Абсурдистан: Възраждането

За коментари и излияния от всякакъв род, число, спрежение и залог

Moderator: Moridin

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Mon Jun 21, 2021 4:12 pm

@трубадур
Ето https://www.avtora.com/milena-slavova-s ... -nechovesh

Комсомолците бяха изцепка на Мицофф, но нали нямаш фейс и не ти поствам.


Иначе то е ясно, че фб е частна платформа, но не разбирам защо за много хора в бг рипортването на безобразни коментари е комунистическа комсомолска акция.

@Yan аз имам чувството, че Джамбазки и Волен никой не ги бръсне вече за слива, щото всичките постове са с яка критика и гавра. Особено Джамбазки. Сега като че ли най-силен е коренякът българин, радетел за семейни ценностти, ергенът Кристиян Шкварек. Бтв по тоя повод не разбирам как точно при патриотите братче, дето се борят за кореняци българи, имаме най-много чужди имена - Сити, Шкварек, Контрера.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by трубадур » Mon Jun 21, 2021 4:25 pm

Litz wrote:
Mon Jun 21, 2021 4:12 pm
@трубадур
Ето https://www.avtora.com/milena-slavova-s ... -nechovesh
Милена Славова се възмути от гей парадите и беше докладвана на Зукърбърг :panic:

обичам го тва заглавие, култ е. Иначе имам фейсбук, бре, бръкаш ме с някого

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by tigermaster » Fri Jun 25, 2021 3:44 pm

Покрай Милена сега за пореден път се замислям колко, всъщност, не ми се ще да знам каквото и да било за личния живот и мненията на музиканти и, като цяло, хора на изкуството, които иначе харесвам. Преди време под някакво видео в Ютуб попаднах на коментари на някакъв алт-райт тръмпанар, с всичките му там типични глупости за злите либерали и прочие. Не ги помня добре, честно казано, а и сигурно вече са изтрити, обаче ме бяха подразнили. По-късно установих, че този тръмпанар или е един от най-ключовите в развитието ми като личност музиканти, или умишлено се преструва на него. Рос дъ Бос, нали, дето музиката му с Manowar я въртях буквално непрекъснато като тийнейджър. Ъх... (За Карл Логан пък изобщо и не ми се отваря дума - дърпал съм идеи и вдъхновение от свиренето му, та делото срещу него хич не ме зарадва.)

И сега Милена, нали, пънк/рок бунтарката срещу потисническата система, изрева срещу потискано малцинство, понеже, разбираш ли, хората в него имат наглостта да демонстрират, че съществуват - въпреки че, както става ясно от това интервю, взето от колегата Ози, дори не е разбрала нищо за никакви паради, докато не е видяла репортажи:
https://www.werock.bg/novini/milena-nav ... d?id=51935
Харесвам я, обаче сега направо ме хваща страх да отида на следващото Цвете за Гошо, понеже очаквам да се впусне в политически проповеди за това как я били цензурирали.
А и другото - едно време и аз недоволствах от прайдове и паради, понеже блокирали улици, дразнели и прочие - и това, след като започнах иначе да подкрепям ЛГБТ движението. После обаче установих, че ЛГБТ паради никога не са ми пречили на нищо, даже в общия случай не ги разбирам нито кога, нито къде са, преди да са свършили.

И да, трябва да се разбере най-после - на частна платформа никой няма свобода на словото.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Sat Jul 03, 2021 10:43 am

Милена продължава. Не може ли някой да я закара на четвърти?

https://faktor.bg/bg/articles/mneniya-i ... -balgariya
Да, живяла съм много години във Великобритания. Там беше нещо страшно, защото всеки втори-трети е хомосексуалист, докато у нас това не е така. Гледала съм предавания още през 1997-1998 г., в които се предупреждаваше, че през 2025 г. ще има много голям проблем с това нещо. В тези предавания ставаше въпрос за пречиствателните станции в Лондон, през които тече вода, която е минала 8 пъти през човешкото тяло. Извличат се всички вредни вещества, но не и хормоните. Беше даден пример с риби, които пият от тази вода и си сменят пола. Във въпросните изследвания става ясно, че до 2025 г. ще има страхотни хормонални проблеми и при хората. Виждаме, че всичко това се случва. Освен това, хомосексуалистите си мислят, че всички са като тях и са решили, че могат да завладеят и България, но това няма да стане.
:ninja:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by tigermaster » Sat Jul 03, 2021 1:35 pm

:shock: :dash: :bow:
Image
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Tue Jul 06, 2021 11:56 am

ДБ удариха абсолютното дъно с това, че са дали избираемо място в листата си съществото Грета Ганева. И то тва не е няква консерва от дсб, а същество лично поканено от Христо Иванов. Как е възможно да дадат място на същестмо с изказвания, които все едно принадлежат на член на Атака, Възраждане и ВМРО? Как може член на партия като ДБ да не знае, че България е светска държава.

Ето и изказванията на въпросната, че нали все ми се карате, че не давам контекст.
209377204_172561604912415_8475414435060274675_n.jpg
209377204_172561604912415_8475414435060274675_n.jpg (35.72 KiB) Viewed 1286 times
Attachments
209194669_172561564912419_4241380285729124316_n.jpg
209194669_172561564912419_4241380285729124316_n.jpg (39.58 KiB) Viewed 1286 times

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by трубадур » Tue Jul 06, 2021 12:01 pm

Ептем не остана за кой да се гласува.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Tue Jul 06, 2021 12:45 pm

трубадур wrote:
Tue Jul 06, 2021 12:01 pm
Ептем не остана за кой да се гласува.
Да. Ай ако беше някой от дсб пак щях да разбера. Ама лично поканена от Ицката с такива меко казано неадекватни изказвания е абсурдно.

Най-тъжното е, че Ивайло Мирчев каза по повода "Тва е коалиция, има различие на мненията. Ползвайте преференции" Джасим, който ми е крайно неприятен за много по-малък гаф се разкара, докато тая. Аз не разбирам как в случай, че Козилата предложи нещо по така прогресивно, тази и подобните ѝ в партията ще гласуват. Голям резил. Па после нека Татяна "Написах на някой да се гръмне под официалната страница на Белия Дом и фейсбук ми блокираха акаунта, защото Бойко ме заглушава" Кристи да обяснява как само в ДБ са интелигентни и умни хора, а не балкански субекти.

Да им имам претенциите на тия.

Shamajotsi
Sorcerer
Posts: 427
Joined: Sat Dec 30, 2006 9:01 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Shamajotsi » Mon Jul 12, 2021 2:00 pm

Някой знае ли къде ще се подават заявленията за ходене в Космоса?

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Mon Jul 12, 2021 2:12 pm

Николай Василев за премиер ахахахахахахахахаха.

Саня Армутлиева за министър на културата ахахахахаха ахаха.

Къде ги намира тея толкоз противни същества, дето никой не ги понася. А и Слави и Саня не се ли съдиха?

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Matrim » Mon Jul 12, 2021 2:23 pm

Николай Василев за премиер ахахахахахахахахаха.
По-скоро АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!

Ама той Славиту не щял и да прави коалиция, така че това предложено правителство едва ли ще го бъде.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

Shamajotsi
Sorcerer
Posts: 427
Joined: Sat Dec 30, 2006 9:01 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Shamajotsi » Mon Jul 12, 2021 2:41 pm

Слави: "Думата "коалиция" стана мръсна. И с право!"

Also Слави: "На ви един министър от Тройната Коалиция за премиер!"

Неам думи...

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by coldie » Mon Jul 12, 2021 3:01 pm

Нинам, на славичту ако кадрите му са такива, щото бях с един тулуп, нинам. Абе ввъздух под налягане са.

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Litz » Mon Jul 12, 2021 4:39 pm

Вчера бях доброволка в една секция в Берлин и един дойде ии ме пита "Извинявай, Божков кой номер беше" :ninja:

Иначе въпросната секция беше 65 процента дб.

И този път изборите бяха организирани доста адекватно, за разлика от предния път.

Има и позитивни неща от тия избори. ПатрЕотите не влизат и няма да взимат субсидия. :mrgreen: Козилата е в парламента. Грета Ганева не.

Но ниската избирателна активност е трагична.

User avatar
Demandred
Moderator
Posts: 6263
Joined: Sun Jan 11, 2004 8:42 am
Contact:

Re: Абсурдистан: Възраждането

Post by Demandred » Mon Jul 12, 2021 6:06 pm

Аз пак бях член на секционна комисия и като първият избирател сутринта се оплака, че не можел да гласува на машината, и се оказа, че се опитва да вкара картата в екрана където се показва картинката с карта в началото вместо в слота долу, си казах, че това ще е дълъг ден. :D Но след това хората се оправяха добре като цяло с машината, с малко помощ от нас при нужда. Някои бяха бая притеснени, но после ни казваха "То било много лесно".

Иначе за резултатите - с този материал толкова, за съжаление. Поне ГЕРБ изгубиха 200,00 гласа в сравнение с предишните избори.
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests