 2007 10:37 pm

Ники, подозирам, че твоя спам, дето го цитираш, цели ативирането на някой манджурски кандидат :roll: Мен например ми подейства странно и взех без видима причина да се оглеждам за остри предмети :? Ш'та помоля да не пускаш такива кодове толкова лековато, че после някой като убие Буш и Путин, и нагласи сценката как двамата са загинали заедно в леглото в компрометираща поза, нали се сещаш кой ще е виновен?! :twisted:
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests