За новите юзъри - кой съм аз и какъв вятър ме довя дотук :)

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Strelok
Paragon
Posts: 508
Joined: Fri Nov 13, 2009 6:02 pm

Post by Strelok » Sat Nov 14, 2009 9:28 pm

Привет на всички, наскоро ви загледах списанието сериозно, преди това само по някоя статия съм мярвал.

На 17 години съм, от Русе.

Все още съм в гимназия, но ме привлича програмирането и мисля да следвам компютърни науки.

Чета предимно сай фай. Гледам филми, сериали и аниме без значение от жанра(и все пак не търпя мюзикъли, екшъни и хоръри). Не играя много игри и не слушам много музика.

Житейската ми философия е общо взето "Прави каквото сметнеш за добро, помагай на хората, ако са ти симпатични и не се ядосвай."

Харесвам афоризми и латински изрази, предаванията на Джордж Карлин, немския език и слабите момичета. :blush:

Не харесвам реалити предавания(а и телевизията като цяло), пиячите, материалистите, хората, които се вземат твърде насериозно и тези, които вярват в суеверия.

User avatar
Beric
Paragon
Posts: 616
Joined: Wed Jan 21, 2004 6:16 pm
Location: 1st and goal

Post by Beric » Sun Nov 15, 2009 1:30 am

Е съгражданите трябва да се подкрепят :)

Туй за пиячите ще го преглътна някак...

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Sun Nov 15, 2009 2:01 am

Добре дошъл:)
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Sun Nov 15, 2009 3:42 am

Strelok wrote:Привет на всички, наскоро ви загледах списанието сериозно, преди това само по някоя статия съм мярвал.

На 17 години съм, от Русе.

Все още съм в гимназия, но ме привлича програмирането и мисля да следвам компютърни науки.

Чета предимно сай фай. Гледам филми, сериали и аниме без значение от жанра(и все пак не търпя мюзикъли, екшъни и хоръри). Не играя много игри и не слушам много музика.

Житейската ми философия е общо взето "Прави каквото сметнеш за добро, помагай на хората, ако са ти симпатични и не се ядосвай."

Харесвам афоризми и латински изрази, предаванията на Джордж Карлин, немския език и слабите момичета. :blush:

Не харесвам реалити предавания(а и телевизията като цяло), пиячите, материалистите, хората, които се вземат твърде насериозно и тези, които вярват в суеверия.
Никът ти случайно да идва от С.Т.А.Л.К.Е.Р ?
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Strelok
Paragon
Posts: 508
Joined: Fri Nov 13, 2009 6:02 pm

Post by Strelok » Sun Nov 15, 2009 12:48 pm

Да, една от малкото игри, които харесвам. :)

User avatar
Dante
Mistborn
Posts: 1275
Joined: Sun Jan 20, 2008 7:58 pm

Post by Dante » Sun Nov 15, 2009 2:03 pm

Ясно. :D

След като прочетох "Пикник край пътя" я започнах. Вече няколко дена съм много зарибен и я цъкам. Наистина е страхотна, а атмосферата те смазва.
Сайт за нещата, които ни вълнуват - http://podmosta.bg/

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Post by Xellos » Sun Nov 15, 2009 2:51 pm

Хехе, уелкъм и поздравления за правилния аватар :)
:ninja:

Nowiqbroi
Scholar
Posts: 115
Joined: Fri Oct 16, 2009 7:25 pm

Post by Nowiqbroi » Sat Dec 05, 2009 2:45 am

здр
Гледам разни филмчета, browse-вам някакви книжки, не пуша, не пия кафе и прясно мляко. Като си харесам някоя песен я връткам, докато не ми писне. Същото важи и за филмите. Кактусите са anon-и.

rodd1ck
E'lir
Posts: 198
Joined: Tue Nov 17, 2009 12:35 pm

Post by rodd1ck » Mon Jan 11, 2010 1:39 pm

От известно време го следя форума, предимно филмовата част и заради това се и регистрирах.
Иначе на 22 от.. Студентски град. :D Малко проблеми със завършването на УНСС, хамал по професия, несериозен и неамбициозен. Чета доста рядко, предимно гледам филми, сериали също рядко, напивам се и си губя времето.

User avatar
Vivian
Forsaken
Posts: 2630
Joined: Thu Aug 07, 2008 3:25 pm
Location: Pandora

Post by Vivian » Mon Jan 11, 2010 9:32 pm

Добре дошъл :)
Абе да спориш с Вивиан за филми е като да ловиш пираня с патката си - нито много риба ще наловиш нито члена ти ще става за нещо след това .... --The Dragon

Напомнете ми да не споря с Вивиан. Лайк евър. -- Muad_Dib

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4955
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Post by Claymore » Tue Mar 16, 2010 7:34 pm

Казвам се Владимир Стаменов,от село Плевен съм.Уча в биолгочина паралелка със дръзки аспирация за медицинска кариера.Вятърът който ме довя беше анти-циклон и ме повдигна от корицата на една от книгине ми за Драконовото копие. :lol: А и защото случайно намерих линк към един брой и се чудих какви са тези фентъзи автори за които супер-информираният и запознат с фентъзи Спархоук(до преди няколко месеца го мислех за такъв) и ми стана инетресно и почнах да преглеждам и по-стари броеве.Фентъзи чета от някъде 11-годишен т.е. от 2006 някъде като си признавам че почнах с книгите за уоркрафт защото освен приказките и народният фолклор много ми повлия и Уоркрафт поредицата(ни мъ бий бате!).Почнах да чета книгите за света на Dragonlance от който нищо не отбирам но Маргарет Вайс и Трейси Хикман ме кефят.Чел съм мъъничко сай-фай,по-точно Хърбърт Уелс и Артър Кларк и Дъглас Адамс ако се счита.Чел съм естесвено и LotR,Силмарилион,Хобит и Недовършени предания.Както и друго фентъзи(Тъмните му материи,Вещера и др.).Във времето което не чета и не уча,ходя (понякога) на купони,играя на дърти игри защото имам смотана щайгичка(ама си я обичам),гледам филми,гледам аниме и се шляя с приятели по улиците.Обичам всякаква музика от най-мазната чалгия до най здравият метъл(стига да не е дет метъл или блек метъл).Без срам казвам че тепърва започвам да чета истинско сай-фай и фентъзи като използвам за ориентир(вече)основно вашето списание.
П.П.Предварително се извинявам за всички грешки били те пункуационни(проклети запетайки),граматически или смислови.Както и за многото скоби. :P
П.П.2:
Strelok wrote:афоризми и латински изрази
И аз.Да се правиме на умни,безценно... :lol:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Morwen
Shadowdancer
Posts: 13468
Joined: Sat Dec 20, 2003 1:20 am

Post by Morwen » Wed Mar 17, 2010 9:38 am

Добре дошъл:)
А след като можеш да гледаш аниме на компютъра ,още не е дърта щайга:Р
I don't wanna die
But I ain't keen on living either

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Post by coldie » Tue Apr 06, 2010 12:18 am

Аз съм вашият среднощен кошмар, аз съм Чернокрилият паток. Кой съм аз някои знаят, други не, но и аз не знам мн добре.

User avatar
Shin-Ra
Farmer
Posts: 60
Joined: Thu Apr 22, 2010 9:57 am
Location: Here and there
Contact:

Post by Shin-Ra » Thu Apr 22, 2010 10:16 am

Здравейте, казвам се Радина. На почтии 24 съм, бутам-влача един държавен. Харесвам Пратчет и Final Fantasy. Друго, друго... Не се сещам, ако някой иска да пита :)
Being bad is not good enough.
Veni. Vidi. Vore.

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Post by Marfa » Thu Apr 22, 2010 10:45 am

Добре дошла! :)
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 12 guests