Йеееееее поредното световно!

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Jun 14, 2006 9:29 am

И на мен ми е мъчно за хърватите! Ужасно, ужасно, ужасно много! Заслужаваха момчетата равен мач да направят поне, а ако бяха и победили, щяха да ме зарадват неимоверно.

А ако имаше нещо, което наистина да ме докара до бяс (или поне до ръба), това беше коментаторът!!! :< :< :< Тоя говореше за Бразилия и бразилците, все едно са божества и с всяко споменаване сякаш им облизваше краката! Гадост! А щом Роналдиньо докоснеше топката или пък камерата го покажеше в малко по-близък план, вероятно се е налагало да носят нови панталони на коментатора. То не беше, че на хърватите едва ли не им стига божествената милост да са на един терен с бразилците, не беше, че някоя си там не трябвало да си мие ръката, щото докоснала Господа във футбола - Роналдиньо, не бяха възхвали за бразилската самба, за това какви шоумени са били Бразилците `82 година, а онез трели, дето звънваха прочувствено в гласа му, щом кажеше име на Бразилец, ми отровиха всякаква привързаност към тоя отбор. :< :< :< Искрено се надявам да не вземат купата! Всъщност, коментаторът си каза в началото, че възнамерява да подгрее с една кайпириня, та може да не е останал само на една.

И наистина - жалко за Хърватите! Създадоха си доста положения, играха с много хъс, обаче нещо хич им го няма "решаващият" удар.
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Wed Jun 14, 2006 9:58 am

Lannis wrote: А щом Роналдиньо докоснеше топката или пък камерата го покажеше в малко по-близък план, вероятно се е налагало да носят нови панталони на коментатора.
Айдеееее къв е тоя език? :shock: :P :mrgreen: :mrgreen:
This is it. Ground zero.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Wed Jun 14, 2006 10:01 am

Да, коментаторът наистина се държеше като протестант в религиозен унес:) "Те, хръватите, са доста добър отбор, но са много надменни, което и изигра лоша шега... Докато бразилците... Оле мале, бразилците! Да се свети името им, да бъде благосоловен терена, по който припкат, Светата Мама на Роналдиньо да я канонизираме...". Примерно. Ама не преувеличавам много. Като за единайсет свръхмогъщи божества направо играха зле.

В смисъл, не че бразилците играха лошо, нямам това предвид, но имаше огромно несъответствие спрямо възхваляващите оди и ставащото на терена - човек слуша комнетатора и очаква резултат Бразилия - Хърватска - 128978:-1 например, пък поради някакви вселенски случайности ии поради проявена милост, то само 1:0.

Ненормалник. И аз се ядосах, че хърватите не вкараха гол - просто исках да чуя как ще коментира това.
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Jun 14, 2006 10:20 am

Марфе, вероятно щеше да каже, че бразилците са оказали божествената милост на хърватите да им позволят да пратят топката във вратата бразилска, поради което хърватите не трябва да си свалят обувките и чорапите минимум една седмица! (няма да кажа каква беше първата версия на този ми пост, щото Моридин пак ще възклицава неодобрително за начина ми на изразяване. Ама това е само, защото вчера не е слушал коментатора :P )
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Wed Jun 14, 2006 1:46 pm

Да, определено на коментатора много му се искаше да врътне една свирка на Роналдиньо...то бива фенбойче, ама чак пък толкова...
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Wed Jun 14, 2006 5:33 pm

да,наистина,жалко за хърватите:(заслужаваха си момчетата.а бразилците като за световни шампиони играха бая слабо.защитили си титлата дрън-дрън:то един гол купа не прави.а тия коментатори или да вземат да ги озаптят или да ги сменят,то направо ти убива удоволствието от мача.същата работа като при германците-то не беше мощен тим,железен отбор,атакуващи вълни и т.н.че то без коментар ще е по-интересно:)или както прави моя фитнес инструктор-пуска мача на фона на радио сити хехе
Image

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Wed Jun 14, 2006 5:45 pm

Това е то - трябваше да очакваме, че испанците няма да се спрат само на три гола. Увиснаха ни точните прогнози :?
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
Couatl
Sorcerer
Posts: 492
Joined: Wed Feb 02, 2005 8:24 pm
Location: In the temple of the purple feathers

Post by Couatl » Thu Jun 15, 2006 1:24 am

Хахахахахахахахаха.

Съжалявам но не мога да се сдържа, при тази загуба на Полша. :mrgreen:
...

User avatar
Lannis
Aes Sedai
Posts: 1681
Joined: Mon Mar 22, 2004 1:36 pm

Post by Lannis » Thu Jun 15, 2006 1:43 pm

Ами на мен хич не ми беше смешно... Т.е. искаше ми се да се посмея за сметка на германците, ама няма справедливост и туй то! :cry:
Юда, егоист, луда и wow-холик :)

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Jun 15, 2006 7:09 pm

мама им германска,пак се отърваха.а коментатора ас южуъл лееше похвали за "бундестима".ха да видим сега ако тринидада бие или е равен на англия става много интересно:))
Image

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Thu Jun 15, 2006 9:26 pm

ми да им е честито на на англичаните,малко сам раздвоена дали си заслужиха ама айде:)коста рика хубаво си тръгна ама чудно защо полская команда се изложи толкоз много.сега ще ги видим братята шведи :mrgreen:
Image

Hijo de la Luna
Paragon
Posts: 521
Joined: Fri Mar 31, 2006 2:49 pm

Post by Hijo de la Luna » Thu Jun 15, 2006 10:20 pm

Въй, тия тринидатците замалко да ми провалят точната прогноза с гол в последната минута. И Коста Рика се поизложи малко, но надеждата ми е в Парагвай. Долу Шведите :twisted:
Gone for good

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Thu Jun 15, 2006 11:01 pm

Не ми хареса играта на англичаните от това, което гледах (по-голямата част на второто полувреме), макар че двата гола бяха добри. Тринидадците правеха впечатление на много по-организирани, много по-технични, бяха като едно съзнание. Играха толкова леко, естествено... Англичаните имаха късмет, според мен, че тринидадците сякаш предварително си бяха решили да се окопаят и атакуваха колкото да не заспят :roll:
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Fri Jun 16, 2006 12:22 am

Англичаните, както обикновено, мъчат топката и центрират постоянно, надали някой е изненадан.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Jun 16, 2006 12:33 am

Ех тия шведи :mrgreen:
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests