The Affair

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: The Affair

Post by Killua » Fri Oct 23, 2020 3:52 pm

Бих ти препоръчала все пак да чекнеш сериала до края, да видиш какво става с А. и т.н., плюс финалният сезон също е интересен, а и играе Сукеее в любопитна роля.
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: The Affair

Post by Dr. Horrible » Sun Nov 22, 2020 9:08 pm

Почнах трети сезон, два епизода изгледах дотук.
МРАЗЯ ГАДНАТА ЛУИЗА, НЕЩАСТНИЦА ПРОКЛЕТА, ТЪПА, ТЪПА, ТЪПА ПАЧА!!!
Spoiler: show
ДА МИ ВЗИМА НА АЛИСЪН ДЕТЕТО!!!! КАКВА НАГЛОСТ!!! Няма ли да Хелън да мине с колата за още едно кръгче покрай заведението?

Иначе добре почва сезона, с Ноа е интересно. И персонажът е много дразнещ, но пък добре изигран, наистина много добре.
А д-р Ула е готин, странен, но готин, малко изглежда като Робърт Дауни Джуниър за бедни. Ама си е чешит, ще видим с Хелън ще им се получат ли нещата.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: The Affair

Post by трубадур » Mon Nov 23, 2020 10:10 am

Доста е яко как едно от най-популярните неща във форума е сапунка и се обсъжда като на времето лелките пред блока го правеха. :yay:

последното мнение на доктора е култово :metal:

User avatar
Litz
Ascendent
Posts: 4064
Joined: Mon Aug 16, 2010 12:46 am

Re: The Affair

Post by Litz » Mon Nov 23, 2020 4:55 pm

трубадур wrote:
Mon Nov 23, 2020 10:10 am
Доста е яко как едно от най-популярните неща във форума е сапунка и се обсъжда като на времето лелките пред блока го правеха. :yay:

последното мнение на доктора е култово :metal:
Стига, тва ми напомня че бабите на село с които ги обсъждах преди години всичките умряха. Който не е гледал Трима братя, три сестри или Росалинда не е живял.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: The Affair

Post by Dr. Horrible » Mon Nov 23, 2020 7:31 pm

Оооооо, толкова си обичах Росалинда! Тя ми беше любимият сериал едно време :heart: То тогава вечното дерби беше Есмералда срещу Росалинда, аз и Есмералда много харесвах, но Росалинда ми беше още по-любима!
Но най-най-любим от онази епоха ми беше Вдовицата в бяло!!! (това беше години преди Черната вдовица)
Поздрав с песничката:
Това наистина беше много хубав сериал. И с много фентъзи елементи! Те децата на главната героиня бяха близначета и си имаха Х-мен сили - четяха пъдещето, левитираха из стаята, вдигаха се на едно килимче... Последният кадър от сериала беше как си пътуват цялото семейство в кола, която полита във въздуха. Просто обожавах фентъзи елементите в латиносериалите, този магически реализъм ми е толкова близък, с него съм откърмен, дето се казва. Затова и в по-зрелия ми период, когато започнах да чета латиноамерикански автори като Габриел Гарсия Маркес и Изабел Алиенде, веднага ми легнаха на сърцето.

И в "Трима братя, три сестри" имаше много хубави песни. Но тогава пък най-любимият ми сериал от онази епоха беше... Отмъщението! (това беше години преди Отмъстителите)

Толкова обичах Габриела Спаник!!! Тя беше най-красивата жена, с това закръглено кукленско лице и червената коса! Никоя друга жена или актриса никога не съм смятал за по-красива от нея в тази роля. И историята беше много, много вълнуваща. Тя пък си беше вече тотално фентъзи - те умираха, съживяваха се в чужди тела, идваха да си отмъщават... Главната героиня беше умряла едновременно с незаконната си дъщеря и се беше върнала в нейното тяло. Много интригуващо! И аз пръв бях познал кой точно от героите всъщност кой е бил преди да е умрял, и бабите не ми вярваха, но накрая се оказах прав!
И актрисата от "Вдовицата в бяло" участваше в първия епизод, за да умре и да се върне в тялото на Габриела Спаник :D

И всъщност това ми напомня на един от първите латиносериали, който изобщо гледах - много отдавна, още в детската градина. Казваше се "Странното завръщане на Диана Саласар" и беше за една двойка мъж и жена, които са живели през средновековието и сега са преродени в нашия свят. Вижте интрото ( И си спомням колко се разстроих, че накрая умряха двамата, злодейката пак ги вдигна с някаква левитация и ги заби върху една стена със стърчащи мечове... Но тогава в сериала обясниха, че тяхната съдба е била да умрат, защото те вече са изживели любовта си в миналия живот и не може да я изживеят и в сегашния...

Изобщо, много си бяха хубави латиносериалите. По хубави от американските. Пак трябва да си пусна нещо, ама те сега не ги дават, само индийски и турски дават.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: The Affair

Post by Dr. Horrible » Wed Nov 25, 2020 12:22 am

Всички нещо замлъкнахте след предишния ми пост, но аз да си продължа със сериала :D

Изгледах 3х07.
И вече ми поомръзва честно казано, тоя безразборен секс наистина в повече ми идва.
Spoiler: show
Алисън спи с Коул, на другата нощ спи с Ноа, който пък след два дни спи с Хелън (и май и с французойката междувременно), пък Хелън същия ден по-рано спа с оня богатия прител на Ноа, докато е във връзка с доктор Ула.... Нещо сценаристите наистина решават, че рандъм секс сцена между които и да е герои ще запълни сюжета + ще има емоционално възейдствие. Ама наистина ми омръзна.

И ЦЕЛИ ДВА ПОРЕДНИ ЕПИЗОДА БЕЗ АЛИСЪН??? Тези си просят кенсълването!
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: The Affair

Post by трубадур » Wed Nov 25, 2020 12:11 pm

Dr. Horrible wrote:
Wed Nov 25, 2020 12:22 am
тоя безразборен секс
ду тел моар

с тва на ум, кво да се каже за предишнио ти пост, той е произведение на изкуството, бтв аз от сапуните помня само един с наталия орейро или нещо такова:


докато другите, които спомена само като имена ги помня, кой за кво се бореше в тях грам понятие нямам.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: The Affair

Post by Dr. Horrible » Wed Nov 25, 2020 7:17 pm

Догледах сезон 3.
Наистина много тъп финал на доста тъпичък сезон. Нямат идея какво да правят с тези герои, подмятат ги насам-натам, дописват им истории от миналото, които са видимо измислени на по-късен етап, вкарват банални странични персонажи, за да заемат екранно време. Нямаше нито един герой, който да има някакво подобие на смислена арка - общо взето всеки вършеше случайни неща, ама много случайни, все едно сценаристите са хвърляли зарове. И беше сезон на Ноа, Алисън беше трагично пренебрегната. Всъщност, от 10 епизода в сезона, Алисън ИЗОБЩО Я НЯМАШЕ в цели 5, а пък в още един присъстваше само за малко, през гледната точка на друг герой!!!! Това беше тотална гавра, може би отношенията между актрисата и екипа са били обтегнати, или не знам.

Ще изгледам и следващия сезон, дано не я пренебрегнат пак така грубо.

А секс сцените са от този тип, в който героите са напълно облечени и само се търкат един в друг и по някое "ъъъъх" трябва да предположиш, че правят нещо повече от целувка.
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5259
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: The Affair

Post by Matrim » Wed Nov 25, 2020 7:52 pm

Е, аз те предупредих, че затъпява могъщо, не знам как изобщо ще имаш нерви за четвърти сезон.
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests