Съжелявам за флуда, но копелеценцата...

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Съжелявам за флуда, но копелеценцата...

Post by inkheart » Thu Aug 03, 2006 1:14 am

който са хакнали сайта направо прекалиха с наглостта и и вече на три пъте се издадоха злобно. Тази вечер ми се логна мистериозен "хакер" от Варна, който започна да ми опява, че не му било платено за да ни хакне сайта. После споменава името Огнян (Огнян беше баннат и изритан клуба заедно със Стефан aka Celeborn).
Хакера излиза от ICQ, след малко влиза пак и ми казва, че понеже му платили само на половина ще ми прати скрийн и ме заплаши, че ако го издам лошо се пише на сайта :)
Защо ви флудя във сайта питате вие. Ами защото ето какво има на скрийна
Spoiler: show
Image
Патетично? Мисля, че хлапаците ни взимат за зелен хайвер и си правят доста подри шегички с нас не мислите ли?
Това като нищо може да е Celeborn или патетичния Муки. Или някой, които мноого ме мрази.

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Thu Aug 03, 2006 1:21 am

Само да кажа в добавка, че това е много тъп начин да натопиш някого.

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Thu Aug 03, 2006 2:19 am

Пич, само не разбрах какво общо имат с нас вашите лични проблеми? Ако си мислите, че ще се впечатлиме от някакви очевадни фейкове, сте сбъркали. Тука сега какво се очаква - да изпаднеме в теории на конспирацията кой ви е хакнал кирливия сайт? Ми нема да стане. :evil:

Истината е, че сте фанатици-дразнители и на някого най-накрая му е изкипяло лайното и ви е направил тоя мръсен номер. Дали е Огнян, Боян, Драган или Петкан - все тая. А може би е било оперативно звено на Световната Анти-Станек Конспиративна Организация... Нема значение - бегайте да лъскате светещите мечове и не ни занимавайте с историите си.

Аз имам един въпрос към SD админите - защо тия хубостници от Цитаделата на глупостта не са с вечни банове по IP, ами им се позволява да си драскат глупостите и тука? Image
:shark:
Feel the summer!

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Post by AlDim » Thu Aug 03, 2006 7:44 am

:monkey:

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Aug 03, 2006 7:44 am

E нали уж го знаехте кой е. Кви са сега тея
Това като нищо може да е Celeborn или патетичния Муки. Или някой, които мноого ме мрази.
?
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Aug 03, 2006 7:52 am

кх-кх-кхм....ъъъъъ....втф?????
Image

User avatar
Брат Прокопи
Smallfolk
Posts: 3
Joined: Tue Aug 01, 2006 12:58 pm

Post by Брат Прокопи » Thu Aug 03, 2006 8:57 am

О, Боже! Шапка свалям на мукльо за тази византийска интрига, евала просто! Идея нямам как подобно нещо се е завъдило в главата на травеститче с една мозъчна гънка, това е все едно на амеба да й хрумне идеята за Теорията на Относителността все пак!!! Мисля, братя, че тука имаме очевидна проява на спонтанна еволюция... :roll:
In nomine Patris et Fillii et Spiritus Sancti

Amen

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Thu Aug 03, 2006 9:03 am

Дам, еми евтино е доста. :roll: :roll: :roll: Мен ми е по-любопитно ти що не си му/им повярвал, като са ти пуснали тоя "лог", Раз? Впрочем, аз най-малкото никога не съм мислел за теб като за "Васил", то и това е достатъчна следа :)

Амос, не сме ги баннали по IP щото е цигания и трябва конкретен повод за целта. Такъв няма налице, а не виждам що да изпадаме до злобна отмъстителност.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Freddy Krueger
Adept
Posts: 208
Joined: Tue Oct 05, 2004 3:02 pm
Location: Elm Street
Contact:

Post by Freddy Krueger » Thu Aug 03, 2006 9:23 am

Roland of Gilead wrote:Дам, еми евтино е доста. :roll: :roll: :roll: Мен ми е по-любопитно ти що не си му/им повярвал, като са ти пуснали тоя "лог", Раз?
ми не звучи като да си го писал ти.
FREDDY vs JASON
Winner Kills All

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Thu Aug 03, 2006 10:50 am

Лично съобщкение от Келеборн.
Защо по дяволите винаги когато решиш д алъжеш ме намесваш?

Сега ми звъни телефона, будят баща ми и ме търсят за да видя цяла тема абсурди. Добре, ето какво ще направя, казах на нашите какво е редно, нито ще ти падам до нивото, нито пък ще се занимавам със саморазправа. Просто най- лесният начин, няма да си легна и след 3 часа, заедно с леля ми Майя Гьошева, която е полковник в МВР отиваме в нашето райнонно, пускам им цяла проверка на моя компютър. След което те викат теб, ако съм го направил си понасям последствията, обаче, ако не съм ти ще понесеш доста повече неща. Утре ще решим най- накрая тоя проблем

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Thu Aug 03, 2006 11:03 am

Amos Trask wrote:Пич, само не разбрах какво общо имат с нас вашите лични проблеми? Ако си мислите, че ще се впечатлиме от някакви очевадни фейкове, сте сбъркали. Тука сега какво се очаква - да изпаднеме в теории на конспирацията кой ви е хакнал кирливия сайт? Ми нема да стане. :evil:

Истината е, че сте фанатици-дразнители и на някого най-накрая му е изкипяло лайното и ви е направил тоя мръсен номер. Дали е Огнян, Боян, Драган или Петкан - все тая. А може би е било оперативно звено на Световната Анти-Станек Конспиративна Организация... Нема значение - бегайте да лъскате светещите мечове и не ни занимавайте с историите си.

Аз имам един въпрос към SD админите - защо тия хубостници от Цитаделата на глупостта не са с вечни банове по IP, ами им се позволява да си драскат глупостите и тука? Image

Абе, човек. Замесват човек отвашия екип и форум. Не ти ли пука поне малко за това а?

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Post by Amos Trask » Thu Aug 03, 2006 11:07 am

НЕ. Някой си може да ти прати разни картинки как папата седи пред компа си и ви хаква сайта. Тогава до Ватикана ли ще пишете?
:shark:
Feel the summer!

inkheart
Paragon
Posts: 623
Joined: Tue Jul 27, 2004 5:38 pm

Post by inkheart » Thu Aug 03, 2006 11:13 am

Оф, пускам тука щото просто като гледам тоя дето го е направил толкова и обича и вас. Ама като толкова много искаш мога да подам жалба срещу Роланд в съда :lol:

User avatar
Freddy Krueger
Adept
Posts: 208
Joined: Tue Oct 05, 2004 3:02 pm
Location: Elm Street
Contact:

Post by Freddy Krueger » Thu Aug 03, 2006 11:16 am

Хайде стига глупости. ясно е, че хората не са замесени, а това, че никога не сме се обичали е достатъчна причина да не пишем тук.
FREDDY vs JASON
Winner Kills All

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6924
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Thu Aug 03, 2006 11:17 am

На базата на три картинки? Ще ти се изсмеят:)

ICQ за съжаление няма опция за уникални никове, само за номера.

ВСЕКИ номер може да си сложи ВСЕКИ ник. И тъй като на картинките номер се не вижда - сорка.

Иначе, верно някой се мъчи да прави селянии и малко глад, бой и стригане биха му дошли добре...
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 84 guests