Вещерът!

Bamse! Pimpa! Ruxpin!
Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Вещерът!

Post by Amikae » Thu Oct 31, 2019 7:46 pm

Според мен Гералт изглежда(с изключение на очите wtf) и звучи адски правилно. И в трейлъра има моменти, които директно си лъхат на играта, не само на книгите. Това според мен е добър знак, че нещото може да се окаже добро. Много ще зависи от това до колко ще ръшнат историята. Според мен има достатъчно материал за да не се бърза и за да можем да свикнем с персонажите и актьорите.

User avatar
Moridin
Global Moderator
Posts: 19287
Joined: Fri Dec 19, 2003 10:21 pm
Location: On the other side
Contact:

Re: Вещерът!

Post by Moridin » Thu Oct 31, 2019 7:47 pm

Всъщност е значително по-добър от предния трейлър, дига очакванията малко.
This is it. Ground zero.

User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Вещерът!

Post by Killua » Thu Oct 31, 2019 8:21 pm

Мен ми хареса, а Сири е екстра. Гералт също е окей като цяло, макар да го има това с Леголас, но човекът просто е толкова красив, че ще преживея един сезон :Д
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Вещерът!

Post by Dr. Horrible » Thu Oct 31, 2019 11:24 pm

И мен ме кефи трейлърът.
Аз така и не прочетох нищо след първата книга. Може би все още имам време да мина една-две. Първата ми беше приятна, но нищо особено.

И трейлърът не носи атмосферата на книгите, съгласен съм, но ми допада. Йенифер се опитва, а Хенриту си е много готин и чаровен и определено бих се радвал на сериал с него, каквото и да играе. Йенифер винаги ми е напомняла в някакъв смисъл на Catwoman, защото внася хаос, а в трейлъра имаше сцена с маса, която много напомня на маската та Кетуомън от Dark Knight Rises. Е, ако я играеше Ан Хатауей щеше да е триста хиляди пъти по-добре и Хатауей е много по-подходяща като възраст да играе любимата на Кавил, но какво да се прави...

Все още го чакам с интерес и оптимизъм!
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Вещерът!

Post by penzata » Fri Nov 01, 2019 1:52 am

Баце, чесну, Хатауей е най-абната жина-котка. И хем си чел само първата книга, хем трейлърът не носел атмосферата на книгите. :dunno:

В крайна сметка, Вещерът може да се окаже гледаем.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Вещерът!

Post by Dr. Horrible » Fri Nov 01, 2019 10:23 am

Трябваше да гугълна какво е "абната" :oops: За мен Dark Knight Rises е разочароващ филм - много неща можеха да се направят по-добре, включително някои неща със Селина. Но Ан Хатауей беше невероятна. Ето тази сцена е най-кетуомънското нещо извън комиксите. Ан успяваше да съчетава игривостта и пресметливостта, страхотна беше. Най-вярна е на комиксите. Мишел Пфайфър примерно е обективно по-яка, героинята ѝ е по-добре написана, но просто не е комиксовата Кетуомън, а си е друг як персонаж.

Иначе, да, само първата съм чел. Но от нея стила ми беше съвсем различен от това в трейлъра - беше постоянно чупене на стереотипите, често граничещо с пародия, имаше един такъв по-селски дух, беше готино. Трейлърът изглежда като опит за епично приключение и грандиозни залози. Просто не ми съответстват, не знам в следващите книги как се променя духа на книгата и дали става подобен на това, което виждаме в сериала. Но, както казах, аз съм надъхан!
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
трубадур
Elder God
Posts: 5701
Joined: Sat Apr 07, 2007 4:33 am

Re: Вещерът!

Post by трубадур » Fri Nov 01, 2019 10:33 am

Ан хатаъей верно е доста абна милата. Но за останалото право думаш. То на ниво трейлър няма как да го покажат, ама гералт не е такъв бастун бе. Пичът има доста сухо чувство за хумор и хенри кавил е много точен, щото тоя човек извън ролите се пука от чар и макар да е много по-красив от това дето трябва да е гералт, може да е доста тих и саркастичен, което се надявам да е в действителност, оти на ниво реклама засега е твърде брууди и сериозен. А това е паляк, дека му е минало всичко през ръцете и сърцето и въпреки че взима някои неща насериозно не малка част от човешките страдания са му малко в лево и спокойно може да се ебава с тях.

User avatar
penzata
Forsaken
Posts: 2891
Joined: Thu Dec 10, 2009 7:13 pm
Location: between the planescapes
Contact:

Re: Вещерът!

Post by penzata » Fri Nov 01, 2019 4:14 pm

На Гералт му е през центъра за човешките страдания само в разказите. В романите персонажът му е леко по-различен, но там фокусът е главно върху Цири, така че евиго. Еви и книгите. Ако Гералт на Кавил е такъв, какъвто трубадура го описа, този сериал ще е убав.
The hardest battles are fought in the mind.

User avatar
Dr. Horrible
Forsaken
Posts: 2932
Joined: Wed Jul 22, 2009 8:53 am

Re: Вещерът!

Post by Dr. Horrible » Wed Nov 13, 2019 9:15 pm

Вече е подновен за втори сезон! :mrgreen:
But goddamn,
you got me in love again

User avatar
Claymore
Ascendent
Posts: 4957
Joined: Sat Sep 12, 2009 9:55 pm

Re: Вещерът!

Post by Claymore » Wed Nov 13, 2019 10:26 pm

penzata wrote:
Fri Nov 01, 2019 4:14 pm
На Гералт му е през центъра за човешките страдания само в разказите. В романите персонажът му е леко по-различен, но там фокусът е главно върху Цири, така че евиго. Еви и книгите. Ако Гералт на Кавил е такъв, какъвто трубадура го описа, този сериал ще е убав.
Мда, особено предвид цялостната ситуация при които
Spoiler: show
си взима
:mrgreen:
What's a goon to a goblin? What's a shooter to a shotta?
I can boom shakalaka your medulla oblongata

User avatar
Dark Cloud
Scholar
Posts: 120
Joined: Mon Oct 21, 2019 4:46 pm

Re: Вещерът!

Post by Dark Cloud » Thu Nov 14, 2019 11:40 am

Dr. Horrible wrote:
Wed Nov 13, 2019 9:15 pm
Вече е подновен за втори сезон! :mrgreen:
Netflix много залагат да е хит :shock: Само да не стане жертва на известния им алгоритъм, дето препоръчва well-received сериали (Santa Clarita Diet, One Day at a Time, American Vandal) да се канселират, щото не привличат new subscribers...

penzata wrote:
Fri Nov 01, 2019 4:14 pm
На Гералт му е през центъра за човешките страдания само в разказите. В романите персонажът му е леко по-различен, но там фокусът е главно върху Цири, така че евиго. Еви и книгите. Ако Гералт на Кавил е такъв, какъвто трубадура го описа, този сериал ще е убав.
На Гералт във всички формати, един от основните конфликти му е, че хем не го бърка особено човечеството, хем не е тоя безчувствен мутант, дето някои се опитват да го изкарат (пък и той се старае да подхранва това впечатление). Със сигурност ще наблегнат на това като тема в първи сезон, щом ще има Ренфри и Блавикен, пък да видим Хенриту как ще го изиграе :popcorn:

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Вещерът!

Post by Amikae » Wed Dec 11, 2019 9:09 pm


User avatar
Killua
Ascendent
Posts: 3815
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:10 pm
Location: София

Re: Вещерът!

Post by Killua » Wed Dec 11, 2019 9:35 pm

Amikae wrote:
Wed Dec 11, 2019 9:09 pm
https://www.youtube.com/watch?v=8LiD3i9DS_c

Noice! :D
Найс, бе! Добре изглежда, много е надъхан Хенри :heart: В някои от сцените е особено як
shadow dance nikoga ne luje

User avatar
Amelia
Moderator
Posts: 12921
Joined: Mon Aug 30, 2004 9:49 am

Re: Вещерът!

Post by Amelia » Wed Dec 11, 2019 9:59 pm

Hot damn, Gerald! :heart:
My Anime List , My Manga List

Oui. Je suis garbage.

Amikae
Ascendent
Posts: 4199
Joined: Thu Aug 07, 2008 12:07 pm

Re: Вещерът!

Post by Amikae » Thu Dec 12, 2019 10:14 am

https://www.youtube.com/watch?v=zVKtYhh7kBs

Това сьщо е интересно. Хенри е чудесен нърд! :heart:

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests