Вещерът!

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Вещерът!

Post by трубадур » Wed Mar 18, 2020 10:13 am

penzata wrote:
Tue Mar 17, 2020 8:40 pm
coldie wrote:
Tue Mar 17, 2020 5:20 pm
Заради човека дето пусна мнението за Ф1 Нетфликс сериала, се присетих .....
@трубадур , баце, ма ти си бил чуек, бре! Брех! :unsure:
ибааах ъпгрейднал съм по некое време, дееба и вируси деепа

инак вещер без гералт, фак тва, освен ако не мош си правиш некъв къстъм кретен/кретенка, да ни сложат у гащите на некой от другите ще е мега фейл, с изключение на лютичето, некъв средновековен Leisure Suit Larry тип простотия, дека наистина могат да си изкълчат писателските способности ще е имба

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Вещерът!

Post by Amelia » Wed Mar 18, 2020 10:19 am

Що бе? Тоя свят позволява яки работи и в ръцете на кадърни писачи може да достави баси гениалните неща, както видяхме. Има толкова много знакови събития от писаната им история дето могат да се изследват в детайл. Сферите, войната между хората и елфите, създаването на първите уичъри, различните уичърски школи, младостта и живота на Веземир, падението на Каер Морен и уичърите като цяло. Ай нийд ту ноу мор!!!
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Вещерът!

Post by трубадур » Wed Mar 18, 2020 10:24 am

Я го бозя тва кат секс симулатор с добър войсактинг, държа на идеята за лютичето за главен :spite:
сам се нахайпих :oops:

ма и твоето стаа

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Вещерът!

Post by penzata » Wed Mar 18, 2020 11:14 am

Amelia wrote:
Wed Mar 18, 2020 10:19 am
... младостта и живота на Веземир, падението на Каер Морен и уичърите като цяло.
Това за Веземир ще си е на практика игра за Гералт, но със сменен персонаж. От друга страна, съм много за "падението на Каер Морен" - ето, това вече ще е чудничко.

п.п. барабар с Leisure Suit Лютиче-то на трубадура. :mrgreen:
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Вещерът!

Post by Xellos » Wed Mar 18, 2020 12:15 pm

С Лютичето и Анариета цело длц мое избичат пак. ;). Да видим с тия отлагания на всичко сега по масовките и сериали. :?
:ninja:

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Вещерът!

Post by coldie » Wed Mar 18, 2020 6:34 pm

AlDim wrote:
Wed Mar 18, 2020 9:38 am
coldie wrote:
Tue Mar 17, 2020 5:20 pm
Ultra HD и 4К са различни неща. Може би трябва да говориш с някой професионален фотограф да ти го обясни.
По-скоро ти трябва да говориш с някой психолог, за да ти обясни как да си по-малко неприятен.

Настрана от дребната техническа разлика (която няма значение, защото двата термина на този етап са напълно взаимозаменяеми), това е буквално описанието на стрийма в Netflix:

4k Ultra HD.jpg


Ако имаш оплаквания по въпроса, прати писмо на следния адрес:

Armenski Pop
Netflix Corporate Headquarters
100 Winchester Circle
Los Gatos, CA 95032

Или се обади на този телефон:

1-800-ARMENSKIPOP
Както съм го написал, наистина звучи арогантно. Грешен словоред. Аз точно професионален фотограф съм питал каква е разликата (мой приятел) и както ми я обясни е голяма.

User avatar
AlDim
Elder God
Posts: 5885
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:49 pm

Re: Вещерът!

Post by AlDim » Thu Mar 19, 2020 3:58 am

Що се отнася до комерсиалната упортреба на 4K и UHD, разлика просто няма или по-скоро - двата термина се използват заедно като "4K Ultra HD". Иначе 4K е ясно, че е професионален стандарт, който не е само до дребната разлика в разделителната, но това просто няма значение що се отнася до стрийминг стандартите, телевизорите или UHD дисковете, които се водят просто "4K Ultra HD".

User avatar
coldie
Forsaken
Posts: 2969
Joined: Fri Dec 05, 2008 10:20 pm

Re: Вещерът!

Post by coldie » Thu Mar 19, 2020 8:13 am

Ми не знам. Монитора ми е един от най-малките, които поддържат 4к. Картата по описание също поддържа.

