Watchmen (HBO)

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Tue Nov 05, 2019 3:11 pm

Кога казах, че няма да гледам точилото? М?
Litz wrote:
Tue Nov 05, 2019 2:44 pm
Трубадура тайно е мазохист. 8-)
тайно вика... :ninja:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Roland » Tue Nov 05, 2019 5:48 pm

Лол за вдигане на стандарти ми говори, а изобщо не е вдянал психо-портрета, който беше тоя епизод. Ако смяташ, че “ударно” може да се отнася само до екшън, стой си в IP MAN темата :lol: :lol: :lol:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Tue Nov 05, 2019 5:55 pm

Щи го отговоря както ти докато ни гледаш отвисоко, не е лесно да си в грешка. Но, да, много дълбок портрет, след като се случва в свят с тая начална сцена в банката. И последвалите 40 минути. :dunno:

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Roland » Tue Nov 05, 2019 6:01 pm

трубадур wrote:
Tue Nov 05, 2019 5:55 pm
Щи го отговоря както ти докато ни гледаш отвисоко, не е лесно да си в грешка. Но, да, много дълбок портрет, след като се случва в свят с тая начална сцена в банката. И последвалите 40 минути. :dunno:
Началната сцена е всъщност телефонната кабина, и тя рамкира тематично целия епизод. Като ше помпаш too cool for school мускули, барем гледай по-внимателно.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Tue Nov 05, 2019 6:04 pm

Уау, евала, затапката на десетилетието и идва от човека, дето не може да вдене, че няма как да имаш дълбочина в нещо, дето се пъне да е реалистично при положение, че е бъкано с дебилни сцени, лишени от логика с безобразно скапан диалог, но ме задява за семантиката. Но и ме кефи колко контра аргументи вадиш...

пп. изреждане на какво се случва в епизода не показва, че разбираш какво се случва, а само че можеш да не заспиш, докато го гледаш. Само за сведение, шото съм сигурен, че смяташ написаното за последния епизод за нещо като анализ.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Roland » Tue Nov 05, 2019 6:10 pm

трубадур wrote:
Tue Nov 05, 2019 6:04 pm
Уау, евала, затапката на десетилетието и идва от човека, дето не може да вдене, че няма как да имаш дълбочина в нещо, дето се пъне да е реалистично при положение, че е бъкано с дебилни сцени, лишени от логика с безобразно скапан диалог, но ме задява за семантиката. Но и ме кефи колко контра аргументи вадиш...

пп. изреждане на какво се случва в епизода не показва, че разбираш какво се случва, а само че можеш да не заспиш, докато го гледаш. Само за сведение, шото съм сигурен, че смяташ написаното за последния епизод за нещо като анализ.
Всъщност ти си единственият, който твърди, че сериалът се стреми да бъде реалистичен. И като каза “напъни”, поведението ти тук е такава констипация, че е на практика колди ниво и разчита основно на подигравателно опростяване на сериала + настояване колко бил тъп опонентът. Не се спори така, душа :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Tue Nov 05, 2019 6:13 pm

Каза човекът, който от самото начало подходжа снизходително и ми вика, че не го разбирам и се опря на колди за финална обида. И се хваща за отделни думи, за да мисли, че казва нещо, вместо да разбере цялата картинка. Страхотен си роли, немаш равен, отбираш го много спора, спор няма.

пп. досега не си казла нищо смислено за филма, нито тук, нито в "ревютата" си. Само голи приказки какво се случва, не отговаряш на директни проблеми, които маркирам с примери и си цепиш в една права. И ми вика на мен констипация. За камъните и стъклените къщи се да си чувал някога.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Roland » Tue Nov 05, 2019 6:25 pm

Изглеждаш напрегнат. Добре ли си?
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Amelia » Tue Nov 05, 2019 6:35 pm

Да си кажа, с пресните си спомени от оная ужасяваща непоносима помия The Leftovers, го разбирам @трубадур за гневната омраза, дето излива тука. И на мен така ми действат некадърните прехвалени глупости на Линделоф. Това, дето пише за Уочмен важи дума по дума и за The Leftovers. :lol:

@трубадур , просто спри да го гледаш, бе, човек. Колкото и да те кефи сорса, това няма да стане по-добре нататък - такива неща просто не се случват, когато тоя некадърен драскач е замесен в даден проект, имаме достатъчно емпирични доказателства за това вече.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Roland » Tue Nov 05, 2019 6:48 pm

Amelia wrote:
Tue Nov 05, 2019 6:35 pm
Да си кажа, с пресните си спомени от оная ужасяваща непоносима помия The Leftovers, го разбирам @трубадур за гневната омраза, дето излива тука. И на мен така ми действат некадърните прехвалени глупости на Линделоф. Това, дето пише за Уочмен важи дума по дума и за The Leftovers. :lol:

@трубадур , просто спри да го гледаш, бе, човек. Колкото и да те кефи сорса, това няма да стане по-добре нататък - такива неща просто не се случват, когато тоя некадърен драскач е замесен в даден проект, имаме достатъчно емпирични доказателства за това вече.
Ти вземи гледай поне първия епизод вместо да караш по спомени. Ако Акива Голдсман може да е замесен в добри филми, и Линделоф може да участва в добър сериал. Не е като само той да го пише. И въобще, тва, че Трубадурът is going through something and he's doing it in front of all of us, не би следвало да е причина да не тестваш нещо, което е 50 минути ебаси.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Tue Nov 05, 2019 7:17 pm

Ебаси човек да не пропусна да каже путка у 2 мнения и сметат, че се е ядошал... дотам да се изявяват като психолози. Ама те, у оная тема викам на @Matrim че му е тъпа детската книжка, защо я смятам за такава и почна да оди по мене у темите и да подмята постоянно като незадоволена госпожица, ся роли курец не може да каже за сериала си, ама се пеняви, като му давам примери защо смятам, че е тъп сериал, не си използва потенциала на сорса и сере на метеното, а после на мен викат пасивно-агресивен. Само за справка като на @Amelia или @Litz някой направи забележка и иска да се обосновят го правят в следващото мнение, а не да се въртят като червеи цяла тема и да похвърлят едно две мега "яки" изречения, роланде. Доста путьовско поведение, с други думи, от мъжката агитка. Така, че @Roland (да не кажеш, че не те вмествам) викам или да обсъждаме, или да продължиш да се държиш като цвичка и да говориш основно за мен, а не за плоския си сериал. Сериозно, няма да ти се смея на мнението, както ти се правиш на готин, нямаш днк-то за това, ама поне опитваш, и да си над нещата.

ред дет се изтегли... файнъли

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Roland » Tue Nov 05, 2019 7:22 pm

Мне, нека не продължим да обсъждаме, щото нямаш поведението на човек, който иска да обсъжда. Поведението ти - с някои изключения в последните месеци, които явно искаш да оставиш в миналото - винаги е било на човек, който иска да шокира и умишлено си модулира речта, за да дразни и обижда и да поставя опонента в защитна позиция.

Колелото не е "детска книжка". Хората, които я харесват, не са тъпи, инфантилни или по-малко аналитични от теб.
Уочмените не са най-тъпият сериал от Приятели насам. Хората, които виждат нещо в него, което ти не виждаш, не са тъпи и неопитни.

Нямам НИКАКЪВ интерес да си давам труда да отговарям на bad faith "анализите" ти с реално деконструиране и опит за оборване, защото ти просто ще изцепиш поредния селташки сланг в отговор, ще направиш поредната Твърде Голям Ми Е, За Да Ми Пука Наистина поза и ще минем на следващата тема.


Това в случай, че поведението ми тук ти се струваше ирационално, рекох да изясня. Айде лек ден на всички.
And you can't dance with a devil on your back...

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by tigermaster » Tue Nov 05, 2019 7:55 pm

Roland wrote:
Tue Nov 05, 2019 7:22 pm
Нямам НИКАКЪВ интерес да си давам труда да отговарям на bad faith "анализите" ти с реално деконструиране и опит за оборване, защото ти просто ще изцепиш поредния селташки сланг в отговор, ще направиш поредната Твърде Голям Ми Е, За Да Ми Пука Наистина поза и ще минем на следващата тема.
Не че искам да ви се меся в особено интелигентния разговор, обаче като нямаш НИКАКЪВ интерес, защо изобщо го подклаждаш толкова време?
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by трубадур » Tue Nov 05, 2019 7:57 pm

Да, очаквах да се врътнеш по твоя си начин и да бегаш, ама останалото в коментара ти е за предпочитане, щото я нямаше позата от цялата страница преди това. Но викам да спреш да въртиш твоите начини на комуникация към мен. И фани си реализирай проблемите с начина ми на изразяване, защото е досадно да чета едно и също, относно какво ми било поведението, като виждам същото от тебе. И баш аз не бягам от оборване или квото и да било, просто тука има доста нежни душици се оказа и за най-малкото почва мръщене, плач и въобще елементарщини. И ако наистина не искаш да оборваш bad faith "анализите ми (не можеш да се стърпиш, нали?), защо влизаш у темите с по едно изречение, целящо да провокира? Ако ще ми стоварваш това време е да се погледнеш и ти отстрани какви ги вършиш.

И като стана дума за спорове у форуми, да цепиш некви твърдения от воле като крайни и стойностни и в същото време да се дразниш от другите, дето го правят, при положение, че всички сме наясно колко просто не ни се пише СПОРЕД МЕН пред всяко изречение. Ебаси. И това ли трябва да уточняваме.

User avatar
Roland
Site Admin
Posts: 30165
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:36 pm
Location: Chicago, IL
Contact:

Re: Сериалчета за всички, част IV

Post by Roland » Tue Nov 05, 2019 9:51 pm

tigermaster wrote:
Tue Nov 05, 2019 7:55 pm
Roland wrote:
Tue Nov 05, 2019 7:22 pm
Нямам НИКАКЪВ интерес да си давам труда да отговарям на bad faith "анализите" ти с реално деконструиране и опит за оборване, защото ти просто ще изцепиш поредния селташки сланг в отговор, ще направиш поредната Твърде Голям Ми Е, За Да Ми Пука Наистина поза и ще минем на следващата тема.
Не че искам да ви се меся в особено интелигентния разговор, обаче като нямаш НИКАКЪВ интерес, защо изобщо го подклаждаш толкова време?
Ако погледнеш назад, постовете ми са малко и кратки по темата. А иначе, защо не? И аз съм човек, не съм от камък направен :mrgreen:
And you can't dance with a devil on your back...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests