За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Mr. Nobody
Misting
Posts: 275
Joined: Sat Jan 28, 2012 12:08 am

Post by Mr. Nobody » Sat Jan 28, 2012 12:18 am

От бая време (разбирайте няколко години) се навъртам в сайта като гост, защото са ми интересни дискусиите за филмите, сериалите, абсурдистаните и тем подобни. Досега не се регистрирах, защото ми е абсолютно ясно какво е мнението ми и не виждам смисъл да го натрапвам и на други. Достатъчно го правя и в невиртуалния живот. Все пак реших, че няма да е фатално от време на време да пускам по някой провокативен (не разбирайте "заядлив") коментар. Тва е.

Колкото до това кой съм, какво правя и колко развода имам зад гърба си... нека си остане мистерия.

User avatar
BB
Smallfolk
Posts: 3
Joined: Sun Mar 18, 2012 8:30 pm
Location: Bulgaria

Post by BB » Fri Mar 23, 2012 7:21 pm

Здравейте! :)
Казвам се Богдана, на 21 години от София. Уча Българска филология в СУ. Напоследък съм твърдо решена да се самоусъвършенствам както в литературно, така и в музикално отношение. И като цяло имам страст към хубавото изкуство.
Тук ме "довя" един приятел, който ми показа няколко интересни дискусии. Виждам множество разнообразни мнения, с които човек може да дообогати личните си впечатления и представи. Би ми била полезнa и критика относно личното ми творчество.

kalendarа_ska4a
Misting
Posts: 338
Joined: Mon May 30, 2011 6:26 pm

Post by kalendarа_ska4a » Fri Mar 23, 2012 7:52 pm

Добре дошла :) Надявам се да съм те насочил правилно :mrgreen:

User avatar
Interpreter
Forsaken
Posts: 3462
Joined: Sun Aug 07, 2005 5:57 pm
Location: тук - там

Post by Interpreter » Fri Mar 23, 2012 8:00 pm

Добре дошла и от мен. Тъкмо имаш възможност да се изкажеш просветено по някои теми, свързани с правописа :)
"Не вярвам в колективната мъдрост на индивидуалното невежество."
- Йежи Лец, "Невчесани мисли"

User avatar
BB
Smallfolk
Posts: 3
Joined: Sun Mar 18, 2012 8:30 pm
Location: Bulgaria

Post by BB » Fri Mar 23, 2012 8:49 pm

Interpreter wrote:Добре дошла и от мен. Тъкмо имаш възможност да се изкажеш просветено по някои теми, свързани с правописа :)
Благодаря. Но език, в който всеки езиковед се е опитал да вплете по нещо, няма как да не срещат спорни места, на моменти дори взаимоизключващи се. Да не споменаваме днешните кодификатори и "творчеаката" им дейност.

User avatar
passer-by
Elder God
Posts: 8280
Joined: Thu Sep 20, 2007 5:42 pm

Post by passer-by » Sat Mar 24, 2012 1:08 am

Interpreter wrote:Добре дошла и от мен. Тъкмо имаш възможност да се изкажеш просветено по някои теми, свързани с правописа :)
Тъкмо щях да я пратя в темата за пълния член да сподели възгледите си. :mrgreen:
Добре дошла. :)

User avatar
BB
Smallfolk
Posts: 3
Joined: Sun Mar 18, 2012 8:30 pm
Location: Bulgaria

Post by BB » Sun Mar 25, 2012 12:52 am

Благодаря.
Изчетох темата за членовете. Според мен сте изчерпали достатъчно мотиви "за" и "против". А личното ми мнение не е обективно, защото много намразих граматиката в началното училище, а сега преподавателите ми в университета имат крайно противположни концепции. Да кажем, няма да заобичам лингвистиката достатъчно.

User avatar
Ell
Farmer
Posts: 51
Joined: Thu Jul 26, 2012 6:39 pm

Post by Ell » Thu Jul 26, 2012 7:03 pm

Здравейте!
Тук за първи път ме довя петия конкурс. Но това е по-малко интересната история...
А повече интересната история е свързана с моята отаку природа. Седях си аз един ден, след като бях наваксала Блийча и си търсех друг сапун за наваксване, та хем да имам какво да гледам, хем да задоволя вкуса си към постигане на полуневъзможни цели. Най-ефектна сред тях беше Уан Пийс със своите 500+ епизода. Ама сяда ли се да се гледа такова чудо без предварителна подготовка? Та така и стигнах до аниме раздела на този форум, спомних си за списанието и конкурсите му и се залових да чета. Оттогава мина повече от година... Стигнах 526-ти епизод (ех, не е ли краста?!)... И събрах... каквото там трябва, да се регистрирам.

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Post by Amelia » Thu Jul 26, 2012 7:06 pm

Привет, много ти се радвам! :)
Нали няма да ти трябват още 526 епизода ОП, за да почнеш да пишеш в Аниме раздела? :P
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
ProxyFantasy
Paragon
Posts: 615
Joined: Tue Jul 19, 2011 12:59 pm
Contact:

Post by ProxyFantasy » Fri Jul 27, 2012 8:54 pm

Добре дошла във върлите Аниму среди на Форума. Със здраве да си ни ползваш :mrgreen:

User avatar
Ell
Farmer
Posts: 51
Joined: Thu Jul 26, 2012 6:39 pm

Post by Ell » Fri Jul 27, 2012 9:00 pm

Благодаря, благодаря! Със здраве да оставате, че да мога да ви "позлвам".
YOU'RE GONNA CARRY THAT WEIGHT.
* * *
Ell Vas

User avatar
Aravala
Arcanist
Posts: 938
Joined: Fri Jun 01, 2012 3:57 pm

Post by Aravala » Wed Aug 15, 2012 11:27 am

Здравейте и от мен! Казвам се Магдалена на 22 години съм, от София. Уча биология напук на отколешния ми интерес към литературата, писането и вдъхновяващото шляене - така неподходящи за точна наука. Допаднаха ми дискусиите във форума и така разнообразните теми. Надявам се да се включа съвсем скоро в повечето от тях и още повече се надявам това да ви допадне. :P За любимите си произведения няма да се обяснявам сега и да губя драгоценното ви време - то всичко ще се разбере.

Обичам да пътувам - старая се да го правя във всеки удобен случай и още повече ми допада да импровизирам, приключенствам и разказвам после епичните случки.

Спирам до тук за да не повдигам окончателно завесата от мистичната ми личност и оставям дискусиите ни да кажат останалото... :D :D
Аз нося жега, покой и чистота.
Аз съм огън – изгарям в красота.
Воин съм още – роден във светлина,
И единствено дете на кървава зора.

"Who'd want to ignite things one at a time?" - Chandra Nalaar

User avatar
Mindcrime
Arcanist
Posts: 827
Joined: Sat Mar 29, 2008 5:31 pm
Location: Shadow Earth

Post by Mindcrime » Wed Aug 15, 2012 12:12 pm

Добре дошла! Пожелавам ти много хубави моменти с нас.

User avatar
Селест
Smallfolk
Posts: 12
Joined: Wed Aug 15, 2012 11:39 am
Contact:

Post by Селест » Wed Aug 15, 2012 12:21 pm

Здравейте, казвам се Калина. На 22 години съм, от София. Уча Английска филология, което за един скромен библиофил като мен е повече от прекрасно. Прекарвам по-голямата част от времето си в четене, сериали, мотане из интернет пространството, драскане на някой и друг ред и играене на игри (повече за това в съответните теми). Форума ми бе препоръчан заради разнообразието си от теми и дискусиите в него, и за момента оправдава всичките ми очаквания :D
Nulla è reale, tutto è lecito.

User avatar
Yan
Site Admin
Posts: 6921
Joined: Sat Dec 20, 2003 12:01 am
Location: Who cares...
Contact:

Post by Yan » Wed Aug 15, 2012 12:26 pm

Добре дошли на Aravala и Селест. Надявам се, че форума ще ви допадне.
Правилата на бордгейминга:
1. Всички други неща, включително храна, дрехи, застраховка за колата и пари за обяд, представляват непредвидени разходи по отношение на това, което ви е необходимо за игрите.
2. Никога не пресмятайте общата стойност на това, което сте купили.
3. Ако искате нещо, значи ви е нужно.
4. Ако ви е нужно, значи трябва да го купите.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 26 guests