За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

Post Reply
User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

Post by Roland » Thu Oct 06, 2005 9:24 pm

То не, че всеки ден се появява нов юзър, но що пък да няма и такъв топик ;)

И така, тук можете да пишете всичко за себе си (Здравейте аз, съм Тошко и, съм на 12 години съм и имам, куче а татко, ми е полицаи но, незнам дали е убивал хора!), включително колко ви е голям и дали имате кактус, а ако да - как сте го кръстили 8-)


А на старите пушки - да давате топъл отпо... прием, ей! Че ще се караме иначе :<
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Syberian
Misting
Posts: 338
Joined: Mon Sep 19, 2005 9:47 pm
Location: Logos Naki World
Contact:

Post by Syberian » Thu Oct 06, 2005 9:51 pm

До това очарователно място ме довя един книгоразделител от тазгодишния пролетен Панаир на Книгата, на който (книгоразделител) пише www.ShadowDance.info :P и стоя ми той няколко месеца в папката с рисунки без да се сетя за него, докато един ден - предопределен ден! - нямах дори половин билетче, с което да си отбележа страницата, а тъй като геост... ъ... склерозата никому не прощава, не можех просто да си я запомня. И воала!

/me започва внимателно да си попълва формуляра с моливче 3H :)

Здравейте аз съм (кратко замисляне) ами те много имена ми станаха, но обикновено ме наричат Илли. Илли Р. Садънс :) години - 16, имам си домашен компютър, отговаря на името `ве` (например `какво правиш, ве, пак ли заби?!), татко ми притежава фабрика за шоколад. Така де :D
Занимава се с четене, писане, рисуване и уебдизайн и изобщо е една всестранно развита и много талантлива личност. Сериозно. И много скромна!
За съществото Илли са характерни многото усмивки и като цяло неадекватното поведение; преди да избяга от лабораторията някъде наоколо имаше табелка `не хранете и не доближавайте`, но то - съществото - твърди, че не хапе.
Страда от маниакално вманиачаване.

Надежда за спасение няма.
You tell me love - tell me where the stars sleep
Tell me why your eyes weep, I really want to know

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Thu Oct 06, 2005 10:01 pm

Hello, Konnichi wa или просто здравейте !

Казвам се Албена и съм от Пловдив. В момента съм студентка 4 курс в Пловдидвския университет, специалност "Български и английски език", обаче си имам слабост към още два езика, немски и японски :roll: И двата ги уча, :roll: незнам дали това е точната дума де, но така да го наречем - за удоволствие.
Какво друго да ви кажа, ами от малка съм фен на компютърните игри, както и към аниме, а отскоро и на мангата. Също така обичам да рисувам и имам собствена галерия в deviantart :) и да чета всякакви книжки, не само черно-бели ... преди четях фентъзи, но нещо ми поомръзна, не знам липса на нови идеи у авторите ли, кой знае ... за сега само една книга поддържа жив интереса ми и това е "Хари Потър", но 6-тата книга малко ме разочарова :?

Ами общо взето e това, може да съм пропуснала нещо (със сигурност :lol: ), но в момента не се сещам ... ааааа, да ... кой вятър ме довя тук ... ами Роланд, с него, както и с още някои хора се познаваме от аниме форумите.
Та това е от мен ! :D

User avatar
Ghibli
Elder God
Posts: 5761
Joined: Sat Dec 20, 2003 11:36 am
Location: not really here

Post by Ghibli » Thu Oct 06, 2005 10:16 pm

Добре дошли :) Приятно ми е да се запознаем ;)
PICARD: Now, are we progressing, Mister La Forge?
LAFORGE: About like you'd expect, sir.
PICARD: Splendid. Splendid. Carry on.

User avatar
Alexis
Forsaken
Posts: 2684
Joined: Sun Jan 11, 2004 4:57 am
Location: In front of the computer

Post by Alexis » Thu Oct 06, 2005 10:17 pm

Добре дошли на първите двама престрашили се да се представят в темата :)

И един въпрос към Aerith, къде учиш японския? Някъде на курс или караш самостоятелно? И аз искам (не че знам точно къде в програмата си ще го вмъкна, но пък не пречи да опитам)!
Май станаха повече от един въпросите 8-)
Hic locus est ubi mors gaudet succurrere vitae

Обичам си аватара!!

Die, Fanboys <- a blog for random anime bashing and raving

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 06, 2005 10:30 pm

Здравейте :), радвам се да ви прочета. :P Каква стана тя, с един куршум два ФФ заека :lol: прилив във форума.

Така е то, някои идват, други си отиват...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Thu Oct 06, 2005 10:36 pm

Хаха, konnichi wa, Alexis :lol:

Ти не ме позна, но да ти се представя, аз съм Anna_Asakura от аниме.лудост.нет :lol: :wink:

Всъщност като видях, че има познати лица тук и се престраших да се регистрирам най-после, въпреки, че го знам тоя сайт от февруари/март месец ... та къде уча японски, ами един френд на братовчед ми, японец - Кейчи се казва ми беше на гости това лято, та той ме научи на някои изрази, канджи ... въпреки , че аз не разбрах кой знае колко де ... ама важното е, че поне опитах домашно приготвено саке :lol:

Иначе ви благодаря за топлото посрещане ! :D

User avatar
JaimeLannister
Forsaken
Posts: 3103
Joined: Mon Apr 05, 2004 7:31 pm
Location: Лясковец - София

Post by JaimeLannister » Thu Oct 06, 2005 10:44 pm

Ем, ко, сега аз като не съм нов юзър не мога ли да се представя?
:)

А на новите- добри дошли, мили ми приятели!
Обичам ви. :)
"Основната и крайна цел на живота е смъртта и той винаги я постига." Зигмунд Фройд

"PRESENT IS THE TIME INCLUDING ALL TIMES
EACH SECOND IS ETERNITY AS ETERNITY IS NOW
AND NOW IS FOREVER..."

Курвите идват и си отиват, Star craft остава!

Image

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Thu Oct 06, 2005 10:53 pm

Добре Дошли на всички!(особено на Бенито, че ти се радвам, направо съм те забравила вече) :)
а и аз не съм особено стар форумджия,затова се представям - Мели съм,на 18,от София(Надежда),учаща френски във френската и имаща сериозното намерение да учи японистика(дотолкова сериозно,че още не е почнала да се готви) :)
Обичам да пея(но подозирам,че само един човек обича да ме слуша как пея :) ),обичам да си рисувам понякога, да си гледам аниме, даси чета книжки, да джиткам на мини и изобщо на ПС,да играя белот(но само ако печеля)...и такааа :D
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Aerith
E'lir
Posts: 193
Joined: Thu Oct 06, 2005 8:54 pm
Location: in her PROTOPLASM
Contact:

Post by Aerith » Thu Oct 06, 2005 11:02 pm

Ай, здравей Мели !

Ами такова, Роланд като ми писа, че ти постваш отдавна тук и аз се засрамих и реших и аз до го направя :P.

User avatar
Elayne
Elder God
Posts: 6266
Joined: Fri Jan 23, 2004 9:15 pm

Post by Elayne » Thu Oct 06, 2005 11:10 pm

Обичам да пея(но подозирам,че само един човек обича да ме слуша как пея
:cry: И аз обичам, но никой не обича да ме слуша...
I dont care if it hurts
I want to have control
I want a perfect body
I want a perfect soul
I want you to notice
When Im not around

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Post by Killua » Thu Oct 06, 2005 11:15 pm

Е не е толкова отдавна(Рольо,лъжльо такъв :P ), от има-няма месец...ма хубо че са те заблудили,че да ми попаднеш най-сетне :P
Засрами се, моме!!
Ех,Дима,аз засега си имам само един фен на нежното и прекрасно и невероятно и просто неземно пеене...а ти си знай,че аз обичам да те слушам как пееш :)
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Thu Oct 06, 2005 11:36 pm

Яаааа, разделките вършели работа:)
Добре дошли на всички нови и добре останали на старите:)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Amos Trask
Aes Sedai
Posts: 1606
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:41 am

Re: За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук

Post by Amos Trask » Fri Oct 07, 2005 12:33 am

Roland of Gilead wrote:А на старите пушки - да давате топъл
Айде и от мене един такъв за новобранците... :P Нема да се плашите, тука некои обичат да се правят на генерали от време на време (myself included 8-) ) и да дават наклон на хея* на другите, но иначе местенцето е забавно. Между другото аз се казвам Спиридон и живея в Богутево, занимавам се с отглеждане на патки и гледане на аниме-сапунки. Иначе обичам да пуша, по малко да пия и с форумци като тия да играеме Меджик на пусия...

*хей - вид древнояпонско моджо
:shark:
Feel the summer!

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук

Post by Killua » Fri Oct 07, 2005 12:44 am

Amos Trask wrote:занимавам се с отглеждане на патки
ААА, стига бе..патките навсякъде, очаква ни буря :lol:
Твоята патка скърца ли поне?Има ли зъби? :P

eдит:ето едно мое представяне...че ме мързеше и тука да пиша..:

"Името ми е Мели, родена съм в лето господне 1987, 18 април, което автоматически ме прави Овен(с асцендент Лъв) и Заек по китайския(а в предишен живот съм била испанска занаятчийка, 400година)
Основното ми занимание е да мързелувам, умея го почти до съвършенство туй изкуство. А когато не ме мързи прекалено, гледам анимета(едва ли има някой, който да не знае, но все пак - японска анимация). Любими анимета имам много, а съм и изгледала много Не ми се изброява, но ако някой се интересува, може да попита.
....
Музика всякаква обичам, наистина, само техно да няма наблизо, че нещо не успях да ги разбера тези циклежи...Напоследък слушам..мелодични неща
Айде дотук съм, че ми е мъка с тая кирилица, аз съм една голяма бяла птица и фонетична не ползвам, та затова докато напиша тоз пост, душицата ми изхвръкна от лебедовото тяло "
Last edited by Killua on Fri Oct 07, 2005 12:48 am, edited 3 times in total.
shadow dance nikoga ne luje

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] and 4 guests