За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
tiffany aching
Misting
Posts: 254
Joined: Wed Apr 10, 2019 10:09 pm

Re: За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

Post by tiffany aching » Sun Apr 21, 2019 3:54 pm

За пръв път попаднах на списанието, търсейки инфо за сюжета на играта Legacy of Kain. Нямах намерение да я играя (предпочитам Grandma Studios, например :) ), но бях изгледала синематиците от Defiance и си сглобявах историята. Както обикновено, на български език нямаше почти нищо, с изключение на материалите в Shadow Dance.
Може би тук е моментът да благодаря много за ентусиазма и добрата работа на авторите, прекрасни сте и се радвам, че ви има!

Много време въобще не знаех за форума, едва миналата година започнах да поглеждам и тук. А поводът да се регистрирам, бе темата, в която форумчани си бяха снимали библиотеките. Толкова драго ми стана, че нямам думи!
Когато ми дойде музата, ще снимам и своята. Чета книги от втори клас и... не съм спирала. Те са една от най-големите ми страсти, какво да обяснявам. :D Някога предпочитан автор бе Стивън Кинг, след това Сър Пратчет, към днешна дата Калин Терзийски и особено Виктор Пелевин!
Твърде рядко си причинявам анимета и комиксови продукции.
Ох, хич не обичам "представи се на другарчетата", но се радвам да се запознаем и надявам се на интересни дискусии с вас в добър тон!
И съм зодия Скорпион. :)

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

Post by Roland » Sun Apr 21, 2019 5:45 pm

:heart: :heart: :heart:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
o6ina
Smallfolk
Posts: 1
Joined: Fri Jan 10, 2020 8:46 am

Re: За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

Post by o6ina » Fri Jan 10, 2020 9:40 am

Попаднах на форума преди десетина години, изчетох броевете на списанието и една от статиите ме вкара в лабиринта на японските телевизионни драми, и всичкуту японско - все едно ми се отвори нов свят. В резултат, към днешна дата си седя в маломерната токийска квартира и скубя коси, докато се мъча да избутам една докторантура по Култура и медии.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

Post by Roland » Fri Jan 10, 2020 10:45 am

o6ina wrote:
Fri Jan 10, 2020 9:40 am
Попаднах на форума преди десетина години, изчетох броевете на списанието и една от статиите ме вкара в лабиринта на японските телевизионни драми, и всичкуту японско - все едно ми се отвори нов свят. В резултат, към днешна дата си седя в маломерната токийска квартира и скубя коси, докато се мъча да избутам една докторантура по Култура и медии.
Ей това е медийното влияние!
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

Post by Killua » Fri Jan 10, 2020 11:50 am

o6ina wrote:
Fri Jan 10, 2020 9:40 am
Попаднах на форума преди десетина години, изчетох броевете на списанието и една от статиите ме вкара в лабиринта на японските телевизионни драми, и всичкуту японско - все едно ми се отвори нов свят. В резултат, към днешна дата си седя в маломерната токийска квартира и скубя коси, докато се мъча да избутам една докторантура по Култура и медии.
Ех, доброто старо японско влияние :heart:
Добре дошъл/дошла!
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Nikireads
Smallfolk
Posts: 19
Joined: Fri Oct 09, 2020 2:51 pm
Contact:

Re: За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

Post by Nikireads » Fri Oct 09, 2020 3:16 pm

Привет, привет. С помощта на карантината, прочетох Stormlight 1, 2, 2.5 и 3, след което се зарових във фенуикита/страници/форуми и youtube канали, а в някакъв момент попаднах и на ревюто и форумната тема за Oathbringer на Shadowdace. Иде четвърта книга, а аз нямам с кого да обсъждам, само си се възмущавам/вълнувам сама :D Та, с надежда, че ще има нова тема за RoW, реших да се регистрирам.
Като цяло и други теми във форума са ми интересни, но обичайно не успявам да следя много много, та за сега целта е една :)

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

Post by Moridin » Fri Oct 09, 2020 3:31 pm

Nikireads wrote:
Fri Oct 09, 2020 3:16 pm
Привет, привет. С помощта на карантината, прочетох Stormlight 1, 2, 2.5 и 3, след което се зарових във фенуикита/страници/форуми и youtube канали, а в някакъв момент попаднах и на ревюто и форумната тема за Oathbringer на Shadowdace. Иде четвърта книга, а аз нямам с кого да обсъждам, само си се възмущавам/вълнувам сама :D Та, с надежда, че ще има нова тема за RoW, реших да се регистрирам.
Като цяло и други теми във форума са ми интересни, но обичайно не успявам да следя много много, та за сега целта е една :)
<3 обсъждане ще има за всички от сърце! Или поне за оцелелите след третата книга :mrgreen: Welcome!
This is it. Ground zero.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

Post by Marfa » Fri Oct 09, 2020 3:41 pm

Спокойно, таман довършвам третата, та и аз си се вълнувам тука :)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Валсо
Smallfolk
Posts: 21
Joined: Sun Nov 15, 2020 3:03 pm
Location: 192.168.0.1
Contact:

Re: За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

Post by Валсо » Sun Nov 15, 2020 5:23 pm

Гугълският вятър ме довя дотук. Търсех определен форум (няма да казвам какъв точно, че юзърът с Жокера на аватара съвсем ще психяса :lol: ). Не намерих каквото търсех, но пък недоволството на Жокера е стигнало чак до резултатите на Гугъл и ей мъ на...

Радослав на 36 г. от София. Засега толкова. По-нататък, ако преценя, ще разкрия още. :mrgreen:
Home is where root is!
Image

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

Post by coldie » Mon Jan 11, 2021 9:30 am

Добре дошъл в царството на необузданите метъли.

User avatar
Mat Kauton
Commoner
Posts: 27
Joined: Thu Apr 08, 2021 11:46 pm
Location: Sofia
Contact:

Re: За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

Post by Mat Kauton » Sat Apr 10, 2021 11:57 am

Здравейте,

казвам се Георги /Жоро. на 38 години съм, скоро ще стана на 39. Активно членувам във фентъзи и фантастика клуба на bg-mamma вече 7 години под името Джон/Лорд Сняг. От над 10 години съм в клуба на Мартин там.
Писал съм и в клуба на Сивостен - към края му, също така над пет години имам постоянно присъствие в клуб Сдружение книги-игри като Джордж Ал.

интересувам се активно от фентъзи и фантастика. Сред любимците си мога да посоча Хоб, Сандърсън, Малерман, Патрик Нес и пр.

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Google [Bot] and 20 guests