За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Sat Mar 29, 2008 5:53 pm

Айде и аз да се преставя:

Казвам се Петър на 26г. от София. Женен съм и имам дъщеричка на 11 месеца.
Сега като се замисля кога за пръв път съм се сблъскал с фентъзито сигурно мога да кажа, че е било края на 80-те и "Ян Бибиян" :D . Ако трябва да съм честен обаче, признавам че любовта към фентъзито се породи от сблъсъка ми с книгите-игри в началото на 90-те. Както подсказва ника ми любимеца ми е Майкъл Майндкрайм - обичаният и мразеният от всички. Но също така не мога да не спомена другите големи като Колин, Блонд,Уеин.
От сериозното предпочитам класическото фентъзи в стил Толкин, но също така обожавам и Пратчет(любима Малки Богове) и Зелазни(Амбър). За най-любим герой твърдо мога да заявя, че това е Коруин от Хрониките на Амбър, героиня май нямам.

Какво друго? А да. От музикалните жанрове слушам рок, хард рок, хеви метъл, алтърнатив и тн. Любима група: Def Leppard.

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Sat Mar 29, 2008 6:40 pm

Значи все пак някой чете писанията за метъл групите :)
Пък си се задомил вече :) Как те търпят вкъщи с метъла :D

едит: Шайх, ти ако не си на всяка манджа меродия няма да си ти :mrgreen: Идеята беше да не блуждая за втора поредна година по неизвестните улици на Варна, а някой със свободно време да се разходим! :evil:

И не виждам проблем ако това от аватара съм аз :wink:
Last edited by Bat Garo Still Rots on Sat Mar 29, 2008 6:45 pm, edited 1 time in total.
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Sat Mar 29, 2008 6:43 pm

Bat Garo Still Rots wrote:Значи все пак някой чете писанията за метъл групите :)
Пък си се задомил вече :) Как те търпят вкъщи с метъла :D
Еми като го прослушат :lol:

Даже жена ми ще започва да учи песни на Лепард за концерта през юли! Само не ме питай какво е слушала преди това :roll:

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Mar 29, 2008 8:55 pm

Bat Garo Still Rots wrote:едит: Шайх, ти ако не си на всяка манджа меродия няма да си ти :mrgreen: Идеята беше да не блуждая за втора поредна година по неизвестните улици на Варна, а някой със свободно време да се разходим! :evil:

И не виждам проблем ако това от аватара съм аз :wink:
Ми АЗ ше те разхода ве!! :shock: Вече познавам центъра почти колкото кореняк-гагауз, а и из кварталите съм бацал, да не говорим за коустлайн-а. Но аз не съм малката сестричка на някого, че да ми се слагат автоматично, нали?

Проблемът, доколкото го има, е че изглежда разчиташ снимката в аватара да генерира риъл-лайф интерес. Аз не съм си поставял истинския портрет в аватара тея 3-4 години нали? (Макар че съм го обмислял. :oops: :mrgreen: )

Майндкрайм, привет! :) Винаги си има нужда от един свеж чиляк с правилен литературен и музикален вкус. Само ше те помола да кажеш как те викат иначе, че тоа ник малко трудно ми се обръща в устата. Аз съм Алекс, приятно ми е. :)
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Sat Mar 29, 2008 9:11 pm

shayhiri wrote: Само ше те помола да кажеш как те викат иначе, че тоа ник малко трудно ми се обръща в устата. Аз съм Алекс, приятно ми е. :)
Пепи най-става(макар че е като реклама на кренвирш).

User avatar
Bat Garo Still Rots
Moderator
Posts: 1503
Joined: Fri Mar 10, 2006 10:34 pm
Location: Proud to be from Lagera

Post by Bat Garo Still Rots » Sat Mar 29, 2008 10:46 pm

Недей да разчиташ на Пепи, че асоциацията е твърде голяма, а със сигурност не искаш да те свързваме с кренвирши :lol:

Шайх, как реши, че се слагам, не ми е много ясно...А ако разчитах на "риъл лайф интерес" нямаше да пиша във форум, а да генерирам активно мероприятия :wink:
DIABLO 3: AND THE HEAVENS SHALL TREMBLE

User avatar
RRSunknown
Elder God
Posts: 9513
Joined: Thu Nov 01, 2007 9:54 am

Post by RRSunknown » Sat Mar 29, 2008 10:48 pm

Bat Garo Still Rots wrote:Недей да разчиташ на Пепи, че асоциацията е твърде голяма, а със сигурност не искаш да те свързваме с кренвирши :lol:

Шайх, как реши, че се слагам, не ми е много ясно...А ако разчитах на "риъл лайф интерес" нямаше да пиша във форум, а да генерирам активно мероприятия :wink:
Осъзнаваш ли че търсиш логика в Шайха? :P

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sat Mar 29, 2008 10:50 pm

OK, Гарюха, peace, way to go! :P

РРС, където няма явна логика сигурно има нещо друго. :wink:

А на Пепи вероятно само аз ше му викам така, шото, както знаем, с истинския Майндкрайм се водим архиврази, та не върви да му спелвам тъпия ник (на Майкъл, не на Пепи) с повод и без повод. :idea:
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
herairness
Jaghut Tyrant
Posts: 1983
Joined: Tue Oct 04, 2005 10:43 am
Location: varna

Post by herairness » Sun Mar 30, 2008 1:37 am

Ще те разходим бе,колко му е,то лятото свободно време бол:)А пеенето ни засега е само в банята и някое караоке,нещо не ни влече бг сцената :)))
Image

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11240
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Sun Mar 30, 2008 10:19 am

Определно. Гаро, чувствувай се разходен, неаш грижи! :)

Пепи, здравей :)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Sun Mar 30, 2008 11:00 am

Що така shayhiri се мразите с Майкъл?
В смисъл знам, тоест чувал съм че като човек е кофти и труден, та на литературно ниво или на личностна основа се крепи тази ваша "дружба"?
Last edited by Mindcrime on Sun Mar 30, 2008 11:04 am, edited 1 time in total.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Mar 30, 2008 11:01 am

Оф не, просто всички тези реплики са "финият" начин на Шайха да се представи като Ейдриън Уейн, та за да му спестя още няколко танцови стъпки, в които да продължава да се препъва, го представям вместо него.

А аз май пропуснах да кажа здравей - та добре дошъл :))
This is it. Ground zero.

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Sun Mar 30, 2008 11:17 am

Moridin wrote:Оф не, просто всички тези реплики са "финият" начин на Шайха да се представи като Ейдриън Уейн, та за да му спестя още няколко танцови стъпки, в които да продължава да се препъва, го представям вместо него.

А аз май пропуснах да кажа здравей - та добре дошъл :))
Сега ми се изясни!

Аз чак на скоро за пръв път разбрах за тая работа и ми е тъжно, че всичко това се е случило, между иначе най-стойностните автори на нашия пазар.

Btw Алекс чест е за мен най-накрая да те познавам. Винаги съм искал да викажа едно голямо благодаря и на теб и на Боби и на Любо за това което правехте тогава. Поклон!

User avatar
shayhiri
Elder God
Posts: 6111
Joined: Mon Dec 20, 2004 7:15 pm

Post by shayhiri » Sun Mar 30, 2008 11:24 am

А ТРЯБВА ли да се представям като Уейн (и Блонд в някои книги), Жоро? :) Да съм го правил някога? Изглежда е далеч по-маловажно за мен отколкото за теб, например. :P

(Оки, тва ^^^ вече беше тромаво. :mrgreen: )

Освен ако не ми зададат директен въпрос, естествено, така че щех да си му отговорим на човека и без да се пререждаш. Пепи, като човек Майкъл винаги ми е бил изключително забавен. На "литературно" ниво също е много смешен. Изобщо, нищо лошо не съм видел от него. Казах само, че СЕ ВОДИМ врагове. А всъщност може дори да се каже, че сме нещо като стари бойни другари - от ДВЕТЕ страни на фронтовата линия. :wink:

едит: Благодаря, Пепи! Наистина нямам никъв проблем с Майкъл, въпреки че Боби (Блонд) и Любо му се бяха вързали навремето. Просто се помайтапвам, какъвто ми е навикът. :) А за книгите-игри може и да си понаправим раздумка в някоя по-подходяща тема.
Last edited by shayhiri on Sun Mar 30, 2008 11:28 am, edited 2 times in total.
passer-by wrote:А, сетих се. Гледайте "Големият Стан". В programata.bg беше злостно оплют, ама трейлърът ми допадна, рекох да рискувам и го гледах оня ден. Доста приятна комедийка. Напомни ми на оная другата с Адам Сандлър и затворническия футбол, но в по-добър вариант.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Post by Moridin » Sun Mar 30, 2008 11:24 am

Yada yada.. :mrgreen:
This is it. Ground zero.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 23 guests