Например, ако си пусна през Ace stream руската МАТЧ HD ми се струва по-добро качество от Netflix ultra HD, което е към Vivacom. А пък за стрийма на А1 тв - той е просто изключително лошо качество при мен.

Интернета ми е достатъчно бърз - 4-5 МБ или към 30 и повече Мбс.

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Вещерът!

Post by трубадур » Mon Sep 28, 2020 10:47 am

Мейкингът дето пуснаха е доста сладурест. На сири и йенефер актрисите са много боси милите, докато говорят за персонажите си и света, а Хенри, който е незаслужено включван твърде малко и за кратко само с две думи става ясно колко кипи и е запален. Плюс тия баници браааат. Шоурънърката обаче също показва нужното познание и личи, че я кефи вселената на вичъра, включването на сценаристите също беше топ кек, плюс чичо Томаш за разкош.

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Вещерът!

Post by Xellos » Mon Sep 28, 2020 12:42 pm

Мернах нещо из нета за отпаднали актьори и мотане за вторият сезон дю ковид, ма явно не са от големите имена. Балиго. :roll:
Иначе и мейкингът е як, Кавил е наша порода просто, геймър и запален фен, той е драпал за ролята с нокти и зъби :D. Жалко, че Нетфликс дивърситото(ТМ) не ги подмина. Иначе девойките кат ги стрелне с тоя поглед и виждаш как се топят просто :D. И в тъпотията с Енола с перчемчето Кавил е нема такъв кютнес. :yay: :mrgreen:
:ninja:

User avatar
Dark Cloud
Scholar
Posts: 120
Joined: Mon Oct 21, 2019 4:46 pm

Re: Вещерът!

Post by Dark Cloud » Mon Sep 28, 2020 12:50 pm

Сменили са Ескел, да, новия актьор е някъв стандартен убавец, което ми е странно за тая роля след като ще му скрият половината лице с мега белега...

Дано да не решат да експериментират точно с това и да го направят easy on the eyes :roll:

User avatar
Xellos
Moderator
Posts: 20283
Joined: Fri Apr 02, 2004 10:08 pm

Re: Вещерът!

Post by Xellos » Sun Apr 04, 2021 10:52 pm

Бачкат си хората, да видим тоя сезон кви кусури ще намерим. Кавил в тия сиви мрачни декори се едно е в снайдърс кът пак. :mrgreen:

:ninja:

User avatar
tigermaster
Elder God
Posts: 6439
Joined: Wed Jun 14, 2006 11:39 am

Re: Вещерът!

Post by tigermaster » Sat Jul 10, 2021 1:42 am

Тийзър:


Май са вкарали "Зрънце истина". Яко.
Света аз цял обходих
и изправен гордо пак стоя.
Срещнах милиони хора
и на всичките им взех ума.

Блог
The Painting
Случаят с изтрития спомен
РЕВЮ: „The Lord of the Rings: The Rings of Power”

User avatar
Marfa
Moderator
Posts: 11233
Joined: Sat Dec 20, 2003 10:12 pm
Contact:

Re: Вещерът!

Post by Marfa » Sun Sep 05, 2021 9:39 pm

Срам ме е, ама чак сега загледах Вещерът. Обаче понеже нямам грам идея от оригиналната история и всичко ми е ново, ужасно съм объркана. Въобще не мога да разбера кое кога се случва - явно паралелно се развиват действия в различни времена и ми е пълна каша, не мога като хората да следя сюжета :(
This octopus! Let's give him boots, send him to North Korea!

Image<-Подробно описание на нещата, които ми образуват нерви :twisted:
Уук.

User avatar
Matrim
Moderator
Posts: 5260
Joined: Mon Dec 22, 2003 10:58 pm
Location: Remedy Lane

Re: Вещерът!

Post by Matrim » Sun Sep 05, 2021 11:37 pm

То пък един сюжет... :P
При Йенефер всичко преди срещата с Гералт в 5-и епизод е десетилетия преди всичко друго. Гералт и Сири са пълен мишмаш, с който не мога да ти помогна освен с един линк, в който обаче има доста спойлъри - https://www.vulture.com/2019/12/the-wit ... ained.html
Ridcully: "A few twenty-mile runs and the Dean'd be a different man."
Bursar: "Well, yes. He'd be dead."
Ridcully: "He'd be healthy."
Bursar: "Yes, but still dead."

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests