Crazy Ex Girlfriend

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
трубадур
Ascendent

Re: Crazy Ex Girlfriend

Post by трубадур » Wed Aug 21, 2019 10:08 am

Amelia wrote:
Wed Aug 21, 2019 9:56 am
трубадур wrote:
Tue Aug 20, 2019 1:23 pm
Moridin wrote:
Tue Aug 20, 2019 1:16 pm
и с прекрасните си гърди
do tell more
Поздрав и за двамата:
https://www.youtube.com/watch?v=aZx5zfkG6oU
дат уаз бютифул, мен

доста кечи песнички има в това нещо

Litz
Forsaken

Post by Litz » Wed Aug 21, 2019 4:01 pm

Специално за @трубадур нещо на Рейчъл извън сериала
https://m.youtube.com/watch?v=3sQEb9TSACY

А и забравих една от яките песни на Джош
https://m.youtube.com/watch?v=PMY0MTTv16E

И тва което беше споменато с cocksurednessa
https://m.youtube.com/watch?v=FcmErbAsI7I

трубадур
Ascendent

Post by трубадур » Wed Aug 21, 2019 4:09 pm

ще я чекна у спотифая, ако я има, от друга страна това е толкова пеге, че простак кат мене въобще не може да се впечатли, но отрядът зад мацката, дека й баса бийтовете го бива.

зачеркни тва, просто й бозам канала, ама доста джазови песни бе :ninja:
требе малко повече джиджи биджи и чалга, но тия песни "виж кво направих, въпреки че никой не го е искал от мене" са сладки дори без да знам контекста

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Wed Aug 21, 2019 11:31 pm

Абе аз все пак пледирам хората с пенис във форума да му дадат шанс на това, щото е яко, въпреки че принадлежи към жанр, който хората с пенис обикновено не гледат. То и аз ги избягвам тея жанрове, ама ето на, изгледах целия сериал. То всъщност Крейзи-то е деконструкция на доста от ромком клишетата, които не мога да дишам и заради които не гледам ромкомки, така че си заслужава дори само за това. И другото е яко направената психология на главната в 3ти и 4ти сезон. Пичеве, рядкост са тоя тип заглавия, земете си преодолейте предразсъдъците, за да видите некъв свестен пример на феминистичен сериал. Всеки има нужда да види нещо такова.

Бтв, @Roland според мен би му се изкефил доста, така че го тагвам тука, за да му обърне внимание.

Аз сега си зачетох некви фикове с Ребека и Натаниел, щото имам нужда от още.
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Wed Aug 21, 2019 11:32 pm

@трубадур обвинявай Showtime, щото началните идеи на Рейчъл, Адам и Джак са били много не пеге.

А вие решихте ли кой ще пише ревюто, щото аз бих прочела и две ревюта и от мъжка и от женска гледна точка.

Бтв относно репрезентацията исках да вметна, че тва е изцяло по настояване на Рейчъл Блум и е доказателство, че стига да искаш и да имаш идеите как да репрезентираш нещата се получават, а ако не си наясно да ходиш и да се допитваш до специалисти как да го направиш. Тва относно Хъфпост дето защитават на Лина Дънам white supremacy Brooklyn-a, как тя не била виновна за липсата на репрезентаций в Бруклин, а някой мъж бил. И повечето проблеми са наистина добре рисърчнати, а не като при Раян Мърфи в Глий дето тоя си ги хвърляше така рандъм проблемите, че се стигна до тва черна транс жена да катфишва бял хетеро джок.

Страхотна е просто Рейчъл и е супер готина и по интервюта.

Надявам се, да има още проекти и като актриса и като криейтър, и да я награждават и номинират, щото е грехота :mrgreen:

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Thu Aug 22, 2019 1:41 am

@Litz , що не вземеш ти да напишеш ревю като гостуващ автор? Познаваш материята и жанра много по-добре от мен, а и с творчеството на Рейчъл Блуум си доста по-запозната.

Oui. Je suis garbage.

Roland
Site Admin

Post by Roland » Thu Aug 22, 2019 8:01 am

Аз гледах първия епизод и много ме изкефи преди няколко месеца, просто не съм стигнал ДП тоя сериал още.
And you can't dance with a devil on your back...

Litz
Forsaken

Post by Litz » Thu Aug 22, 2019 9:04 am

Amelia wrote:
Thu Aug 22, 2019 1:41 am
@Litz , що не вземеш ти да напишеш ревю като гостуващ автор? Познаваш материята и жанра много по-добре от мен, а и с творчеството на Рейчъл Блуум си доста по-запозната.
Щото ти си авторитет :mrgreen:

И ми се струва, че ревю от гледната точка "Аз не понасям ромкомки, ама гледайте го" е по-надъхващо от тва на човек дето (иронично) е избозал всички CW сериали. Щото аз трудно мога да селна тоя сериал, с това име, бидейки мюзикъл, по the CW, от създателката на 27 рокли и Дяволът Носи Прада. Tough sell e.

Demandred
Moderator

Post by Demandred » Thu Aug 22, 2019 2:25 pm

Аз мисля да пиша ревю, а по принцип гледам само ромкомки, правени преди 1965 г. :)
Sure your parents might think you're a failure
But no one's ever said: "First, let's kill all the tailors"
Don't be a lawyer!

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Thu Aug 22, 2019 9:24 pm

OMG, авторитет съм била! :lol:

Мерси за его бууста, ама наистина, като опре до тоя тип заглавия си нямам и хал хабер от нищо. Един фен като теб, наясно със SJW проблемите в медиите, може да напише много по-смислено нещо от моето: "Бе не е баш ромкомка, избива на деконструкция на ромкомките от малкото, което знам за тях." То това е от заглавията, по които могат да се пишат есета, ама Дем със сигурност ще даде балансирано и много по-консистентно с женската гледна точка мнение от това, което няква мъжкарана като мен, дето наистина отвъд менструацията наистина си е някъв дюд там. Ако искаш пробвай да драснеш нещо и ние ще помагаме.

Oui. Je suis garbage.

Litz
Forsaken

Post by Litz » Fri Aug 23, 2019 12:21 pm

Май не ща. Лол.

Сериалът е и добра репрезентация на идеи. Примерно аз ОБОЖАВАМ тва че Пола е майка на тийнейджъри, която борави с технология ултра добре. Щото ми е писнало от тва да гледам родители да не таят нищо за технологиите и да гледам хора на по 35-40-45 дето нямат идея как са включва компютър ебаси. И как това е СМЕШНО. Несериозно е, хора. Тва не са някви бейби бумъри дето не знаят нищо, а са отраснали с тея неща.

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Fri Aug 23, 2019 1:08 pm

Аз го зарезах засега, ту мъч ми е хиперактивността там. Изобщо как още не сме изчезнал вид не знам...
Amelia wrote:
Thu Aug 22, 2019 9:24 pm
OMG, авторитет съм била! :lol:

Мерси за его бууста, ама наистина, като опре до тоя тип заглавия си нямам и хал хабер от нищо. Един фен като теб, наясно със SJW проблемите в медиите, може да напише много по-смислено нещо от моето: "Бе не е баш ромкомка, избива на деконструкция на ромкомките от малкото, което знам за тях." То това е от заглавията, по които могат да се пишат есета, ама Дем със сигурност ще даде балансирано и много по-консистентно с женската гледна точка мнение от това, което няква мъжкарана като мен, дето наистина отвъд менструацията наистина си е някъв дюд там. Ако искаш пробвай да драснеш нещо и ние ще помагаме.
Мдам, ако постовете на Амелия бяха изразени с гифче :mrgreen: :heart:
http://66.media.tumblr.com/a135c265736e ... o1_250.gif
If you have come to these pages for laughter, may you find it.
If you are here to be offended, may your ire rise and your blood boil.
If you seek an adventure, may this story sing you away to blissful escape.
If you need to test or confirm your beliefs, may you reach comfortable conclusions.
All books reveal perfection, by what they are or what they are not.
May you find that which you seek, in these pages or outside them.
May you find perfection, and know it by name.

Amelia
Moderator

Post by Amelia » Fri Aug 23, 2019 6:25 pm

Ахахахахахахаххаха, откъде го изкопа тоя гиф бе??? :lol:

Oui. Je suis garbage.

Xellos
Moderator

Post by Xellos » Fri Aug 23, 2019 7:31 pm

Е то тоя гиф е из нета от години, ма ся просто си е на правилното място :mrgreen:
If you have come to these pages for laughter, may you find it.
If you are here to be offended, may your ire rise and your blood boil.
If you seek an adventure, may this story sing you away to blissful escape.
If you need to test or confirm your beliefs, may you reach comfortable conclusions.
All books reveal perfection, by what they are or what they are not.
May you find that which you seek, in these pages or outside them.
May you find perfection, and know it by name.

Moridin
Global Moderator

Post by Moridin » Fri Aug 23, 2019 9:36 pm

Епика :mrgreen:
This is it. Ground zero.