Пак продажници.....

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Seagrave
Farmer
Posts: 56
Joined: Fri Jan 21, 2005 3:39 pm

Пак продажници.....

Post by Seagrave » Tue Feb 21, 2006 9:45 am

"JOY "to the World!!!!
We`ve got our WORST champions !!!

Както се казва "Нищо ново под слънцето"
за справка: http://forums.eurosport.com/showthread. ... e=17&pp=20


Пак ни оправиха.....от РУСИЯ и С МНОГО ЛЮБОВ :evil: :evil: :evil:

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Tue Feb 21, 2006 9:59 am

Еми да...
Гадно...
:(
...
Баси, наистина бяха най- добри...
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Tue Feb 21, 2006 10:20 am

Ами така е, ама какво да направим?
Image

User avatar
Theodelinda
Scholar
Posts: 108
Joined: Thu Feb 16, 2006 11:11 am
Location: Always around

Post by Theodelinda » Tue Feb 21, 2006 10:24 am

Абсолютни мръсници!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Направо не издържам вече на тая дискриминация!!!!!!!!!!!!!!! И се чудя още колко трябва да продължава това??? Колко?? А от колко време е така??? Някой помни ли изобщо кога се почна с простотията, защото аз си мисля, че си е целия ми съзнателен живот! Може ли такова безочие! Не разбирам как е възможно аз и тия мръсни гадове да живеем на една и съща планета!!!!!!!!!!!! :x :x :x
Image

CREDENDO VIDES!

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Tue Feb 21, 2006 10:40 am

аз като виден представител на латентния хомосексуализъм си следя съвестно фигурното пързаляне, ама не исках да повдигам темата.

Нашите реално трябваше да си вземат трето място, с оглед на изпълненията им. Само дето в тоя спорт няма "реално", а има лобита, федерации и интереси.

Това, което предполагам, е че са им обещали медали на световното другия месец, където вероятно повечето двойки няма да участват.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Tue Feb 21, 2006 11:07 am

Аз от години не мога да понасям неща като художествена гимнастика или фигурно пързаляне. То бива субективен спорт, бива, ама тези просто са уродливи с изобилието на посочените качества.

Излиза, че за да си шампион просто трябва да играеш за Русия. Няма Бог знае какво друго условие. Да вземем например съчетанието на Навка и Костомаров: на фона на "Кармен" те не показаха нищо, характерно за въпросната мелодия. Съчетанието им беше меко казано грозно. Не беше лесно, но беше грозно. Поддръжките бяха грозни, тя се кекереше грозно, по едно време той залитна грозно, макар и не очевадно... Всъщност, те се пързаляха, правеха трудни стъпки, пък после той я вдигаше и така няколко пъти, което не би било толкова зле, ако това имаше все пак нещо смътно наподобяващо на Кармен. Но нямаше... И много неприятно впечатление направи държанието им след това: очевидно доволни, че не са паднали - единственото, което би им попречило да са първи със сигурност, те просто изпъчиха гърди със самочувствието на вече шампиони, после дори не се притесняваха като гледаха останалите двойки. Беше им ясно, че дори звезди да свалят другите, те ще бъдат на върха. Останалите следяха с притеснение резултатите на конкурентите си, надяваха се, трепереха, при руснаците това го нямаше. Че защо изобщо се мориха да играят? Ей това не ми е ясно:/

После украинците... Те се оляха, от сърце го говоря. Бааавна музика, но подплатена с доста бърз ритъм. За сметка на това те се хързулеха по леда, без да имат каквото и да било общо с музиката, а още по-малко с ритъма. Със същия успех можеха да се влачат и без музика, тя и бездруго само им пречеше. Съчетанието беше скучно, умряло, не казвам, че беше лесно, но то се иска трудност и умение и да се нарисува картина, която няма да се хареса никому.

Стана така, че за да оправдаят включването си топ-пет, Албена и Максим трябваше да надскочат по качество, сложност и изпълнение посредствеността на тези, на които им бяха отредени местата на почетната стълбица. Трябваше да покажат, че са по-добри от тях, само за да им позволят да са последните сред най-добрите. А това е много, много тъжно. И е грозно, та чак уродливо. Мисля, че пак ще се върна към изпитаната си практика да не гледам подобни спортове, така и така знам какво става накрая, ма поне да се ядосвам по-малко :?
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Tue Feb 21, 2006 11:15 am

Мога само да кажа, погледни историята ни.
Факт е, че сме малка държава. Някога сме били могъщи, но днес сме само блед спомен за онези дни.
И разни други държавици си избиват комплексите.
Факт е и че след като са по-големи, по-богати и въобще по- от нас, имат думата.
А ние не.

Друг пример. Ските.
Състезавах се няколко години.
Федерацията е егати буламача. Случвало ми се е да карам по състезания старите си куча-марка ски, защото някой случааааайно е забравил да ми вземе ските(на всички дтуги са били взети, не визирам българските състезания, да подчертая). Или не сме намерили спонсор или някакво друго такова извинение.
Просто ИванСлавковците в родният спорт са твърде много.
Image

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Tue Feb 21, 2006 11:19 am

аз предлагам да отворим фонд и да сберем там 70-100 хиляди за един медал на хората :D се пак си го заслужават

Енея на какво ниво си се състезавала, че в ските и аз имам подобен опит

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Tue Feb 21, 2006 11:29 am

Ами то беше преди вече 5, 6 години.
Image

User avatar
spirit reaver girl
Scholar
Posts: 149
Joined: Fri Jan 06, 2006 9:30 am
Location: Spirit Forge

Post by spirit reaver girl » Tue Feb 21, 2006 11:37 am

поздравявам албена и максим за фантастичното изпълнение. те бяха номер 1 за нас !!! въпреки че не спечелиха медал по очевидни причини ние ги обичаме много и подкрепяме!!!!, така е когато в спорта има субективизъм, интереси, федерациии! ако бяха представители на друга страна като русия ,сащ ,италия , франция направо златото им е в кърпа вързано. без да съм специалист по фигурно пързаляне съчетанието на албена и максим бе истински шедьовър и носи много положителен заряд и естетическа наслада. жалко , че ние малките страни сме дискриминирани по този начин . а руснаците те изобщо защо играха като през цялото време знаеха , че ще бъдат победители , то просто си личеше от кадрите които даваха в почивките. спортове като фигурното пързаляне и художествената гимнастика има много субективизъм и това опорочава нещата. защо на стефка костадинова никой не оспори 209см , и никой не е успял да я надскочи . защото нещата там са ясни или скачаш 209см или не! това е положението. и накрая бъдете здрави албена и максим светът не свършва с една олимпиада !!!! животът е пред вас ! когато губиш не знаеш какво печелиш , а когато печелиш не знаеш какво губиш. !!!!
Call of the dragon is the call of the universe,call of the dragon somewhere in your mind...

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Tue Feb 21, 2006 11:56 am

сещам се преди 5-6 години като участвах на студентското по ски, как ставаше измерването.

стоят двама с радиостанции на старта и финала и водят следния разговор
- Готов ли си бе?
- Готов съм.
- Сега ще пусна един.
- Добре бе, пускай.
(Към състезателя) - Аре тръгвай. - (Обратно по радиостанцията) - Абе оня тръгна засичай.

И това в спорт, в който се мерят и стотните :D

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6265
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Post by Demandred » Tue Feb 21, 2006 11:59 am

Пародия отвсякъде, но какво да се прави...Хайде руснаците донякъде мога да ги преглътна, макар че очевидно си бяха подпряни и наглото им поведение е много дразнещо, но онези украинци, които се влачеха така през цялото време и имаха изразителността на умрял охлюв, да спечелят медал си е престъпно.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Tue Feb 21, 2006 12:02 pm

Аз също следя фигурното от години и не мога да отрека, че Албена и Максим заслужаваха брозна (за злато беше ясно че нямат шанс). И нека сме реалисти, на задължителния танц италианците не бяха по-добри от руснаците или нашите, но получиха първото място, защото са от страната-домакин (не че тук е мястото за това, но роклята на Барбара за оригиналния танц май е по дизайн на оня слепец, който ни е рисувал логото за оилимпиадата през 2012 г. - то бива грозотия, ама това беше плашещо, а толкова не отиваше на цвета на косата й - рижа жена в рокля с доминиращ розов цвят е страховита гледка, поне да се беше пребоядисала).

Но пък мякар да им бяха гарантирани медалите на руснаците и да не отричам лобитата, които се най-важното нещо за разпределението на медалите, паметта ми не е толкова слаба, че да не помня какво се случи преди 4 години, когато канадците получиха пост-фактум злато при спортните двойки, при положение, че не го заслужаваха, защото имаха падане по време на задължителен елемeнт (лифт).
При жените Ирина Слуцкая се прави по-добре от безкрайно противната ми Мишел Куан (Кван) в кратката програма, но остана след нея, което в последствие й струва златото, защото Куан се осра и на волната, но златото пак отиде при една американска смотла.

Е, след като дори руснаците с тяхното лоби биват прецакани, ние изобщо за къде се слагаме?

Аз изказвам най-искрените си поздравления към Албена и Максим, че имат куража и искрата да дават цялата си душа, дори при такова отношение.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Eneya
Misting
Posts: 266
Joined: Wed Sep 28, 2005 11:19 am
Location: Някъде из облаците
Contact:

Post by Eneya » Tue Feb 21, 2006 12:03 pm

Е, не знам, чак на такова състезание не съм присъствала, но друг случай ми се наби в очите.
Надежда Василева не знам колко от вас си я спомнят, но беше в Нагано. Единствената бг състезателка в ските.
Та на едно състезание в Боровец се състезава с дъщерята на този от федерацията им, не му помня името вече.
Сещате се, двама души карат едновременно в две съседни писти.
И онази мацка тръгва, пък баща й беше застанал пред Надя и тя просто не може да тръгне.
Всички му крещят, оня сеи с една доволна усмивка пред Надя и не се мърда. накрая тя го изблъска и тръгна надолу, но за малко не успя да изпревари онази... коза.
Image

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Tue Feb 21, 2006 12:08 pm

Само да добавя задоволството си, че Мишел Куан е 'болна' и няма да участва (май по-скоро е толкова некадърна този сезон, че я е срам да се изложи пред целия свят, след като даже на националното в родината си не успя да вземе квота и я пробутаха на добра воля, заради името й).

И ще видим, доколко ще се опитат да подпрат 'малката звезда' на италианския олимпийски отбор - Каролина Костнер, която не беше на ниво на Европейското, където я гласяха за медал. При това Каролина излиза на леда предпоследна и ще могат да си направят сметката, как да я оценяват, че да е на максимално предни позиции.
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 12 guests