Една малко странна молба....

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Една малко странна молба....

Post by Daggerstab » Thu Feb 12, 2004 4:59 pm

Здравейте!
Вероятно някои от вас ме познават - не на живо, а от forums.rpgbg.net, затова ще изпусна представянето...
Наскоро се регистрирах, и ми е малко трудно да наваксам - и с хората, и със огромното количество непрочетени теми. Просто не ми стигат финансовия и времевия ресурс. Затова молбата ми е, ако може, да ми препоръчате най-интересните/полезни/добри теми, писани тук. Просто всеки да сложи линк към или името на това, което смята че би било престъпление да изпусна. А ако желае, може и да се представи.
Last edited by Daggerstab on Fri Feb 13, 2004 6:04 pm, edited 1 time in total.
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

turin
Adept
Posts: 241
Joined: Tue Jan 13, 2004 12:23 am
Location: нейде из облаците (купесто-дъждовни)

Post by turin » Thu Feb 12, 2004 10:55 pm

Last edited by turin on Fri Sep 10, 2004 6:49 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Clio
Moderator
Posts: 1076
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:43 am
Location: I am near, but away

Post by Clio » Thu Feb 12, 2004 11:48 pm

Здравей и от мен :)
Общо взето тук за момента повече сме хора, които се познаваме от преди отдавна, така че темите ни са малко или много разводнени и невинаги съвсем конкретни :) Все пак във всеки един от подфорумите има интересни неща, които могат да привлекат нечий интерес - в повечето случаи заглавието на темата показва достатъчно ясно идеята. Разделението по тематични форуми най-вероятно ще ти бъде улеснение (поне като такова е измислено) ;) За твой късмет все още не са толкова много, че да не можеш да метнеш по едно око и да се ориентираш лесно ;) Разбира се, тъй като това все пак е форумът на списанието Shadowdance, бихме се радвали да изкажеш мнение в темата за новия брой ;) Личните предпочитания и интересни неща за кино, литература, музика и игри се обсъждат, съответно, в тематичните подфоруми :)

С една дума - enjoy ;)
Beauty is a luster which love bestows to guile the eye. Therefore it may be said that only when the brain is without love will the eye look and see no beauty.

The meaning of life is 'bucket'

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Fri Feb 13, 2004 12:06 am

Освен и аз да кажа добре дошъл...
Тема не мога да препоръчам :)

Между другото, поради все още неразяснена от админа причина (Мор?) титлите на кирилица не са желателни, така че по-добре я смени - неприятно, но няма как.
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Fri Feb 13, 2004 12:13 am

Еми не, аз я изясних неколкократно, ама кой да слуша :Р
Титлите са добавени с мод, който логично никога не е бил тестван за кирилица. Най-вероятно никакви проблеми не могат да възникват (просто още полета в таблицата на db-то), НО не виждам защо трябва да се рискува с непроверен съпорт и не толерирам сдухването на сичко по тая причина, при положение, че кирилска титла под английски ник все едно е нелепа :Р

Тъй че молбата ми е просто да се пишат титли на английски, или в краен случай на латиница.

That said, добре дошъл и от мен :)
This is it. Ground zero.

User avatar
Daggerstab
Arcanist
Posts: 860
Joined: Wed Feb 04, 2004 6:31 pm
Contact:

Post by Daggerstab » Fri Feb 13, 2004 6:14 pm

Съжалявам за титлата, просто за пръв път видях възможност да си я променям и не устоях на изкушението ;-) А иначе кирилицата наистина изглежда малко странно под "името ми".
Отлично се оправям с форуми и подфоруми, така че не ме вземайте съвсм за заек ;-) Щом съм се появил и тук, значи имам някакво отношение към Shadowdance и фентъзито (първото го следя от няколко броя, второто се опитвам да го пиша ;-)) Просто исках да си спестя х-те часа отсяване на плявата (където х клони към безкрайност....) Слава богу, форумът е малък и все пак имам някакъв шанс...
За правилата не се безпокойте, по природа съм lawful good, така че не съм имал проблеми със "закона" - по други форуми ми трият постовете доста рядко ;-)
Дагърстаб. Точка.

Предупреждение: Имам лошия навик да споря. Освен това страдам от черен хумор и изблици на сарказъм.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Feb 13, 2004 6:30 pm

Мараба и от мен :)
Тук постове почти не се трият, много сме разхайтени, само аз имам злобничкия навик да затривам нещица, които реша, че ми пасват на виждането за чист спам ;) А фактът, че досега никой май не е забелязал да му липсва пост, явно показва, че съм прав :Р
За интересни теми не мога да те насоча, на мен всичко без музикалните ми е интересно ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Tais
Jaghut Tyrant
Posts: 1815
Joined: Fri Jan 09, 2004 7:17 pm
Location: Някъде под светлината...

Post by Tais » Fri Feb 13, 2004 7:34 pm

Last edited by Tais on Mon Dec 13, 2004 9:50 pm, edited 1 time in total.
Tais - 80 lvl, human mage
Guild: Contaminated
Realm: Zenedar

User avatar
Kolibri
Sorcerer
Posts: 366
Joined: Sat Dec 20, 2003 6:41 pm
Location: Varna

Post by Kolibri » Fri Feb 13, 2004 8:07 pm

Хех, листата на юзърите бавно, но сигурно се увеличава:) Добре дошъл и от мен;)
Ако падна, искам да знам, че съм скочила, а не, че някой ме е бутнал...

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Fri Feb 13, 2004 8:30 pm

Хех, после никой да не се оплаква, че нямало топъл привет на новопостъпилите :Р
Таис, оня пост го затрих по погрешка.
Едит: Виж, този вече не беше по погрешка. Нека оставим на човека темата на спокойствие за момента, а?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Drizzt Do`Urden
Jaghut Tyrant
Posts: 1829
Joined: Thu Jan 15, 2004 1:33 pm

Post by Drizzt Do`Urden » Mon Mar 08, 2004 6:25 pm

btw ot okolo mesec ne bqh vlizal vyv foruma i sega mi e stra6no trudno da se oprava, pyk i temite sa se umnojili dosta
-You Said it yourself, Kain.. There Are only two sides to a coin..
-Apparently so. But suppose you throw a coin enough times... But suppose one day, it lands on its edge..

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Post by Roland » Mon Mar 08, 2004 8:09 pm

Good for you, да. Е и? ;)
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5767
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Sat May 22, 2004 11:58 pm

Извинявам се, но исках да попитам все пак: в крайна сметка няма проблем титлата да е на кирилица, нали? Щото има такива, а не се е сгъбясало още всичко. Питам, за да съм спокойна за момента, когато реша да си сложа нещо гениално и непреводимо :)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests