Честит ви Свети Валентин и Трифон Зарезан!

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Честит ви Свети Валентин и Трифон Зарезан!

Post by Tais » Sat Feb 14, 2004 9:21 am

Last edited by Tais on Mon Dec 13, 2004 10:38 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Havelock Vetinari
Scholar
Posts: 123
Joined: Sat Jan 31, 2004 5:25 pm
Location: София

Post by Havelock Vetinari » Sat Feb 14, 2004 9:24 am

Честит Свети Трифонтин на всички!
Not the really high, creative loathsomeness of the great sinners but a sort of mass-produced darkness of the soul...
Танго

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Sat Feb 14, 2004 10:39 am

Ех, честито на всички ви, независимо по какъв повод празнувате:р
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
Skywalker
Warmage
Posts: 1123
Joined: Tue Jan 20, 2004 10:42 am
Location: Sofia

Post by Skywalker » Sat Feb 14, 2004 11:00 am

Da,da,neka tezi ,koito praznuvat se zabavliavat!
Az li4no ne sum ot tiax!

User avatar
neven_che
Farmer
Posts: 50
Joined: Thu Jan 08, 2004 11:09 am
Location: Varna, Bulgaria

Post by neven_che » Sat Feb 14, 2004 11:30 am

Аз лично ще празнувам рожденния ден на една приятелка, което ми спестява кахъренето "да празнувам или да не празнувам". То ... ще се пие така или иначе, затова покрай другото смятам че празнувам Трифон Зарезан :)
А Свети Валентин ... гаден католически празник, мрън.
Но честито на всички и от мен - каквото и да празнувате, важното е да бъдете щастливи. Много щастливи :)
мрън?

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Feb 14, 2004 11:37 am

Аз ще го празнувам с много аниме сам в нас като пълен лузър, ма засега толкова :)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sat Feb 14, 2004 11:38 am

Честито на производителите на червено вино. Честито на Валентиновците и Валентините. Честито на производителите на шоколад. Моите съболезнования към всички нас, на които това ни се струва безсмислено...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Sat Feb 14, 2004 11:41 am

Защо всъщност? В смисъл, естествено, че един ден на влюбените за цяла година е абсурдно, но пък какво лошо има в отбелязването на нещо такова? I mean, знам, че аз с удоволствие бих си го празнувал подобно празниченце, ко има с кого. С много по-голям кеф от всякаквите зарязани Трифоновци и прочее дивотии.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sat Feb 14, 2004 11:53 am

Ако двама души са влюбени, само днес ли трябва да го отбелязват? Ако един човек е алкохолик, само днес ли трябва да го отбелязва? Ако не си нито едното, нито другото, длъжен ли си да се примиряваш с всички гнуснорозови сърца и цветенца, лепнати на кофите за боклук, с изпращането на валентинки в училищата, където половината ученици ги използват за да съобщят на по-големите, че последните са им свили 20 стотинки преди три месеца, с неестествено разпространената пропаганда на стриптийз барове? Аз не мисля, че съм длъжен, но честитя празника на тези, които не са на моето мнение. Всеки има право да празнува, все пак.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Sat Feb 14, 2004 12:24 pm

Честито на всички именици (макар че православният празник мина преди няколко дни) и на всички щастливци, които са влюбени и любовта им е споделена...

Иначе на другите, "сам-в-къщовци", пожелавам повече добро настроение и Една Голяма и Неповторима...At Last :/

Аз пък съм болна и изгарям от желание да си развинтя главата, да я зарежа някъде на студено и да изхвръкна да напрегръщам всичките ми приятели, които много обичам.

Ако някой иска все пак днес да се видим - - - > с Лили ще ходим на кино (онзи филм с Еди Мърфи на Дисни) от 16.00ч в Мултиплекс. Току що го решихме, затова не съм предупредила по-рано.
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Dark Wanderer
Scholar
Posts: 114
Joined: Sat Dec 20, 2003 9:35 pm

Post by Dark Wanderer » Sat Feb 14, 2004 1:40 pm

честито на всички... днес ще се пие... :roll:
I'm just a stranger wandering alone into a land of shadows...

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Sat Feb 14, 2004 2:02 pm

Честито на всички :)

Любимец - тезата ти е същата като противниците на 8-ми март. "Жените само днес ли трябва да се уважават" и т.н. дрънканици. Празникът е, за да се отбележи по-особено нещо. Днес жената ще си сложи онова секси бельо, което си е купила още преди месец, днес мъжът ще се сети, че отдавна не е подарявал цвете, днес ще се занимават повече един с друг. Защото ще ме извиниш, но колкото и да се обичат двама души, в ежедневието често такива дребни неща остават на заден план. А ефектът е в различното, в особеното, в повода, който дава празникът. И не е въпросът "само днес" да го отбележат, а днес да го отбележат по-особено ;)
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6923
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Sat Feb 14, 2004 2:42 pm

Dark Wanderer wrote:честито на всички... днес ще се пие... :roll:
Нямаш си представа как та мразя в момента :D
и аз ше пия пък.....чайчета и минерална водичка
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

User avatar
celibat
Merchant
Posts: 84
Joined: Fri Jan 16, 2004 8:54 pm
Location: Land of dreams

Post by celibat » Sat Feb 14, 2004 2:46 pm

Честито на всички бивши и настоящи пленници на божествените напитки или на божественото чувство. Аз съм от първите, така че само ще гледам отстрани и ще се радвам/завиждам:)))
"Не знам дали се пропих, защото жена ми ме напусна, или жена ми ме напусна, защото се пропих",
Ben,
Leaving Las Vegas

User avatar
Lubimetz13
Mistborn
Posts: 1307
Joined: Sun Feb 01, 2004 1:37 pm
Location: Sofia, BUL / Baltimore, MD

Post by Lubimetz13 » Sat Feb 14, 2004 2:48 pm

Аз нямям нищо против осми март като празник. Тъй че с неговите противници нищо не ни свързва :Р Всъщност нямам нищо особено и против Свети Валентин. Имам нещо против начина по който повечето хора смятат, че трябва да го празнуват. Това е всичко. Между другото, Трифон Зарезан е в пъти по-безидеен за мен, само че на него хората не му обръщат внимание, така че не се оплаквам по тая точка. И двата празника ги възприемам повече като именни дни, отколкото като символи на нимфоманията и алкохолизма, пред които трябва да се прекланям:))

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests